IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st August 2016, 23:12
ludaka93 ludaka93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране ОБЕЗКОСМЯВАНЕ ПО РЪЦЕТЕ ЗА МЪЖЕ:

Имам 1 въпрос и той е главно към нежния пол.
Какво мислите за момчета,който се обезкосмяват по ръцете?
Задавам го този въпрос,защото от няколко дена ми се върти това нещо в главата.И тъй като вече отдавна все повече мъже се обезкосмяват.
1.Искам да кажа,че и аз отдавна се обезкосмявам,но не ползвам така нашумелите лазерни епилации,фотоепилации или кола маска.Ползвам си стария типичен метод с бръсненето,но не със бръснач,а с тример от няколко години вече.Но от известно време ми се върти в главата да премина към по трайните методи,а именно 1 от изброените по горе.
2.Момче на 23 години съм и искам да се харесам на дамите,и за това и въпросът ми е изцяло към тях.
3.Ако може участващите в дебата да не се подиграват,защото съм напълно сериозен.
4.Ако може момчетата да се въздържат от коментар,защото ще приемам отговорите предимно на дамите.За хората от мъжки пол знам,че мненията ще са противоречиви.
5.Интересувам се от мненията на момичетата,тъй като го правя да бъда по предизвикателен към тях.
Въпросът към дамите ми е:
Дали подкрепяте момчетата,който се обезкосмяват по ръцете?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd August 2016, 09:41
Аватара на danielle80
danielle80 danielle80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Мен лично подобни детайли не ме вълнуват. Ще забележа обезкосмяването доста по-късно от първите минути и впечатления. Не мисля и че за повечето дами това може да е определящ фактор, по-скоро му преувеличаваш ролята малко Щом ти харесва да се обезкосмяваш - там или където и да е - прави го. Глупаво е да правиш нещо, за да се харесаш на някого, още повече пък за непознати. Които трябва ще те харесат какъвто си Увереността, галантността, усмивката и приятното излъчване са важни неща
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd August 2016, 20:12
ludaka93 ludaka93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Написах тази тема и зададох този въпрос,защото си мислех,че обезкосмяването по ръцете за мъже вече е навлязло на мода.То по принцип доста мъже се обезкосмяват,но до колкото знам най-често това се практикува по корема,гърдите,краката,гър а и интимната зона.Както казах вече по горе се хващам с тример в посочените преди малко зони.Но до сега тъй като не съм го правил по ръцете се притеснявам малко,защото има всякакви хора,които крачат по-земята.И могат да ме помислят за еди какъв си.Ти се сещаш за кво става въпрос нали?А аз не искам да ме помислят за такъв,тъй като дамите масово си махат космите по ръцете,и на базата на това не искам да ме мислят за женчо.И заради това търся помощ.А като гледам какво правят спортистите,повечето от тях си махат космите по ръцете.И за това се чудя и си задавам доста въпроси,а именно 1 от тях е...
ДАЛИ МЪЖ,КОЙТО СЕ ОБЕЗКОСМЯВА ПО РЪЦЕТЕ ИЗГЛЕЖДА СЕКСИ ЗА ЖЕНИТЕ?
За мнението на момчетата не искам да коментирам.Но ти благодаря много за изчерпателния отговор.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th August 2016, 12:44
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

По-добре си задай въпроса "искам ли да си обезкосмя ръцете или не". Колкото жени, толкова предпочитания. Много мъже се обезкосмяват (особено момчетата по фитнесите), а много и не го правят.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th August 2016, 09:49
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Аз за обезкосмяването съм по-скоро "за", но за оформянето на веждите не съвсем. Някои наистина прекаляват с изтъняването.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th August 2016, 11:35
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Oх, тези вежди. Имаме един известен на културист. Канара мъж, а с едни изписани вежди. Много странно ми стои.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th September 2016, 10:40
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Не знам кого имаш предвид, но щом той се харесва, значи няма лошо
Като се замисля, всеки има право да изглежда както иска. Не е важно дали другите одобряват или не. Нали трябва той да е щастлив!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th September 2016, 11:54
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Ейй, мъже. Толкова ли не знаете какво искате, та пак жените питате да ви решаваме и разрешаваме
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОБЕЗКОСМЯВАНЕПОРЪЦЕТЕЗАМЪЖЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:27.