IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 1st July 2013, 16:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране Защо някои жени могат да изпитат мощни и много видове оргазъм, а други не ?

Ето една важна тема, за която е добре да се говори и всеки да знае причините и мъже и жени. Всеки е наясно с някои от основните фактори, като уменията на мъжа, психологическата нагласа на жената, тъй като тези неща се случват на ментално ниво, където всъщност се отключва този процес, които кара жените да летят в облаците

Има един фактор обаче, които е над всички останали, разбира всички са взаимно свързани, но този е много определящ и това е генетичната даденост на човека. Явно някои жени имат и по голяма сетивност от други на физиологично ниво, по чувствителни са на такива стимулации на нервните окончания, поне аз така си го обяснявам и отделно на ниво психология също има различия.

Това също е доста не честно и при жените, едните да могат да изпитват такива "извън орбитални" оргазми, в които губят връзка със земята в буквалният смисъл, а други да се радват на много по слаби усещания. Не много жени могат да постигнат оргазъм с пръскане, които са много силни и да изпаднат в блажен транс, при други които не могат не е невъзможно да го постигнат, но трябва да се правят дълго време специални масажи на определени точки от тялото, за да могат и те да изпитат това силно усещане, но при някои не е толкова лесно.

Аз я направих тази тема, за да чуя жените какво мислят, защото няма как да знам всичко и до края на живота си пак няма да съм научил всичко, а вие, като пишете тук ще помогнете и на други хора мъже и жени, да знаят повече неща, за да накарат половинката им или те самите да изпитат истинско щастие от секса !

Не е срамно да се говори за тези неща, така, че не ми се правете сега на ощипани булки
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st July 2013, 17:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ето една важна тема, за която е добре да се говори и всеки да знае причините и мъже и жени. Всеки е наясно с някои от основните фактори, като уменията на мъжа, психологическата нагласа на жената, тъй като тези неща се случват на ментално ниво, където всъщност се отключва този процес, които кара жените да летят в облаците

Има един фактор обаче, които е над всички останали, разбира всички са взаимно свързани, но този е много определящ и това е генетичната даденост на човека. Явно някои жени имат и по голяма сетивност от други на физиологично ниво, по чувствителни са на такива стимулации на нервните окончания, поне аз така си го обяснявам и отделно на ниво психология също има различия.

Това също е доста не честно и при жените, едните да могат да изпитват такива "извън орбитални" оргазми, в които губят връзка със земята в буквалният смисъл, а други да се радват на много по слаби усещания. Не много жени могат да постигнат оргазъм с пръскане, които са много силни и да изпаднат в блажен транс, при други които не могат не е невъзможно да го постигнат, но трябва да се правят дълго време специални масажи на определени точки от тялото, за да могат и те да изпитат това силно усещане, но при някои не е толкова лесно.

Аз я направих тази тема, за да чуя жените какво мислят, защото няма как да знам всичко и до края на живота си пак няма да съм научил всичко, а вие, като пишете тук ще помогнете и на други хора мъже и жени, да знаят повече неща, за да накарат половинката им или те самите да изпитат истинско щастие от секса !

Не е срамно да се говори за тези неща, така, че не ми се правете сега на ощипани булки

Интересна тема...
Определено нещата са на психологическа основа. При мен лично ефекта УАУ със всичките му там екстри, като пръскане силен плач , които не можеш да контролираш и какво ли още не ,ми се е случвал с човека който най мн. съм обичала и е имало адски силно привличане . С останалите си е било просто свършване . Та мисълта ми беше че не е само до техника от страна на мъжа , а какво се случва в главата на жената .

Последно редактирано от tyning : 1st July 2013 на 18:09
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st July 2013, 19:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега някои дами ще погледнат темата с въздишка и малко благородна завист, но все пак те имат възможността да постигнат тези усещания, а пък аз само ще ви завиждам

Това за влиянието на емоционалната близост между хората за постигане и влияние силата на оргазмите мислех да го спомена, но не го направих, защото мисля е пределно ясно, но наистина си един от най важните фактори. Сигурен съм, че за постигане на най мощните оргазми има и нещо друго, което не е само до психика нещо, което някои жени го нямат.

Обаче има и нещо друго, за което споменах в първият пост, че има и други фактори от физическо естество, защото е факт, че има техника с която се прави специален масаж на определени точки от тялото в които се натрупва напрежение и с масажа се цели да се освободи. Както при психиката ако не е настроена на правилната вълна, така и физически трябва да е подготвено тялото, да няма напрежение да е отпуснато, за да се получи така желаното "излитането в космоса"

При мъжете макар и ние да стигаме винаги до оргазъм, аз съм забелязал ако тялото е отпуснато точно в този момент усещането е много по силно. Дано да се включат и жени, които не са имали този късмет да изпитат толкова мощен оргазъм, особено вагинален такъв, аз зя тях е правя тази тема !

А дано има повече жени, като tyning, които поне са го изпитали и знаят кои са факторите, които им влияят да го постигнат
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st July 2013, 20:16
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

[QUOTE=Pufpaf;789827] Сигурен съм, че за постигане на най мощните оргазми има и нещо друго, което не е само до психика нещо, което някои жени го нямат.


Какво имаш в пред вид ..?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st July 2013, 20:46
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

В голяма грешка си Тази ''генетична'' сетивност до голяма степен се определя от партньора Та ако ти си чук, мога цяла нощ да си люпя семки и изобщо да не се развълнувам .
Като цяло българина има много ниска сексуална култура и за него сексуалната мощ, се изразява в това да клати като гладен циганин джанка и после да се хвали на приятелите си как я разцепил
Секса с българи го приключих преди 10 години и повече не смятам да опитвам .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st July 2013, 21:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Разбира се,че има значение мъжа,има такива дървета или една друга крайност дет блъскат и те не знаят защо.Явно така са свикнали,така са ги научили други женски дървета..не знам.
Но има значение и жената до колко добре се познава интимно и до къде е готова да стигне,за да се опознае напълно.И да казва какво иска и кво й харесва,а мъжът да е готов на всичко,за да задоволи всяко нейно желание.В секса за мен няма задръжки и табута,искам всичко на макс.Познавам няколко вида оргазма и то,защото в една връзка основното ми е да опозная мъжа до себе си колкото мен самата.Опознавам не само физически,но и емоционално/душевно/.
А за физическите дадености е ясно,че сме различни.Хормоните играят много силна роля.Възбуждането при някои става лесно,а при някои изисква време.Въпрос на отдаденост и до това дали се чувстваш свободно и комфортно в самата си кожа и тн....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st July 2013, 21:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Секса с българи го приключих преди 10 години и повече не смятам да опитвам .
Оле това беше грубо хаха, много жалко, че все на такива си случила.

Искам да отбележа нещо много важно, по който и да е въпрос аз никога, подчертавам никога не изхождам само личната си гледна точка, тъй като добре осъзнавам различията между хората по всички критерии и това, че всеки има различен житейски опит. Ти гледаш изцяло през собствената си призма и смяташ всичко, което виждаш и усещаш през нея смяташ, че трябва да е така и при другите хора, а това е огромна заблуда !

Не случайно съм започнал темата с тези неща, които са всеизвестни за влиянието на оргазмите, аз искам да стигнем по далеч до самата същина на проблема. Факт е, че има жени, които всеки път достигат до оргазъм с пръскане с различни партньори, те имат нещо повече от другите жени, за да достигат толкова по лесно от други жени до такъв оргазъм.

Тъй като се спомена за генетика, ами как ще отречете факта, че има жени, които са толкова чувствителни на допир, че само с целувки по тялото или дори само от масаж получават оргазъм, това са факти и тези жени са просто по чувствителни.

Много е грешно да се правят генерални заключени, като се изхожда само от собствена гледна точка, защото повтарям хората са много различни !

Сега ще ви покажа едно видео да изгледате, за масажа, за който говорих. Видеото е за лица над 18 години, накрая само мога да завидя на жената и то доста. Имаше го мисля и в замунда този филм със субтитри !

http://www.adultstreamtube.com/squirting-orgasms/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st July 2013, 21:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Разбрах какво е оргазъм след като се запознах сама със себе си. Демек, когато започнах да си го правя сама. А това се случи след като се разделих с мъжа ми. Бях на 27 години. Толкова ми хареса, че в един момент се пристрастих към мастурбирането. Сега вече ми е много по-лесно да стигна до оргазъм и с мъж, защото опознах добре себе си, а и доста задръжки и притеснения спаднаха след някои мои "ремонти" Но , за да достигна до оргазъм с мъж трябва да го опозная, да бъда с него известно време, да му покажа кое и как ми харесва. За това и не обичам секса за една вечер. Обичам да действам на обработена нива. Чак такъв оргазъм както Тунинг още не съм изпитала, но не се оплаквам и от тези сега. Но аз съм малко особнячка и трудно допускам мъж до себе си. Имах пауза от точно 3 години и половина, през които не дадох мъж да ме пипне - никакви контакти, никакъв секс. И не ми и липсваше. След това имах една авантюра с едно момче и след него една няколкомесечна връзка с друго, но и двамата ме изнервиха в един момент и сега пак съм соло и пак си се чувствам самодостатъчна в секса.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st July 2013, 21:35
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Пуф паф, или си много първичен или ...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st July 2013, 21:52
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Оле това беше грубо хаха, много жалко, че все на такива си случила.

Искам да отбележа нещо много важно, по който и да е въпрос аз никога, подчертавам никога не изхождам само личната си гледна точка, тъй като добре осъзнавам различията между хората по всички критерии и това, че всеки има различен житейски опит. Ти гледаш изцяло през собствената си призма и смяташ всичко, което виждаш и усещаш през нея смяташ, че трябва да е така и при другите хора, а това е огромна заблуда !

Не случайно съм започнал темата с тези неща, които са всеизвестни за влиянието на оргазмите, аз искам да стигнем по далеч до самата същина на проблема. Факт е, че има жени, които всеки път достигат до оргазъм с пръскане с различни партньори, те имат нещо повече от другите жени, за да достигат толкова по лесно от други жени до такъв оргазъм.

Тъй като се спомена за генетика, ами как ще отречете факта, че има жени, които са толкова чувствителни на допир, че само с целувки по тялото или дори само от масаж получават оргазъм, това са факти и тези жени са просто по чувствителни.

Много е грешно да се правят генерални заключени, като се изхожда само от собствена гледна точка, защото повтарям хората са много различни !

Сега ще ви покажа едно видео да изгледате, за масажа, за който говорих. Видеото е за лица над 18 години, накрая само мога да завидя на жената и то доста. Имаше го мисля и в замунда този филм със субтитри !

http://www.adultstreamtube.com/squirting-orgasms/
Тези техники сме ги гледали милион пъти и пробвали и нищо от този тантра масаж , ще взема да сменя масажиста ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:34.