IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th March 2013, 08:41
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Nansi@Nansi съвсем скоро ще можеш да видиш още резултати от Авшар моята операция ще е на 1 април а Melfi мисля че на 31 март ще се оперира така че ти ще видиш повече резултати а аз на Strawberi не съм и видяла нослето хубаво ли е станало къде има снимки
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th March 2013, 09:47
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелс защо не направиш една консултация и с Авшар да видиш и той какво ще ти каже и може би не трябва да навлизаш чак в такива подробности за броя на неуспешните операции преди това може да кажеш че имаш 1 операция преди това защото докторите се стряскат като чуят за повече и започват да ти говорят какви ли не страхотии Според мен поразиите дали ще са от една или от три операции могат да бъдат едни и същи обаче като чуят бройката и се стряскат
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th March 2013, 11:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, стряскат и се и то с причина - след всяка следваща намеса хрущяла се наразва на ново и зараства на където си иска. В момента в носът ми е салата от кълцан хрущял и само дебелата ми кожа е причината да не се виждат стърчащи елементи.
За това си мисля за Илхан.
Има негови носове, които не са моята чаша чай, но пък има най-голям опит с ревизии и съм виждала брилянтни такива. Освен това , бидейки толкова наясно с окепазени носове, няма да изпадне в шок като отвори моя.
Авшар не го обмислям, аз не съм за затворения метод. Освен това ми иде вече прекалено, ама измислено скъп. Последната цена, което чух за ревизия е 8000 евро. А аз НЕ МОГА просто да се пазаря. Циганско ми е и унизително...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th March 2013, 15:01
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

А при Илхан как са цените за ревизии?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th March 2013, 15:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
А при Илхан как са цените за ревизии?
За всяка следваща ревизия растат. За моя случай обяви цена от 14 000 лири. И това ме възпира малко, просто са страшно много пари... От дръга страна, ако ми се гарантира, че ще си реша проблема веднъж за винаги... Ама в тази работа няма никакви гаранции..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th March 2013, 17:36
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Nells права си като ни обяви Авшар тази цена направо се препотих за един нос те направо вече спекулират с това Преди това беше най евтината пластична операция то сега ако реша да си слагам цици ще ми излезе по евтино добре че нямам такива мераци Nells не се притеснявай моите хрущяли са на салата само от намесата на Енчев преди това съм имала една операция в Исул за изправяне на носната преграда изцяло УНГ операция без естетични промени
Отговори с цитат
  #57  
Стар 20th March 2013, 20:57
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Не е добре, че не сте се пазарили, ако не можете вие, вземете някой, който ги умее тия неща! За тях пазарлъкът е много престижно и уважително занимание, така че смело действайте в тази посока.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 20th March 2013, 21:05
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Не е добре, че не сте се пазарили, ако не можете вие, вземете някой, който ги умее тия неща! За тях пазарлъкът е много престижно и уважително занимание, така че смело действайте в тази посока.
В Турция съм ходила доста пъти, наистина им е кеф да се пазарят на пазара и дори в малките магазинчета, но не мога да си представя да ида в болница, да викам "кач пара" и да се пазаря. Някой, ако е пробвал, да каже дали става. Ако да, може и аз да се замисля за реоперация в Турция, защото тук се коментират цени от сорта на 14000 лири, което ми е безумно скъпо.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 20th March 2013, 22:01
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Nansi@Nansi съвсем скоро ще можеш да видиш още резултати от Авшар моята операция ще е на 1 април а Melfi мисля че на 31 март ще се оперира така че ти ще видиш повече резултати а аз на Strawberi не съм и видяла нослето хубаво ли е станало къде има снимки
Да, с нетърпение ще чакам снимки и ви стискам палци момичета! Аз предпочитам да чакам по дълго но да видя повече резултати и все пак при Палаоро е по ниска цената и ще видим кое ще наклони везните
Рими снимките на Strawbery са или в темата за Палаоро или тази със снимки не съм сигурна, но резултатът е блестящ. Ако ги намериш - разгледай ще ти даде още кураж!
Благодаря момичета че споделяте, така изборът е доста по лесен. Аз когато реша какво да правя също ще споделя а и снимки дай боже на есен с песен
Отговори с цитат
  #60  
Стар 20th March 2013, 23:11
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ние казахме на човека който ни превеждаше малко ако може да се пазарим за цената защото наистина много висока но те направо ни заковаха че са ни дали цената с отстъпката. Преводача направо се изуми човека той си е сменял тазобедрена става в Австрия за 15000 евро а за моя загубен нос 9000. Но няма повече да се оплаквам ако с тези пари си реша проблемите един път завинаги халал да са им на хората да си ги харчат със здраве. Само за моя мъж ме е жал че направо го разсипах тази година то не бяха лазерни процедури то не бяха мазила а и Енчев не е върнал парите а се налага да даваме още само да свърши този носов кошмар.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:14.