IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th July 2016, 09:21
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Гери, за какво точно искаш да я взимаш тази добавка с алое вера? Не е въпрос до марки, а до нужди на организма.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 26th August 2016, 19:47
gaburata gaburata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Привет на всички! Включвам се в темичката за алоето. Ползвам алое от почти 2 години. Търсех решение на хроничен проблем и от форум на форум в интернет и множество мнения се престраших. Ползвам нещата на ФЛП. Пия алоето с червената боровинка точно заради цистита, за който търсех лек. Когато при последната криза го пих в по-големи дози и ме облекчи много по-бързо от хапчетата, разбрах че е моето нещо. От 1 година не съм боледувала, а преди не ме подминаваха гриповете и настинките, косата ми започна да расте по-бързо, кожата на лицето ми се оправи, а дълго се борех с пъпки като обрив, за които кожна лекарка каза, че са от недостиг на витамини. Абе мога да ви говоря до утре какви неща съм ползвала и какви ефекти съм постигнала. Най-важното за мен е, че спрях да посещавам аптеката.

По-важното, което искам да ви кажа е да си намерите наистина добро алое, което да е сертифициранот от Международния научен съвет по алое, аза да знаете, че консумирате чистия гел, а не цялото листо. За да има ефект алоето се пие сутрин на гладно, изчакват се 20-30 минути и се пие голяма чаша с вода, за да отмие всички гадории от червата и да може да си свърши качествено работата. След това можете да пиете кафета, да ядете и т.н.

Важно е да намерите добавките и козметиката, която е за вас, която ви пасва най-добре. На пазара марки и продукти много - качествени и некачествени. Трябва да си усетите тялото от какво има нужда.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th September 2016, 13:05
Аватара на nanonini
nanonini nanonini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 21
По подразбиране

Има много големи ползи от приема на Алое, аз лично съм го използвала външно като екстракт и много добре ми влияе на кожата ( имам много силно чувствителна кожа).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АлоеВеракоментари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.