IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st December 2006, 15:03
dianasea dianasea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 4
По подразбиране кростренажор или велоергометър?

Упорито се боря с килограмите- плуване, фитнес и дори се опитвам да откажа сладкото. Не всеки ден имам възможност да тренирам и затова бих искала да си купя уред, който да използвам вкъщи. Изчетох мненията из форума, но се обърках. Искам да сваля на дупе, бедра и да стегна корема. Кой от двата уреда ще бъде по- добър за моя случай- кростренажор или велоергометър? И кой модел бихте ми препоръчали на цена между 250- 500 лв?
Благодаря ви!
__________________
'Don't forget that giving happiness brings happiness.'(F. Nietsche)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st December 2006, 16:52
ROSSI ROSSI ROSSI ROSSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Казват, че крос-тренажорът е по-ефективен като уред. Не знам дали може да се намери за тази цена. Аз наскоро закупих Kettler от Метро за 498 лв. Може би ще има някакви Коледни промоции!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st December 2006, 19:32
dianasea dianasea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 4
По подразбиране Re: кростернажор или велоергометър?

Мерси, Роси

Ще проверя в Метро!
__________________
'Don't forget that giving happiness brings happiness.'(F. Nietsche)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd December 2006, 07:49
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Аз като горещ привърженик на спининга ще гласувам с две ръце за вело-то;На кростренажора можеш само да тичаш и нищо друго.Ако има къде да опиташ спининг ще видиш какво искам да кажа.На колелото правиш различни упражнения,които в зависимост от положението на тялото(със седалка,без седалка,назад,напред...)това рят различни части от тялото Освен това не без значение са и размерите,велоаргометъра е по-малък Някой беше писал във форума(съжалявам,непомня къде и кой)че предстои изложение на Кетлер сега в началото на декември,така че ако си решила да е кетлер изчакай,там цените ще са доста ниски
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd December 2006, 17:44
lilij lilij не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Аз имам орбитрек, но в последно време много ме мързи да тренирам и го продавам за250лв той е от групата на велоергометрите, ако те интересува пиши ми на byalkova@abv.bg
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th December 2006, 10:48
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

И аз преди няколко месеца избирах м/у същите два уреда и се радвам,че се спрях на крос-тр. пред велоар. Страшно съм доволна По-нов уред е от гледна точка на механика(за натоварване),товари доста групи мускули и оформя много хубаво дупенце
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th December 2006, 14:16
Nimrodel Nimrodel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 19
По подразбиране

Аз имам кростренажор, и съм много доволна. От 4 дни се захванах сериозно с тренировки от по 45 минути всеки ден, ще видя докъде ще стигна
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th December 2006, 16:13
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dianasea
Ne sum hodila na spinning. Kude moga da probvam?
На стадион В.Левски в Кали спорт и на Спартак ,зависи на теб къде ти е удобно 8)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th December 2006, 20:39
dianasea dianasea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря ви за съветите! Един специалист също ми каза,че крос-тернажорът е по-добър,но може би зависи от човека, нагласата и т.н. Сега дилемата ми е какъв да бъде-Кетлер или Орбитрек?
__________________
'Don't forget that giving happiness brings happiness.'(F. Nietsche)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd January 2007, 12:10
drmengelle drmengelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sf
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до drmengelle
По подразбиране ???

Навсякъде цената на Орб. Платинум е 370-420лв, а една от комерсиалните тв го предлага за 250лв+12доставка до Сф,щото са Варналии.Викам си,тука има нещо-такъв дъмпинг не е реален, и като увеличих снимките видях дребни различия в конструкцията.Обадих се на телефона им и питах в прав текст дали това е СЪЩИЯ уред, който другите продават по 400лв и те отговарят УКЛОНЧИВО и много внимателно, да не кажат нещо в повече
-------
Аз продавам за 200лв орбитрек купуван за 400 и не помня колко беше, домашен и подържан.
Ще си купя пак кростренажор,но с много по-богато оборудване и кардио мониторинг.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кростренажориливелоергометър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.