IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 18th October 2013, 15:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Фоги, ти отдавна не си пускала снимки. Метни ми моля на ЛС


Кънчо е пич. Единственото, което бих посъветвала момичетата, които евентуално са решили да изберат него е да слушат какво им казва, защото е реалист и не хвърля прах в очите. Аз оценки и препоръки не мога да давам, а и не бива да очаквате препоръки от никого.
Отговори с цитат
  #872  
Стар 24th October 2013, 20:34
mimidimova mimidimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Момичета моля ви изпратете ми снимки от резултати на Кънев твърдо съм решила да се оперирам и останах доволна от консултацията му. Четах доста във форума, но видях и отрицателни коментари. Все още не съм се спряла на него окончателно и ще се радвам някой да ми помогне с избора
Отговори с цитат
  #873  
Стар 24th October 2013, 20:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Недоволните вече не са във форума
Отговори с цитат
  #874  
Стар 24th October 2013, 20:54
mimidimova mimidimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Аз искам просто да видя някакви снимки от работата му
Отговори с цитат
  #875  
Стар 25th October 2013, 08:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimidimova Виж мнението
Аз искам просто да видя някакви снимки от работата му
Това го разбрах, но няма как да направиш точната преценка като видиш два чифта хубави негови цици, а не видиш лошите резултати. Но всъшност ти сама си преценяваш-успех
Отговори с цитат
  #876  
Стар 25th October 2013, 09:14
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

мими, най-добре искай от доктора да ти покаже снимки - тойще ти покаже спрямо твойто изходно положение какъв резултат да очакваш. В това отношение е мн точен - не те залъгва, казва си какво може и какво не може да се направи. На моята първа консултация ми показа дори и несполучливите резултати.

lily.ana, сега видях че си ми писала- тия дни ще пусна снимки.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #877  
Стар 25th October 2013, 13:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Доки наистина може да ти покаже всички негови пациенти... и добрите резултати и тези, които не са толкова добри.


Няма проблем Фоги, когато можеш тогава :mr_green:


Ма то освен 2та чифта хубави имаше 2 чифта лоши, така че и твоето обяснение не е меродавно ШокЕ

Последно редактирано от lily.ana : 25th October 2013 на 13:21
Отговори с цитат
  #878  
Стар 25th October 2013, 16:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението

Ма то освен 2та чифта хубави имаше 2 чифта лоши, така че и твоето обяснение не е меродавно ШокЕ
Имаше доста повече оплаквания от този доктор, които получих от негови пациентки на лични съобщения тук. Когато се бях ентусиазирала за него и писах във форума, че той е доктора, те ми писаха и съм им много благодарна. Незнам защо не бяха писали във форума за проблемите. Въпреки че, лично за мен, и един чифт лоши цици са напълно достатъчни да ме откажат от дадения доктор. А лошите цици, които видях бяха просто потресаващи-от този доктор.Аз държа на качеството пред финансовото облекчение на този вид процедури. За Ильо не ми достигаха 1000 лв и взех назаем, но от него просто лоши цици не видях от както се ровя за цици няколко години тук. Разбира се повтарям пак, че тук се налага и да потретваМ даже- ТОВА СИ Е МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ГО ПРИЕМА НИКОЙ.

Последно редактирано от Шоки : 25th October 2013 на 16:56
Отговори с цитат
  #879  
Стар 25th October 2013, 17:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Радвам се, че никой не е бил така добър да ти пише за лошите резултати на ИС, защото още щеше да си ходиш без цици.

Много неща можех да напиша, но не искам да рекламирам никого, така както ти рекламираш ИС, а личното ти мнение, което никой не е длъжен да приема се мъдри във всяка тема точно с цел потребителите да бъдат повлияни от него... хайде да наричаме нещата с истинските им имена.

Последно редактирано от lily.ana : 25th October 2013 на 18:05
Отговори с цитат
  #880  
Стар 25th October 2013, 18:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Рекламирам го да и то с две ръце, защото съм разучавала темата с години и още доста преди да се оперирам прецених , че това е най-добрия доктор за цици. Имал е незадоволителни резултати в миналото, но от няколко години не съм чула оплаквания от него. Поради финансови причини и аз заклоних към Кънев, но явно има Господ . Е доволна съм и предоволна от резултата. То за това първо се проучва добре пазара за такива процедури. Иначе , не съм като теб Лилиана "омъжена" за Ильо и ако се появят недоволни негови пациентки и видя лош негов резултат няма да се обиждам като теб и няма да го защитавам. Точно поради факта от хули онези момичета дето ми писаха не искаха да пишат в самия форум. Даже призовавам всички пострадали от пластични операции да пишат смело и открито без значение за кой доктор става въпрос.
И да подчертая, специално за теб Лилиана- по добре да ходя без цици, отколкото с криви и грозни цици. Поне нямаше да си удрям главата в стената.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.