IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1561  
Стар 27th February 2015, 09:48
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте
за д-р Йорданов тук има много добри отзиви, но не откривам нито една снимка преди или след. Момичета и момчета ще съм ви много благодарна, ако качите по някоя снимка, може и на лично да ми пратите или на мейл. Искам да видя с очите си за какво иде реч.
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 3rd March 2015, 16:55
bbq bbq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, а къде работи вмомента др. Йорданов и колко струва консултацията при него
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 9th March 2015, 18:05
monika.ilieva monika.ilieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bbq Виж мнението
Здравейте, а къде работи вмомента др. Йорданов и колко струва консултацията при него
В Софиямед. Приема с направление, без талон, до колкото разбрах, прегледът е 50 лв.

Да добавя за моята септопластика - преди 10 дни ми свалиха пластините, беше абсолютно безполезнено, тъй като бях със силиконови, до колкото разбрах те се ползват от скоро и са "атравмиращи", както се изрази д-р Йорданов. Дишането ми се нормализира, но имам секрет и носът ме наболява, но главно при допир, все едно съм го ударила. Конците са ми все още вътре и ги усещам, утре ще ходя на контролен преглед и ще попитам кога трябва да паднат, че при свалянето на пластините доктора не беше много словоохотлив, дори не ми каза, че имам конци в носа, видях ги като се прибрах вкъщи...

Последно редактирано от monika.ilieva : 9th March 2015 на 18:08
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 12th March 2015, 13:13
kati_25 kati_25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 60
По подразбиране здравейте

Искам да ви питам намерих в сайта този телефон на д-р Йорданов дали е актуален
0896839539
Отговори с цитат
  #1565  
Стар 13th March 2015, 17:18
Tedi83 Tedi83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 8
По подразбиране Софиямед

Цитирай:
Първоначално написано от kati_25 Виж мнението
Искам да ви питам намерих в сайта този телефон на д-р Йорданов дали е актуален
0896839539
Здравей,ако искаш да си запишеш час,ето ти номера в болницата ,в която работи д-ра,0895555444-Софиямед, с личния му номер не разполагам.Дано съм била полезна
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 14th March 2015, 17:17
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika.ilieva Виж мнението
Здравейте,

Ето актуалния номер на д-р Йорданов - 0895 555 513.
Мен ме прегледа на 12ти и ме оперира на 18ти. Направи ми септопластика, наложи се поради чупен нос преди години и проблеми с дишането. Казаха, че операцията е успешна, в момента още съм с пластините, след два дни ми ги махат. Дискомфортно ми е, но д-р Йорданов обеща после да се чувствам "като нова".
В Софиямед оперират с лазер, като касата покрива само традиционния метод. Платих и за избор на екип, защото според старшата сестра другите сега се учели, а д-р Йорданов вече се е научил Всичко (с болничния престой една нощ) ми излезе 1400 лв. Изненада беше за мен, че ми поискаха допълнителни 200 лв. за анестезията, но аз имам алергии към някои стандартни упойки и може би това е била причината.
И въпреки, че другите хирурзи "не се били научили още", изключително впечатление ми направиха д-р Яначков, който асистира и д-р Грозданов, който ми свали тампоните. Надявам се и при свалянето на пластините всички да са така мили и успокояващи, защото съм леко притеснена.
Мони, привет.
Предстои ми септопласника тази седмица при др Йорданов ,но трябва да се върна точно след 10дена на работа. След свалянето та пластините имаше ли още видим оток? И освен тях след операцията слага ли докторът гипс или лепенки
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #1567  
Стар 14th March 2015, 17:49
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Emmalfy, на мен миналото лято доктора ми прави септопластика плюс присаждане на хрущял. Доктора има навика за представя нещата много оптимистично - сигурно за да не плаши пациентите. Аз му обясних че след 1 седмица трябва да съм на работа. Той ми каза да не се притеснявам, че след операцията почти няма оток и т.н. Е, няма такова нещо. Отока беше точно толкова сериозен колкото и след ринопластиката. Даже е по-зле, защото от пластините изобщо не можеш да дишаш. Беше ми казал че пластините се свалят след седмица, а се оказа че се свалят най-рано след 10тия ден. Дори след това ми трябваха още 10 дена за почна да дишам през носа.
Споделям ти това не за да те оказвам, а за да си предвидиш поне 2 седмици или отпуск, особено ако работата ти е свързана с хора.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 15th March 2015, 22:55
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Foggy,мерси много за информацията!
Сериозно се замислям....
На теб сложи ли ти доктора гипс и ако да за колко дена. Аз за жалост точно с хора работя
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 16th March 2015, 13:18
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

не, при септопластиката няма гипс, слагат се едни пластини от вътрешната страна на носа. Първите 2 дена ти слагат бинтове и памуци за да спират кръвта. След оперативния период е много неприятен, поне при мен беше така.Най-неприятното беше, че 20 дена не можех да дишам през носа, направо щях да се побъркам, вечер не можех да заспивам. И за това много се ядосах на това как доктора представи нещата - това е лека операция, почти няма оток, като го питах кога мога да се върна на на работа ми каза - ако искаш може още на 3тия ден...
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 20th March 2015, 13:56
monika.ilieva monika.ilieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Абсолютно същото ми каза и на мен и ми представи нещата много розови преди операцията (за което всъщност му благодаря, защото така се навих да си я направя).
Моите пластини обаче ги махнаха точно на седмия ден и тогава се възстанови дишането. Оток имаше, но малък. Носът ми беше леко подут в най-долната част (и все още е или поне на мен така ми се струва).
Оперираха ме на 18 февруари, върнах се на работа на 9 март и то главно, защото сестрите ме посъветваха да стоя на топло и да избягвам климатика в офиса. Иначе само първата седмица е кофти, след свалянето на пластините всичко вече е по-поносимо.
Преди 5-6 дни ми паднаха и конците, от самосебе си, нищо не усетих.
Мога да кажа, че месец след операцията вече чувствам значително подобрение, дишам много по-леко от преди, поемем много повече въздух през носаи нямам тази ужасна болка в челото. Носа ме боли отвътре и ако го докосна по-силно (например когато обличам блуза с по-стегнато деколте), но това е нормално и предполагам, че скоро ще мине.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.