IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 30th May 2014, 23:55
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maksi13 Виж мнението
Az se konsultirah s djambazov,opredelno me obnadejdi i kaza,che moje da mi opravi nosa,jovot i zdrave shte me operira oktomvri mesec,hristena pishi mi na lichi.
Бягай далече от пловдивския касапин, мен ме обезобрази за цял живот . Илхан в Турция като видя случая ми се отказа и се чудеше как да ме лъже (разкарва ме 2 пъти до Истанбул с куцото извинение че ми е зачервена кожата)само и само да не ме оперира, което не му прави чест и на него. След седмица пътувам за САЩ за консултации. Мой съвет е, да найстина имаш нужда от лека корекциика на "супратип" частта, което е много фина и прецизна работа и найстина изчакай и събери пари и тогава отиди някъде в чужбина при истински лицево пластичен хирург.
Отговори с цитат
  #1542  
Стар 4th June 2014, 12:33
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Razbiram razocharovanieto ti,az sum s dve operacii i to neuspechni znam kakvo e,molqte pishi na lichni i ako moje mi prati snimka na nosleto ti,i razbirase mi razkaji malko poveche za operaciqta ti pri
Djambazov
Отговори с цитат
  #1543  
Стар 5th June 2014, 07:45
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Ами в темата за Джамбазов съм разказвал за операцията си с него и консултациите след това. Остави си email , ще ти пратя снимки. С две думи трябваше да изправи септума ми само, но и това не е направил като хората . През повечето време дишам с една ноздра, и криви на ляво. Различни ноздри, прекалено агресивна ринопластика, силно висяща колумела , хлътвания особено по средата , не симетрично затваряне на страничните кости и едната изкривява още повече гърба, доста вдигнат връх. Прекалено смален нос, изрязан връх. Само се моля да имам останал повече септум, за да може да се изгради с материал от него. ПЪЛЕН НЕКАДЪРНИК и никаква отговорност от негова страна !
Отговори с цитат
  #1544  
Стар 5th June 2014, 07:47
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Ето тук съм постнал мнението на Рик Дейвис за резултата след намесата на Джамбазов: http://www.tialoto.bg/forum/showthre...?t=3401&page=8
Отговори с цитат
  #1545  
Стар 5th June 2014, 12:55
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ето тук съм постнал мнението на Рик Дейвис за резултата след намесата на Джамбазов: http://www.tialoto.bg/forum/showthre...?t=3401&page=8

"This would cost approximately $12,000 - $15,000 USD."


Най-лошото е, че много често ревизиите са доста сложни и не са много специалистите в света, които биха се справили и с най-сложните операции, а тези които могат струва много скъпо ! Извода от всичко това е, че трябва много много внимателно да се преценява, кой специалист да се избере за първа ринопластика, за да сведе риска от неуспех до минимум.

Точно тези ревизии с присаждане на хрущяли са и най-сложни и разбира се са и най-скъпи.
Отговори с цитат
  #1546  
Стар 5th June 2014, 20:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Това е коментара на Andrew Frankel :
"Dr. Frankel has evaluated your photos and he wants you to know that he is confident that he can help you. Your dorsum has been over reduced and your tip is under projected, over rotated and the alar rims are retracted, exposing too much nostril. There is asymmetry to the nostril rims and the tip lacks any definition. In essence, he feels too much structure was removed or compromised during your surgery."

Последно редактирано от keery : 5th June 2014 на 20:31
Отговори с цитат
  #1547  
Стар 5th June 2014, 20:08
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Мисля, че най-добрия анализ са го направили тези д-ри. Няма смисъл аз да коментирам ...
Отговори с цитат
  #1548  
Стар 5th June 2014, 22:45
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Някой скоро оперирал ли се е при Йорданов ?? искам мнения
Отговори с цитат
  #1549  
Стар 6th June 2014, 13:54
Marina_90 Marina_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, аз също искам да помоля за снимки, мнения и резултати за д-р Иван Йорданов, защото на 17.06 имам час за консултация при него, а все още не съм виждала негови творения.

Последно редактирано от Marina_90 : 7th June 2014 на 16:15
Отговори с цитат
  #1550  
Стар 26th June 2014, 18:37
pafas pafas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички във форум.В следствия на спортна травма носът ми се счупи грубо и съм решил да си направя операция.Искам да попитам удачно ли е това да е през лятото и при к.ого да я направя.Понеже чувам най-добри отзиви за Др.Йорданов и Доц.Джамбазов ще съм ви благодарен да ме насочите било със снимки или съвет.Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:30.