IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th January 2007, 17:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

В Великобритания ринопластиката струва между 3000 - 7000 паунда в зависимост какво трябва да се прави.На мен ми се наложи трансплантация на хрущял и цената беше 7000.Не се плаща допалнително за никакви лекарства или каквото и да било друго!Ако операцията е несполу4лива или се връщаш при лекаря да ти направи втора безплатно или направо го съдиш!Всеки лекар има застраховка която покрива евентуални дела и обезщетения на пострадалия пациент.Скоро бях 4ела за несполу4лива операция на бюст ,операцията е струвала 4000 паунда а обезщетението беше кам 40000 паунда !!!!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th January 2007, 17:24
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Скоро бях 4ела за несполу4лива операция на бюст ,операцията е струвала 4000 паунда а обезщетението беше кам 40000 паунда !!!!!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th January 2007, 17:42
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rita
не се колебай, не го прави в България. - не мога да си о позволя
Аз дълбоко съжалявам, че се оперирах в България
какво си оперира в БГ?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 18th January 2007, 19:46
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Като чета из форума има пове4е недоволни пациенти отколкото доволни така 4е наистина ако искаш да си направиш каквато и да е било операция по добре в 4ужбина.В България пласти4ната хирурги е все още на ниво каменна ера....
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18th January 2007, 21:03
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Ами носът си оперирах. Засега резултатът е повече от незадоволителен- носът ми е безформено парче месо. Чувствам се много разочарована- плащаш толкова пари, а получаваш нещо вероятно по-лошо от това, което си имал; във всички случаи не е по-добро. Не знам какво да те посъветвам. Има хора във форума,които са доволни от резултата си. Като че ли за Николай Георгиев и Илио Стоянов нищо лошо досега не се е казало по отношение на ринопластика. За Динев си спомням само едно негативно мнение, вярно е че беше подкрепено със снимки и беше много негативно. За останалите - боклуци са, извинете ме за остря език.Има някои неизвестни за мен имена, за тях нищо не мога да кажа. Операцията в чужбина е скъпа, ако нямаш при кой да оцеднеш трябва да калкулираш пари за хотел, храна, пътни, евентуално придружител. Сумата става огромна. Ако бях на твое място, може би бих отишла на консултации при тези тримата. Но ти си решаваш, много е трудно, знам.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th January 2007, 08:22
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Rita,извинявай може и да си казвала,но ти при кого се оперира?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th January 2007, 10:43
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Виж си личните junglegirl. Все още се въздържам да кажа публично при кого се оперирах, защото може би не съм получила окончателния резултат и трябва още време да мине. Като минат 6м. - 1г. обаче, със сигурност ще го обявя. Просто не искам да нападам или уронвам репутацията на "лекаря" без да съм абсолютно сигурна. Въпреки че никак не ми е симпатичен, честно да Ви кажа.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th January 2007, 16:02
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Едно допълнение към сравнениетоо цени на ринопластика в Бг и в чужбина. Ако сметнеш цената на евентуална втора операция, тъй като при първата някой некадърник си е оставил ръцете, се получава нека кажем: 2000 - 3000 + 2000-3 500 (има вероятност вторият лешояд да таксува повече, че ще "поправя" шедьовъра на първия). Получава се 4000- 6500 лв. Ами това е цената на една ринопластика на Запад. А каква е гаранцията, че втория ще произведе нещо свястно? Както виждаме от опарили се..никаква..ами просто не го могат момченцата бе..как да го направят..
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19th January 2007, 16:09
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #40  
Стар 19th January 2007, 17:48
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
Абе просто не си правете пластична операция в България.Ако сте решили да правите,по-добре събирайте пари и в чужбина,тук все се налагат втора,трета или не е това,което си очаквал и са ти казали.
Тръгнали и те хирурзи да ми стават.
Цитирай:
Първоначално написано от seadd
ralala,аз имам една позната,която си прави носа при него(Николай Георгиев).Много добре изглеждаше и не беше нито къс,нито чип. .И с мнoгo хубаво връхче.
Ивинявай, ама се разминаваш в някой от постовете си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:11.