IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Snimka Posoka Boec
Стар 22nd June 2020, 10:26
AlexNorton AlexNorton не е на линия
Новобранец

По подразбиране Проблем със Зъб

Здравейте. Предварително искам да се извиня че не съм бил на лекар досега за този проблем. (защото знам че ще ме нападнете)
Не обичам да ходя по лекари и т.н. Но понякога щеш не щеш..
Та проблема е следния:
повечето зъби са ми счупени до неознаваемост.. нее хвалене не е и оплакване (сам съм си виновен) та зъба е заден предполседния долен който е счупен във формата на вулкан демек посредата с дупка.
Да да да.. така беше до скоро обаче от една седмица насам ми се запълва зъба с някаква маса. Нещо като корените със същия цвят и вид. Леко меко. И може би от една седмица не спира да кърви постоянно всяка плюнка ми е с кръв. Когато го пипнах и се опитах да го извадя ми потече 2-3 пъти повече и го оставих. Обаче днес направо вкуса в устата ми е отратителен заради кръвта. Таа се чудя ако някой знае какво ми е и колко е опасно, моля да сподели с мен ще му бъда много благодарен.
Отговори с цитат
Стар 18th July 2020, 21:52
iveee97 iveee97 не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Виж, първото и най-важно нещо в тази ситуация е да не се панираш! Счупен зъб по принцип не създава голям проблем, освен ако не е много счупен. Въпреки това има какво да се обърка ако засегне тъканите по-надолу. Ако си от София отиди за една консултация в Bulgariadent. Всички знаем, че не е приятно, но хората там предразполагат и ще си спокоен, че си в правилни ръце. Това със зъбите е гадна работа, но ако не искаш да се налага да слагаш чене някой ден по-добре си обърни внимание докато все още е възможно (може би де) да се направи нещо и да запазиш повечето зъби. Късмет!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемсъсЗъб
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:49.