IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd October 2012, 10:16
petko_marinov petko_marinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Коя според вас е най-ефикасната диета? Чувал съм, че е протеиновата ама незнам нищо повече някой да знае повече за нея?
__________________________
Vrati Метални Врати Блиндирани Врати Входни Врати Метални Решетки
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th October 2012, 16:05
merian75 merian75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички , които искат да смъкнат излишните килограми.
Искам да споделя моят начин по който смятам да се отърва от тлъстинките, засега има резултат надявам се и за напред.
Пробвах като всички вас какви ли не диети и хапчета, резултата е 0-ла.
Изчетох какви ли не статии и форуми посветени на отслабването, изводът е, че всеки трябва да познава сам тялото си и храните които са подходящи за него, например едни се нуждаят от повече протеини други от повече въглехидрати. Всеки един от нас трябва да се съобрази със собствените си нужди а не с принципите на някоя нашумяла диета, която на едни действа ,а на други не.
Така да пристъпя към съветите, много от тях знаете, но не спазвате
Та така пъвото и основно нещо е да имате мотивация и воля , да сте положително настроени и да си казвате, че ще отслабнете.
2-ро да не търсите бързи резултати ( те са за хора които искат да смъкнат мах 3кг за една седмица и това са им наистина излишните 3кг) за шишковци като мен, които искат да се отърват от 20кг и повече отслабването трябва да става постепенно и да не е тягостно.
3-то Направете си списък на всички полезни за вас храни и на тези които водят до засилване на обмяната на веществата . Повече от сигурна съм че ги знаете , но ще изброя някои от тях които аз употребявам:
1. Ябълков оцет (гарнирайте салатите и супите с него)
2.Канела
3.Ябълки
4.Риба
5.Бадеми
6.Грейпфрут
7.Червено вино
8. Кафе
9. Броколи
10. Зелен чай и други . . . има достатъчно информация в нета
4-то Избягвайте готовите храни и полуфабрикатите , които са пълни с какви или не Е-та (невъзможно е да не се консумират такива храни , но се старайте да ги сведете до минимум). Приготвяйте сами храната си ако имате време ,като се стараете на всяко ядене да присъства нещо от списъка за ускоряване на метаболизма.
5-то Пийте вода , това на мен лично ми е проблем

Така стига съм дрънкала неща които и вие знаете , а да споделя моето дневно меню за да добиете представа как се храня аз

Закуска: плод - ябълка или банан
2-ра закуска: 30-40гр. овесени ядки с 1/4 от кофичката кисело мляко поръсено с канела

Обяд: Голяма салата с пиле или риба около 100-150гр (салатата е овкусена с зехтин и ябълков оцет) а и около 50гр. червено вино

Следобедна закуска - когато ми престърже около 10 бадема

Вечерята е салата или зеленчукова супа

и понеже не мога без сладко, като ми се прияде си хапвам мед с орехи

Стремя се да пия повече вода , но смятам да включа и познатите чайове, като зелен , глухарче, жълт кантарион, лайка

резултатът е за 1 седмица 3кг , което е много за едно бавно и постепенно отслабване, но ще има и период на застой , тогава ще трябва да "стресирам" организма си по някакъв начин , например мога да включа фитнес или някакви хапчета . . . ще пиша допълнително

чао засега. . .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th December 2012, 18:35
sofiasta sofiasta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 19
По подразбиране

"Мадал бал" е доста ефективен. Майка ми отслабна 20 кг и вече две години успя да ги задържи, без йо-йо ефект.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th December 2012, 10:56
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma83 Виж мнението
Тук въпросът според ме не е дали действат. В действителност много от тези диети действат. Наистина ли обаче смятате, че тя организмът ви просто така се лишава от няколко килограма на седмица без никакви последствия? Не случайно се казва, че здравословно отслабване е с максимум 1кг на седмица, което също е много.

Бързото отслабване не само е опасно, но също така е неефективно и веднага щом спрете диетата, килограмите се връщат, че дори стават повече.
Наистина от личен опит знам, че бързото отслабване е много нетрайно. По принцип повечето медикаменти за намаляване на теглото действат по този начин. За да постигнете траен ефект е необходимо търпение и воля. Редовно хранене с малки количества здравословна храна, много вода и движение. Това е сигурната формула за постигане на желаната фигура.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th January 2013, 19:57
pinkpetals pinkpetals не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране

90 килограма за 1 месец ? Струва ми се абсурдно и невъзможно. Отслбаването трябва да е плавно, а не толкова рязко.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st January 2013, 11:49
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

На мен това също ми звучи абсурдно. Някой възползвал ли се е от иглотерапия за отслабване. Ще се радвам ако има такива да споделят мнение!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th March 2013, 09:45
plam123 plam123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Абсолютно невъзможно 90 кг за месец това звучи нереално!
_______________
Пощенски Кутии
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd March 2013, 10:12
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Пълни глупости. Вземи си Slim Fx и Alcar на PrimaForce и почни яко кардио 5 пъти седмично и ще свалиш 5кг. за месец минимум.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th April 2014, 17:20
NeZiRuS NeZiRuS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Силно препоръчвам срещу целулит и други такива гадории да проверите ей това - http://www.promall.bg/%D1%80%D0%B5%D...%B8-%D1%81/867 - тествано и действа уникално на кожата.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th July 2014, 21:13
Аватара на Bella222
Bella222 Bella222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Според мен няма значение какво ядеш, а колко. Ако имаш нужда да свалиш килограми, просто трябва да намалиш количеството на порциите.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
здраве, отслабване, подмладяване, сироп, швейцарски сироп

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.