IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 25th October 2016, 07:26
Katq95 Katq95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

evi07, имаш поща
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 27th October 2016, 18:16
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Катя95 как е нослето,спадат ли отоците
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 14th November 2016, 12:59
lightblue lightblue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
Искам да кажа, че и моята операция при д-р Йорданов мина преди две седмици. При това съм много доволна от резултата. Докторът ми е направил много хубаво нослето и много естествено за моето лице.
Очарована съм от отношението на всички от екипа му. Имах много тежко излизане от упойката, но сестрите и лекарите, даже и санитарките направиха всичко, за да ми помогнат да се справя по-бързо.
Освен ринопластиката ми изправя и носна преграда и вече дори дишам през носа си.
Аз лично имах кратък възстановителен период. До края на първата седмица нямах никакви отоци. Синините ми избледяха също бързо, само под очите на двете бузи имам едни по-червени петънца, но и те са на изчезване.
Утре отивам да ми махнат конците и вече само ще става по-добре положението. Гадното мина.
Горещо препоръчвам д-р Йорданов на всички, които все още се колебаят. Аз му се доверих изцяло и не съжалявам. Дори не съм казвала как искам да ми изглежда носа, казах само какво не си харесвам и той сам прецени от колко и от къде да намали и каква форма да ми направи, за да стои естествено. А все пак имах не малко корекции - махане на гърбица, скъсяване на дължината, стесняване на ширината и повдигане на върха.
Снимки не пускам, защото още имам раничка под нослето и конци.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 17th November 2016, 16:45
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lightblue Виж мнението
Здравейте,
Искам да кажа, че и моята операция при д-р Йорданов мина преди две седмици. При това съм много доволна от резултата. Докторът ми е направил много хубаво нослето и много естествено за моето лице.
Очарована съм от отношението на всички от екипа му. Имах много тежко излизане от упойката, но сестрите и лекарите, даже и санитарките направиха всичко, за да ми помогнат да се справя по-бързо.
Освен ринопластиката ми изправя и носна преграда и вече дори дишам през носа си.
Аз лично имах кратък възстановителен период. До края на първата седмица нямах никакви отоци. Синините ми избледяха също бързо, само под очите на двете бузи имам едни по-червени петънца, но и те са на изчезване.
Утре отивам да ми махнат конците и вече само ще става по-добре положението. Гадното мина.
Горещо препоръчвам д-р Йорданов на всички, които все още се колебаят. Аз му се доверих изцяло и не съжалявам. Дори не съм казвала как искам да ми изглежда носа, казах само какво не си харесвам и той сам прецени от колко и от къде да намали и каква форма да ми направи, за да стои естествено. А все пак имах не малко корекции - махане на гърбица, скъсяване на дължината, стесняване на ширината и повдигане на върха.
Снимки не пускам, защото още имам раничка под нослето и конци.
Успех на всички!
Честито носле и мерси за информацията която сподели
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 24th November 2016, 21:51
invisible13 invisible13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
Радвам се наистина, че споделяте информация относно минали операции и всичко свързано с тях. От скоро следя тази тема свързана с д-р Йорданов. От доста време си мисля за ринопластика, но се чудя при кой да я направя, тъй като се пишат добри отзиви за доктора мисля, че искам при него да отида на консултация. Доста хора се оперират при този доктор, но никой не е качил снимки, ще помоля lightblue да ми изпрати снимка на нейното ново носле: mariana_ra@abv.bg или който има желание.

Бладодаря предварително.
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 6th January 2017, 18:22
mim75 mim75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здвавейте,
насочила съм се към д-р Йорданов. Имам доста голям и дълъг нос.Много бих оценила ако някой с подобен на моя нос може да изпрати снимки преди и след операцията.
Също така аз живея в чужбина. Някой може ле да ми каже колко време след операцията мога да пътувам(летя).
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 22nd January 2017, 13:16
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте,
Преди малко повече от 6 години се доверих на Йорданов и го отчитам като голяма грешка.
Операцията ми беше в края на октомври 2010-та. Трябваше да ми изпили една много малка гърбичка, но не тя, а дължината на носа беше повода да си направя операцията. Докторът се държеше арогантно. След операцията много трудно ми махна конците, защото не ми беше направил добър шев под ноздрите, а до него в лявата ноздра имах една бучка, която така си и остана до преди няколко месеца. Оказа се, че в тази бучка е имало остатъци от костта, когато я е пилил отгоре и не е почистил добре, а е паднала там и не я е отстранил. Беше около 3-4 мм.
Дължината на носа ми е същата като преди, просто го беше повдигнал, а върхът му ми падна надолу и е неравен, което още след операцията се забелязваше, но той ме беше уверил, че с времето ще се оправи.
В момента обмислям втора интервенция. Тогава му се доверих, защото е УНГ, но естетически си "остави ръцете". Миналата година бях на УНГ преглед в Софиямед, където той работи, защото имах ангина. За съжаление Йорданов не беше на смяна, но негов колега без да знае, че имам ринопластика ми предложи, ако съм искала, да ми направят операция на носа, защото колегата му бил много добър. Казах му, че вече съм била опитно зайче в ръцете на колегата му и го попитах дали му харесва резултатът.

Последно редактирано от sunflower21 : 8th March 2017 на 00:17
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 23rd January 2017, 16:26
MSiana MSiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране sunflower21

Здравейте, съвсем случайно попаднах тук , вашата история е същата като моята,бих искала да се свържа с вас ,за да ви разкажа моята история ,mmeegg@abv.bg ,аз също се чудя какво да правя, абсолютно всичко което описахте ...Вероятно това е подписа му
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 23rd January 2017, 19:20
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunflower21 Виж мнението
Здравейте,
Преди малко повече от 6 години се доверих на Йорданов и го отчитам като голяма грешка.
Операцията ми беше в края на октомври 2010-та. Трябваше да ми изпили една много малка гърбичка, но не тя, а дължината на носа беше повода да си направя операцията. Докторът се държеше арогантно. След операцията много трудно ми махна конците, защото не ми беше направил добър шев под ноздрите, а до него в лявата ноздра имах една бучка, която така си и остана до преди няколко месеца. Оказа се, че в тази бучка е имало остатъци от костта, когато я е пилил отгоре и не е почистил добре, а е паднала там и не я е отстранил. Беше около 3-4 мм.
Дължината на носа ми е същата като преди, просто го беше повдигнал, а върхът му ми падна надолу и е неравен, което още след операцията се забелязваше, но той ме беше уверил, че с времето ще се оправи. Вдясно на върха на носа имам неизрязан хрущял, който е добре очертан, а отляво е махнат. Това беше очевидно още веднага след операцията.
В момента обмислям втора интервенция, но не бих се доверила отново на този доктор. Тогава му се доверих, защото е УНГ, но естетически си "остави ръцете". Миналата година бях на УНГ преглед в Софиямед, където той работи, защото имах ангина. За съжаление Йорданов не беше на смяна, но негов колега без да знае, че имам ринопластика ми предложи, ако съм искала, да ми направят операция на носа, защото колегата му бил много добър. Казах му, че вече съм била опитно зайче в ръцете на Йорданов и го попитах дали му харесва това, което колегата е сътворил с носа ми. Даже обмислям някой ден да отида при него, за да му покажа как изглежда творението му няколко години след операцията.
Категорично не ти препоръчвам да правиш втора операция в България,наши докторчета първа не могат да направят като хората та камоли ревизия,аз също съм осакатена и то от елементарна септопластика и сега се подготвям за Турция,никой доктор в БГ няма да свърши добра работа по нослето ти !!!
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 24th January 2017, 16:07
MSiana MSiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,имам ринопластика и ревизия неуспешни при док.Йорданов,какво да правя,за Турция при кой да отида,колко е операцията или тик в България,какво да направя,вече не вярвам на никой
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:33.