IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th August 2010, 00:35
Passi0n Passi0n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране Гърдата ми

не знам дали точно тук трябва да я пусна, но...
та момиче съм на 17 години и половина. В последно време ме наболява дясната гърда, която е по-малка (до колкото знам, в пубертета е нормално едната да е по-голяма от другата, за това не се притеснявам)
Освен, че е по-малка, два пръста по-надолу и малко вдясно напипвам нещо, не мога да го определя точно, но е малко и точно там усещам някаква болка. Също така, от тази страна е някак хрътнала, не е със същата форма, каквато е другата.

Въпроса ми е, какво смятате, че е? Знам, че докато не отида на лекар няма да разбера нищо, но просто искам да чуя вашите предположения
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th August 2010, 09:35
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Щом те боли, трябва да те види доктор и после кажи как е минало. Иначе аз имам едно топче на едната гърда, снимаха ме, преглеждаха ме и се оказа доброкачествено обазувание - едни доктори казваха, че трябва да се маха, други не, щяло да се уголеми след раждане - не ми е създавало проблеми и ако някой ден отида за мастопексия (повдигане на бюста), най-много тогава да го махат ако има нужда.
Ако го натискаш това място често и силно,понеже те притеснява, може от това да те наболява или не? За това, че формата на гърдата е променена нямам идея какво може да е. Стискам палци бързо да се оправят
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th August 2010, 14:04
gringa gringa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Здравей! Това, което напипваш може да е лимфен възел, който е възпален и затова те боли. Но задължително трябва да идеш на доктор- гинеколог или още по-добре мамолог. Когато става въпрос за здравето ти не бива да се осланяш на предположения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гърдатами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.