IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4051  
Стар 2nd June 2016, 07:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Стабилизира се, стана жега, ама тези дни нали пак очакваме валежи ... да видим.
Какво мислите за:
http://www.tialoto.bg/a/9-lifestyle-...ata-manekenka/
Аз определено не харесвам последните й 2 снимки, но пък от друга страна ... ако бяха снимани от папараци щеше да е по-различно отношението към тези снимки ... истини много, зависи откъде ще погледнеш на нещата.
Отговори с цитат
  #4052  
Стар 2nd June 2016, 09:20
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

цялото тва движение за интегриране на дебелите хора и дебелостта като цяло ме дразни много сериозно.
Да си дебел е ЛОШО. Пушачите кви лекции за здраве и околна среда отнасят периодично, един път не съм видял някой да се развика на друг че трябва да намали тестото и сладкото, понеже в прекалени количества е вредно, И смъртоносно.
Начи алкохола е вреден - забранен е за хора под еди ква си възраст, да се продава на разни места и прочее.
Цигарите са вредни - имат некролог върху кутията (не че тва някога е спряло някого)
Да си дебел също е вредно - нищо, нека поощряваме дебелите хора и да ги подкрепяме, защото някои от тях са болни и не могат да отслабнат лесно

щото цигарите и алкохола се отказват ей така.

На някво прасе му махнали снимките от фейсбук и то било недоволно, че и други китове се ядосали. Ми като не им харесва, да не ползват фейсбук! Да не би да е задължителен..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4053  
Стар 3rd June 2016, 15:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
цялото тва движение за интегриране на дебелите хора и дебелостта като цяло ме дразни много сериозно...
Еее, Бари, появи се най-после.
Да, определено е вредно да си дебел, но ... някак си трябва да им влезе в главите на хората. А някой път пък пълнота тръгва още от детска възраст - тогава трябва родителите да имат акъл. Иначе ако трябва мен да ме питат какви трябва да са хората - аз съм супер нацист - физически добре изглеждащи; усмихнати; уважаващи другите и мнението им; трудолюбиви(да видиш ти колко работа можеш да свършиш и все пак ще ти остане и свободно време - не може без удоволствия все пак); и т.н. ... да, голям кошмар съм. Имаше нещо за перфекционизма и максимализма и кой кого тормози - себе си или другите, ама не го помня точно.
Отговори с цитат
  #4054  
Стар 5th June 2016, 16:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Да се поФаля: потанцувах си петък вечер в едно клубче ... ей, колко било хубаво ... направо бях забравила. А днес е Тиесто ... който ходи ... благородно му завиждам ... ама много.
Отговори с цитат
  #4055  
Стар 5th June 2016, 21:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

На мен пък фотките на дебелата кака ми напомниха за Wall-e. Много любим фЮм (който го е гледал ще знае защо)

Ако оставим настрана здравословния аспект, с който съм съгласна има и естетичен аспект. Дали ще са анорексични модели или такива с тегло МНОГО над допустимите граници е все тая.
Не съм следила дали модата на анорексичните ученички е отминала вече, но твърдя че тя е била породена от желанието да подражават на изкривени, насаждани от медиите критерии за естетика ака Жезве с кокали. Сега ако почнат всички дебели каки да си показват сланините значи е ок да си дебел?
Ми не е ок ... както не е ок да ти се тресе шкембето, изскочило от въз тесни дънки с ниска талия..... ку си с шкембе не си за бели ринг, а за ониън рингс...
Отговори с цитат
  #4056  
Стар 6th June 2016, 09:41
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
цялото тва движение за интегриране на дебелите хора и дебелостта като цяло ме дразни много сериозно..
то не е за дебелите хора и дебелината, а за нормалните неперфектни
Отговори с цитат
  #4057  
Стар 6th June 2016, 10:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bette Виж мнението
то не е за дебелите хора и дебелината, а за нормалните неперфектни
Нещо не разбирам какво си искала да кажеш ...
Иначе - няма перфектен човек. И не само за визия, но и за характер, поведение, навици и тем подобни. Ако бяхме перфектни нямаше да сме хора, а машини.
Отговори с цитат
  #4058  
Стар 6th June 2016, 11:13
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bette Виж мнението
то не е за дебелите хора и дебелината, а за нормалните неперфектни
именно, вече не са дебели, а нормални. Всяка свиня се гледа в огледалото и си казва "АЗ СЪМ НОРМАЛНА, ТОВА Е НОРМАЛНОТО. Защо ме наричат дебела тея анорексички, защо рекламните агенции ползват НЕНОРМАЛНО изглеждащи жени"

Което е пълна глупост, да изглеждаш ненормално по тоя стандарт, да положиш усилията да го направиш - има много повече плюсове отколкото минуси и не е непосилно трудоемко. Да нямаш шкембе не е утопия. Да не се тъпчеш по цял ден с боклуци също. Новата мода е да се давим в толерантност, но само когато ни е удобно.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4059  
Стар 6th June 2016, 12:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Да си жена на 30 години и да тежиш 155 кг. спада ли към "нормалните неперфектни"... да? не? може би?
Отговори с цитат
  #4060  
Стар 6th June 2016, 12:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Преди години у форОма имаше хубава тема за толерантността... много мога да кажа по въпроса .... ма после, че сега имам само цифри в главата
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:04.