IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th September 2016, 10:33
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Господинът не разпитва сам, понеже инициативата е моя . Той положи доста усилия да свали килограми, сега физически се чувства много по-добре, но като цяло нали кожата реагира по-бавно и лицето особено има нужда от някаква грижа. Та мезотерапията може би е вариант.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 16th September 2016, 10:17
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Ако проблемът е с някакво увисване в лицето, има и други неща, които помагат. Има специални филъри с колаген, за обем, които се връща нормалния контур. При повечето хора възрастта е причината, но при сваляне на килограми също може да се получи такова нещо. Но пък по-млад организъм, по-лесно се повлиява.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 14th October 2016, 13:42
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Да, знам че има много неща дето помагат, ама той все ги слага в графа женски. Мисли,че като се е прежалил да слага крем на лицето, нещата веднага ще си дойдат на мястото. Ама вече го усещам, че ще се реши да направим консултация с естетичен доктор.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 17th October 2016, 15:48
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Е то насила не става, той ще си реши дали иска. Те мъжете не са по кандърдисването, обичат сами да са взели решенията. Иначе и доволни да са, пак ще мрънкат
Аз на твое място бих поглезила себе си с нещо. Есента е може би най-подходящия сезон за всякакви освежаващи и поддържащи процедурки.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 22nd November 2016, 12:53
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Абсолютно си права, насила хубост не става. Спрях да говоря и се получи. Трябваше да ме вземе от консултация и сам се обърна към докторката. Евала и правя, голям психолог е, обясни му, че при грижата за добър външен вид няма пол, и познайте кой има час утре.
Мезотерапията е инвестиция във времето и при всички положения ще се отрази добре на кожата ми, аз обаче съм много впечатлена от Хайфу процедурата, която отскоро я предлага. Та май натам вървят нещата.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th December 2016, 14:25
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Хаха, значи докато той се чуди, ти отиде? Браво, и аз бих направила същото. Но браво и на него, че се е решил да не отлага. Щом има проблем, тези неща не са просто каприз. Каква е тази Хайфу процедура, друг вид мезотерапия ли?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 21st December 2016, 14:13
Adi_Nikolova Adi_Nikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, аз също съм се замислила за мезотерапия. Нямам отпускане на кожата все още но имам белези от акне и повяхнал тен, мисля че цялостно ще ми даде тонус на кожата. Въпроса е че не знам къде да отида. Четох някъде за някаква нова клиника, която се откривала, с много добра апаратура и специалисти, някой нещо чувал ли е?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th December 2016, 11:57
Adi_Nikolova Adi_Nikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, никой ли не е чувал за тази клиника?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28th December 2016, 16:39
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Здравей, Ади, честита Коледа! Не съм чувала, но ми е интересно защо пък искаш да търсиш тепърва откриваща се, за която нямаш нито отзиви, нито информация? За такова нещо аз доста проучвах предварително и мога да ти препоръчам д-р Каляшева http://www.drkaliasheva.com/contacts , защото е уважаван дерматолог с дългогодишна практика. Аз при нея си направих мезотерапия. Като избираш за естетични неща е много важно специалиста да има и знания и богат опит, а също да си запозната с работата му, с продуктите, с който работи- та той се явява лечител и скулптор на лицето ти!
Казваш, че имаш белези от акне. За тях мисля обаче, че ще ти трябва различна процедура. Мезотерапията хубаво подхранва и изчиства тена, но за белезите трябва именно дерматолога да те консутира как да се подходи. Може да трябва лазер или пилинг или друго.
__________________
all you need is love ...

Последно редактирано от Siqana : 28th December 2016 на 17:24
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26th January 2017, 12:31
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Минавам да ви се похваля. В крайна сметка мъжа ми направи ХАЙФУ процедура и в момента лицето му взе наистина да добива нормалния си вид, без увисването от отслабването. Още не се е разгърнал целия ефект, но вече разликата е огромна. А тепърва има и да се подобрява - организма има да образува още колаген и това ще оформя още повече контура.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МЕЗОТЕРАПИЯХИАЛОРОНОВАКИСЕЛИНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:12.