IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 2nd February 2009, 22:52
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ами Сисито попита за ефективен крем в този случай- при белеща се от студа кожа. Томи препоръча Нивеа сигурно не водена от цената, а от ефективността. Аз по същата причина препоръчах крем Здраве. След уточнението, че държи непременно и да е скъп, препоръчвам анализ на кожата и индивидуална консултация и избор на продукти от дерматолог, не съвети по форумите и онлайн надцакване кой колко по- скъпа козметика може да си позволи.

Благодаря ти Apoklistika че ме разбра
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd February 2009, 22:55
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

сега търся дерматолог в плд
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd February 2009, 10:09
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Аз препоръчах на Сиси козметиката, която ползвам не с цел да се "надцаквам" с някого, а защото моята кожа е същата като на Сиси - смесена, а зимата - и дехидратирана. Затова й препоръчах крема, който ползвам, защото на мен ми помага. Естествено, най-добре е да се консултира със специалист, но понеже тя питаше за конкретна марка, аз и предложих вариант.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd February 2009, 11:14
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

нощТен крем?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd February 2009, 11:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
нощТен крем?

Е хайде сега НОЩЕН КРЕМ
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd February 2009, 13:26
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Защо не си поискаш няколко тестера и сама да прецениш.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th February 2009, 04:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Чикче, аз нямах предвид конкретно теб с надцакването, просто ме напуши на смях, щото ми се стори , че в един момент по- важно стана колко струва крема, вместо това дали помага в конкретната ситуация (суха лющеща се от студа кожа). Ако съм останала с грешна представа и съм засегнала някой, моля да бъда извинена.
Иначе мнението ми по темата си остава същото- аз когато заочнах да ползвам кремове и не знаех кое е подходящо за мен, отидох на анализ на кожата, дерматоложката ми каза кое да и кое не за моята кожа, как се нанася правилно крем, как да си масажирам лицето, кое да избягвам... ей такива работи. Тестерите са хубаво нещо, но когато знаеш какво ти трябва. Когато тепърва се ориентираш от един тестер едва ли ще успееш да си наравиш правилните изводи колко е подходящ за теб.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th February 2009, 09:48
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Чикче, я кажи кви пари е тоя крем за лице?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th February 2009, 12:58
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Апо, не си ме засегнала въобще, просто може би поста ми звучи малко странно, но използвах думата "скъпа" понеже Сиси настоява да е скъпа козметиката... Както и да е... Голите думи без емоцията в гласа на човек и без изражението на лицето, оставят възможността всеки да тълкува както си иска съобщението и затова често има недоразумения.. Та поради тази причина не съм се разсърдила, понеже осъзнах как ми е прозвучал поста
Пупи, не мога да ти кажа точно колко струва, понеже не помня, а и наведнъж си купих три неща на същата марка и още някакви други...
Само знам, че едно от кремчетата (то се води противостарееща основа за крем) струва 55 лв., защото вчера му изхвърлих кутийката, на която пишеше цената.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #40  
Стар 4th February 2009, 14:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

бе аз гледам в нет някакви цени от 11 долара, което мисе струва нереално малко, щото Жито си купи за около очи - ама 60 лв ли беше...абе не беше малко де.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нощтенкремзамладакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:12.