IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th January 2007, 12:07
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране Китайски капсули за отслабване

Здравейте дами и честита нова година!!!
По другите форуми и особено по бг-мамма усилено се коментира успехът на някакви китайски капсули за отслабване, които нямат конкретно име. Продавали се по 10 или 12 бройки в опаковка, пият се сутрин и вечер - сутрин жълта капсула за убиване на апетита, а вечер - зелена, за топене на мазнини. Доста мацки се похвалиха, че са отслабнали, защото апетитът им е притъпен и могат да изкарат на диетата си без "залитания". Ще ми се да ви попитам ползвал ли е някой тези капсули и какви са отзивите му???
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th January 2007, 12:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

А дали като ги спрат не качват отново свалените килограми...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th January 2007, 12:35
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

Девойките, тествали капсулите твърдят, че загубата на апетит и свалянето на килограми продължава и след спирането на капсулите. Някои вече пият втора опаковка и слабеят, средно с 5 кг. на месец. Цената на илачите е между 19 и 26 лв., купуват се от китайски я магазин на Пиротска или се поръчват онлайн от сайта на "Магазин старлайт +". Апропо, там може да се види и информация за капсулите.
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th January 2007, 12:37
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Я напиши сайта да ги видим!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th January 2007, 12:48
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

http://starlight.pm-co.net/index.php - това е сайтът за онлайн търговия. А ако искате да видите отзива на съ-форумките от бг-мамма, напишете в Гугъл "капсули за отслабване" и ще ви излязат резултатите
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th January 2007, 11:57
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Днес си получих пратката(поръчах си капсулите) и от утре ги почвам Ще разказвам после дали има резултат
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th January 2007, 13:57
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

От любопитство влязох във форума бг-мама за въпросните капсули. Според мен това е поредният китайски боклук пуснат на пазара, със съмнителен състав. и само Господ знае какви поразии оказват тези капсули върху организма.
На почти всички вече ни е ясно, че вълшебни хапчета, прахчета и кафета просто - НЯМА. Всичко е въпрос на здравословен хранителен режим и спорт.

" Polincheto" моят съвет е ако не е твърде късно, просто да откажеш поръчката Не си трови организма с такива боклуци. Вземи и прочети малко по-подробно какво пишат тези жени във форума. Получават световъртеж, сухота в устата, безсъние, главоболие. А не те ли плаши това , че повечето говорят за тотална загуба на апетит? Ами колко ли още отражения дават тези капсули, който ще се прояват след години? Що за човек трябва да си, за да си причиниш такъв ужас на организма. И толкова ли ти е непосилнно да се помъчиш малко във фитнеса до вас или на стадиона
Сажалявам ако съм, прозвучала малко по - грубо. Аз не те съдя, нито ти чета "конско", просто си казвам личното мнение. А всеки сам си решава.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th January 2007, 13:22
Astreia Astreia не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 20
По подразбиране

И според мен също не се трови, особено пък с някакви капсули дето дори не ги знаеш какво съдържат и дали не съдържат нещо забранено.

Да ти кажа една колежка точно с някакви хапчета за отслабване така се беше натровила, прилошало й беше, карахме я в болница, абе ужас, ужас не е разправяне...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th January 2007, 14:21
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Май наистина ще ги спирам тези хапчета, че изобщо не се чувствам добре.Пила съм ги само 3 дни,а още от първия ми стаа доста лошо и така ми е през целия ден,наистина почти не ми се яде,но може би защото все ми се гади мислех да ги продължа,мисля че тялото ще свикне с тях и ще се нормализира всичко,но маи няма да мога да издържа и ще ги спирам Иначе си ходя на фитнес и имам доста енергия
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th January 2007, 22:03
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Оу Китайски
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Китайскикапсулизаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.