IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 13th May 2011, 14:47
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Окончателната форма на носа можеш да я видиш едва след година , а отоците могат да седят и повече от 4 месеца ! Всичко е индивидуално и няма нищо притеснително в това !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #332  
Стар 13th May 2011, 22:17
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Гледам отдавна не пише никой тук, но силно се надявам да получа отговор .Оттоците до кой месец трябва да спаднат напълно, минаха вече 2 месеца от риното ми , но все още имам подуто не е дразнещо но не мисля , чв е нормално! Връхчето ми още е чуствително на допир, но пък много си го харесвам и ме е страх да не падне надоло, не е работено по него, само по гърбицата ми , но ако ще пада това връхче до кой месец би трябвало да стане това ? Засега е непроменено...ей такива са ми чуденките ще се радвам някой да ми се отзове
По правило отоците би трябвало да спаднат окончателно след около година, но след 6-тия месец не би трябвало да се забелязва почти нищо. Както всички казват - при всеки е индивидуално. Не мисля, че трябва да се притесняваш, аз бях доста подута месеци наред, а и много други момичета са така.
Връхчето пада пак индивидуално - докъм 3-тия - 4-тия месец.
Относно отоците, аз пробвах какво ли не - Лиотон, арника (за пиене, за мазане), но нищо не помагаше. В един момент ми казаха, че отоците се повлияват от насищане на тъканите с кислород (един от многото съвети, които получих). В пристъп на лудост влязох в един магазин и си купих една серия на Нивея (oxagen power) - дневен, нощен и измиващ гел. Никак не харесвам марката, в магазина нямаше нищо друго "кислородно", а и не бях много убедена, че ще помогне (иначе щях да търся нещо по-качествено). Но нали трябваше да опитам всичко, защото се бях докарала до истерия с разкривеното си лице. За моя огромна изненада - това нещо проработи още на втория ден. Не посмях да сменя серията с нищо друго подобно, за да не се развали ефекта. Но при мен е абсолютен факт, че като започнах да се мажа с тези неща, отоците ми започнаха да спадат видимо с всеки изминал ден (макар че още не ми се иска да повярвам - аз съм голям противник на немската козметика).
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #333  
Стар 13th May 2011, 22:54
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic Виж мнението
По правило отоците би трябвало да спаднат окончателно след около година, но след 6-тия месец не би трябвало да се забелязва почти нищо. Както всички казват - при всеки е индивидуално. Не мисля, че трябва да се притесняваш, аз бях доста подута месеци наред, а и много други момичета са така.
Връхчето пада пак индивидуално - докъм 3-тия - 4-тия месец.
Относно отоците, аз пробвах какво ли не - Лиотон, арника (за пиене, за мазане), но нищо не помагаше. В един момент ми казаха, че отоците се повлияват от насищане на тъканите с кислород (един от многото съвети, които получих). В пристъп на лудост влязох в един магазин и си купих една серия на Нивея (oxagen power) - дневен, нощен и измиващ гел. Никак не харесвам марката, в магазина нямаше нищо друго "кислородно", а и не бях много убедена, че ще помогне (иначе щях да търся нещо по-качествено). Но нали трябваше да опитам всичко, защото се бях докарала до истерия с разкривеното си лице. За моя огромна изненада - това нещо проработи още на втория ден. Не посмях да сменя серията с нищо друго подобно, за да не се развали ефекта. Но при мен е абсолютен факт, че като започнах да се мажа с тези неща, отоците ми започнаха да спадат видимо с всеки изминал ден (макар че още не ми се иска да повярвам - аз съм голям противник на немската козметика).
Странно.Тази серия е за мазна кожа.Радвам се,че отоците ти спадат,но мисля,че причина за това не е серията.
Отговори с цитат
  #334  
Стар 13th May 2011, 22:58
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
..но мисля,че причина за това не е серията.
И аз си мисля че просто им е дошло време да спаднат
При мен отоците спадаха много бавно ! а пълната промяна се видя едва след 1.5- 2 години !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #335  
Стар 14th May 2011, 09:17
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Благодаря ви, момичета -подценила съм ви Памогнахте ми страшно много!!! И на мен от едната страна ми се вижда лек отток , мисля че Емка май се притесняваше за оттоците, според мен е е кокалче а подуто и при мен е твърдо на пипане - така че споко, мисля че не е нещо опасно !
А за връхчето, то рязко ли пада надоло, как беше при вас, че аз така много си го харесвам и не искам да е виснало като преди, но не е работено по него и ме е страх да не стане като преди? Дано някой в подобна ситуация се включи за връхчето . Колкото до консултацията след 4/6 месец , само ако имам въпроси бих отишла, по ското притеснения, не мисля че си струва иначе ....
А някоя , която е ходила на консултация, може ако иска да разкаже по подробно как протече всичко, и как доктора се отзова на притесненията ви ?
Лек и усмихнат ден!!!
Отговори с цитат
  #336  
Стар 14th May 2011, 14:54
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Странно.Тази серия е за мазна кожа.Радвам се,че отоците ти спадат,но мисля,че причина за това не е серията.
Не е за мазна. На флаконите, а и на гела пишеше, че са за нормална кожа. Но това не мисля, че има отношение към спадането на отоците (за какъв тип кожа е серията). Исках да подчертая, че явно в някои от случаите би помогнало прилагането на продукти с кислород (както при мен).
Аз лично не препоръчвам тази серия, защото както казах, не съм почитател на марката. Ако бях наистина убедена, че това ще помогне, още в началото щях да си купя по-сериозен кислороден продукт.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #337  
Стар 14th May 2011, 15:00
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
И аз си мисля че просто им е дошло време да спаднат
При мен отоците спадаха много бавно ! а пълната промяна се видя едва след 1.5- 2 години !
Отоците би трябвало да спадат най-интензивно и видимо през първия месец. При мен обаче беше пълна скръб първите 2 месеца.
Когато започнах да мажа онези глупави кремове, промяната беше драстична, защото си лягах по един начин, а на сутринта лицето ми изглеждаше видимо по-спаднало.
Между другото, за спадането на отоците много помага и движението.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #338  
Стар 14th May 2011, 15:18
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
А за връхчето, то рязко ли пада надоло, как беше при вас, че аз така много си го харесвам и не искам да е виснало като преди, но не е работено по него и ме е страх да не стане като преди? Дано някой в подобна ситуация се включи за връхчето . Колкото до консултацията след 4/6 месец , само ако имам въпроси бих отишла, по ското притеснения, не мисля че си струва иначе ....
А някоя , която е ходила на консултация, може ако иска да разкаже по подробно как протече всичко, и как доктора се отзова на притесненията ви ?
Лек и усмихнат ден!!!

Не мисля, че връхчето спада рязко надолу. По-скоро постепенно, до 3-4 месеца след операцията (може би най-много до 6). Но при някои явно дори и след година има промени. Всичко е много индивидуално.
При мен връхчето също не е пипано (хрущялите), но пък беше повдигнато, защото сочеше надолу. Казах на док. да ми го направи да сочи напред (не исках чипо). След операцията беше много чипо и аз много се бях стреснала, но после постепенно спадна и сега - почти 10 месеца след операцията - си сочи напред. Надявам се така да си остане, че и аз не искам да ми спада повече
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #339  
Стар 14th May 2011, 18:20
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
Thumbs up

Абсолютно същото положение като при Vera и моето връхче след операцията беше доста вирнато и седеше малко неестествено,но постепенно ми падна надолу.
В момента ми е съвсем леко повдигнато и така си го харесвам надявам се така да си остане.
Май не при абсолютно всички се получава това падане на връхчето,но при по-голяма част от оперираните .
Отговори с цитат
  #340  
Стар 14th May 2011, 19:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Върхът ми клюмна година след първата рино,а сега след втората мина почти година и не е мръднал.Зависи от свършената работа на хирурга
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:25.