IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd November 2004, 19:59
me
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Масажите и целулита

Какво мислите за масажите?
Започнах от няколко дни да ползвам, редувайки един ден целутрон, на следващия bodyreping (не съм сигурна, че така се пише) за намаляване на обиколките и премахване на целулите.
Някой запознат ли е с тези неща и дали биха ми помогнали?
Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th March 2005, 20:01
mira
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И аз ходя на целутрон. Редувам с антицелулитен масаж, но не мога да се похваля с някакъв значителен успех. Дори ми се струва, че целутрона има по-скоро известен стягащ ефект, отколкото отслабващ.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th March 2005, 16:56
Фея
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране масажи

Най-добре е да комбинирате масажите с натурални продукти от етерични масла. Някои масла имат страхотен антицелулитен ефект и подпомагат разграждането на мазнини.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th March 2005, 21:14
clair
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Обясниха ми, че най - добър ефект има когато редуваш някакъв апарат срещу целулита и правиш антицелулитна процедура( масажи, маски), защото двете неща влияят по различен начин. В момента редувам дермосоник с антицелулитна процедура с някаква маска от водорасли и масаж. Ефекта е доста добър.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th February 2007, 18:00
Mishle Mishle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Dobrich
Мнения: 5
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mishle
По подразбиране Masaj

Здравейте,

От една седмица вече съм минала на специален режим на хранене, който подхранва мускула и така помага за борбата с целулита. Пия по 2-2,5 литра вода на ден, правя упражнения всяка сутрин преди работа и вечер. Също така след като си взема душ вечерта намазвам обилно зоните, които имат натрупан целулит с български антицелулитен крем ДЕВА или БИЛКА и масажирам с онези смешни дървени масажорчета с форма на калинка.
Трябва да Ви кажа, че ето на това се казва ПОРАЗИТЕЛЕН ЕФЕКТ. И то без всякакви други скъпотии, които при мен не свършиха никаква работа.

Пожелавам на всички успех с борбата с целулита, защото е трудна, дълга и общо взето започнали ли сте я веднъж ще се борите цял живот. Но някак си с моя метод ми струва по-достъпна и отнема по-малко време и средства. Надявам се, че съм успяла да ви помогна с нещичко.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th February 2007, 18:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За една седмица имаш поразителен успех
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th February 2007, 19:16
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране Re: Masaj

Цитирай:
Първоначално написано от Mishle
... вече съм минала на специален режим на хранене...
би ли споделила какъв е точно режимът...без съмнение и това оказва голямо влияние...не може да се късаме от масажи и спорт и същевременно да се тъпчем като прасета, надявайки се на добър резултат.
и наистина за една седмица ли се забеляза ПОРАЗИТЕЛЕН ЕФЕКТ ???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th February 2007, 22:28
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Аз ходих миналата седмица в Панацея и си направих една серия от масажи на бедрата с техния debussy thermodermie. Свалих по 3,5 см от обиколката на бедрата и се получи много готино заглаждане на кожата и на стриите също. Не са толкова дълбоки, с две думи-доволна съм.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th February 2007, 22:42
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

blondi, би ли ми казала, колко ти излезна цялата процедура, мисля и аз да се пробвам... трябва ли предварително записване
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th February 2007, 23:23
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

Mishle я разкажи повече за този режим с какво тлкова се храниш ... не го пази само за себе си нека и ние да видм този поразителен ефект!
__________________
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Масажитецелулита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.