IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th February 2007, 13:22
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране странични ефекти от постинор

Здравейте, допитвам се до вас, защото съм мнгого изненанадана от това,което ми се случва - никога не съм имала коремче, а от 2 месеца съм като балон незнам на какво се дължи при положение, че сега се храня още по-баланисрано, спрях газираното и почти не ям сладко... и все така, като бомба съм, а спортувам редовно, надолу изглеждам по-добре отколкото нагоре (а при мен винаги е било обратното)по Коледа обаче ми се наложи (само веднъж) да пия постинор - възможно ли е да съм се подула от тях, щото после си ми додйде на нормалната дата, макар и с един ден по-кратко. Не ми се гади, нямам по-голям апетит, но гърдите и корема ми са по-големи - ужасно е. Просто се чувствам дискомфортно и почнах да си внушавам какво ли не... Искам да знам само дали от тези хапчета е възможно да напълнея в горната част...Очаквам надеждни отговори или от патили, или от специалисти. Мерси
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th February 2007, 13:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми той Постинора е доста ударна доза хормони, така че знам ли, може и от тях да е
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th February 2007, 14:04
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

И аз на това се надявам, Апоклистика,...щото усещането не е от приятните, особено като си знам, че в корема винаги съм била плоска като дъска А сега трябва да се съобразявам какво да обличам - днес мисля да си направя трети тест за бременност, а утре си взех час за гинеколог, стига съм се самоизмъчвала. Ама внушението е голяма работа, и само като си помисля....постинора си го пих даже в първите 12 часа. Ама днес като ми каза един колега:Абе да не си напълняла нещо, и пак ме хвана шубе...И наистина странното е че само в горната част съм така...гадно...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2007, 14:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Това с теста за бременност и аз мислех да ти го пиша, направи си за всеки случай и най- добре иди на гинеколог.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th February 2007, 19:34
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от velvet_81
наистина странното е че само в горната част съм така...гадно...
Нещо стомахчето ти се е разбичкало. То се намира там, горе.
Пробвай Активия, Мезим форте.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th February 2007, 07:44
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Аз опитах с еспумизан...но не се промени нищо. Активиа си хапвам доста редовно по принцип, така че ще видим. Хубавото е че вчера ми дойде по едно време се бях изпопритеснила за цветна бременност, ама тогава трябва да е само зацапване, а не течение, доколкото знам. А и все пак ми идва за втори месец (и то почти на очакваната от мен дата) след Постинора, мисля че това е достатъчно доказателство, че поне не съм бременна. А за подутия корем, ще трябва да ида май на лекар да ми предпише нещо...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th February 2007, 07:59
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Като лудите снощи си направих още един тест за бременност, пак Surecheck, трети вече... Пак си беше отрицателен, а и вече ми се струва, че ми върви нормално силно (никога не се бях радвала толкова на този факт), което май ми разсейва и съмненията за цветна бременност...Ама тоя постинор ми разказа играта...такъв корем, такова чудо. Разбрах, че на някои им се разбутва цикъла, при мен не стана това, ама пак е гадно Дано всичко е отминало вече. Ама посещението при гастроентеролог си остава...Все пак ако има и други, при които е имало странни странични ефекти от постинор-а, да пише
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th February 2007, 22:10
helen4ee helen4ee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране :)

velvet_81 боже и на мен ми се слуши така!!! за пръв път в живота ми пих постинор около нова година и сега см напулняла много се чудех от какво ми е защото не ям много смисъл както обикновенно но напулнях и ми супер гадно !!! и се чудя как да отслабна ..
__________________
She’s a hunter you’re the fox
The gentle voice that talks to you
Won’t talk forever
It’s a night for passion
But the morning means goodbye...
Be cool...
Love Ya HoneY ..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th February 2007, 07:36
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Здравей, Нelen4ee Незнам дали се подух така от Постинор-а, ама си беше плашещо... Аз вчера ходих и на гинеколог, последна проверка...и на видеозон ме погледна - няма бебе Но коремът ми си е все така подут не мога да се гледам...Сега си записах час за гастроентереолог. Явно имам стомашни проблеми, но вероятността да са от Постинор-а е нищожна след като не съм бременна. Горещо те съветвам да идеш на гинеколог, това е най-сигурния начин да разбереш какво има и да се успокоиш Напълняването може да се дължи и на задържане на газове, течности и т.н. При мен е нещо такова Кажи как се чувстваш, какво точно ти има освен подуването? Или иди на гинколог и пиши после как е минало И по -спокойно, че аз щях да лудна по едно време, да ме пита някой що не отидох веднага на гинеколог
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th February 2007, 10:26
helen4ee helen4ee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране :)

ами не на мен корема не ми е много подут но аз напулнях след постинора естествено мове да не е заради него но незнам качила съм 5 кила !!!!!!!!!!!!! а сега трябва да отслабвам .. а не е много лесно.. както и да е аз не мисля че съм бременна смисъл дори не ми е минавало през акъла ..спокойно не се притеснявай !!
__________________
She’s a hunter you’re the fox
The gentle voice that talks to you
Won’t talk forever
It’s a night for passion
But the morning means goodbye...
Be cool...
Love Ya HoneY ..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: страничниефектиотпостинор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.