IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 9th June 2013, 14:49
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Идея си нямаш обаче ... щото като почнат да ти досаждат ... или трябва да се правиш на ледената кралица или ... да бегаш ... или пък да се въоръжиш:
Най-малкото ще събираш погледите, което е трудно поносимо ...
За жалост Инче си права, много нахални мухи има направо и аз им се чудя хем съм от тяхната страна, но аз никога не се впечатлявам примерно ако видя на плажа голи гърди, за мен това е нещо нормално и дори да видя някви страхотни сиски, никога не бих се взирал, като сиромашко невидяло в тях.

Това много некултурно и аз дори много добре знам, жените колко много мразят такива типове нагли. Обаче трябва и вие жените да знаете как да ги игнорирате тези човечета и хич, да не ви дреме на тутурутката . Аз знам какви жени има отракани направо мъжемелачки, те най добре ги оправят тези нахалитетите. Вие жените имате такава сила, само със думи и да знаете как да се изразите можете да накарате един мъж да подвие опашката, като улично псе.

Не ги забелязвай тези "нахални мухи" те ще си останат само с гледането, слагай си ги такива на .... (ама не буквално де ) и ич да не ти пука. Аз ти казвам, честно ако бях жена и то секси щях да ги правя дроб сърма, тези които са си заслужили само де.

Ти обаче успя да ме върнеш в едни спомени, за една история точно по тази тема и тъй като виждам, че си общителна, заради теб ще отделя време да я разкажа и в нея много смях или може би възмущение, зависи според настроението, но ще я разкажа може би утре, днес няма време !
Отговори с цитат
  #62  
Стар 12th June 2013, 16:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ти обаче успя да ме върнеш в едни спомени, за една история точно по тази тема и тъй като виждам, че си общителна, заради теб ще отделя време да я разкажа и в нея много смях или може би възмущение, зависи според настроението, но ще я разкажа може би утре, днес няма време !
Чакам да разказваш, но освен да се пренесем в Общи?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 12th June 2013, 16:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

А по темата: Тунинг ... и аз се влюбих!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12th June 2013, 18:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ех щом има интерес и специално заради теб ще ви разкажа тази история и тя ще бъде със предистория на едно мое приключени от моят живот в които спомени ме върна Инчето, покрай дискусията за нахалниците и жените. Ще я разкажа във темата - Говорилня и се надявам да ви хареса. Съвсем скоро ще я напиша, това няма да е нещо кратко. А за Тунинг, какво да кажа и да си крие очите то е ясно, че е гореща мацка и устните са и супер, представям си ако ги беше надула повече, на някой лица това стой много зле и няма нужда да ви показвам снимки, за какво говоря !
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th June 2013, 08:08
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

ina.ina, Pufpaf
Благодаря ви !
Отговори с цитат
  #66  
Стар 2nd July 2013, 08:30
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Да се присъединя и аз към темата.
Вчера сложих 1мл.само в едната устна.Излизайки от кабинета си викам то е много малко,няма да ми остане нищо.Но сега така се наду чак се притеснявам дали ще спадне.Освен че ми е надута е и крива от едната страна по твърда и по синя.Мислех че днес ще е поспаднала.Аз сложих Хиалуроника.Лекарката каза,че по нейни наблюдения върху пациенти той издържал най много
Отговори с цитат
  #67  
Стар 2nd July 2013, 10:49
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nesli Виж мнението
Да се присъединя и аз към темата.
Вчера сложих 1мл.само в едната устна.Излизайки от кабинета си викам то е много малко,няма да ми остане нищо.Но сега така се наду чак се притеснявам дали ще спадне.Освен че ми е надута е и крива от едната страна по твърда и по синя.Мислех че днес ще е поспаднала.Аз сложих Хиалуроника.Лекарката каза,че по нейни наблюдения върху пациенти той издържал най много
Изобщо не се притеснявай , ще спаднеш значително и кривината ще се оправи след още някой др. ден...
При кой дерматолог си сложи филъра
Отговори с цитат
  #68  
Стар 2nd July 2013, 12:32
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

При Доктор Калкова се боцнах.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 21st July 2013, 17:06
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета някоя от вас има ли идея как мога и изобщо мога ли да разсея буца от филъра.Усната спадна занчително но има една буца от едната страна и седи като увиснало.Ужасно е
Отговори с цитат
  #70  
Стар 21st July 2013, 19:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nesli Виж мнението
Момичета някоя от вас има ли идея как мога и изобщо мога ли да разсея буца от филъра.Усната спадна занчително но има една буца от едната страна и седи като увиснало.Ужасно е
Видимо ли е топченцето или само ти си го забелязваш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФИЛЪРИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:50.