IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 28th January 2013, 20:28
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

[QUOTE=linda_44;781999]Не знам дали може, но поне така каза че ще го оправи.
Моят е такъв камбест, и голям. [/QUOT

А ти кога ще се оперираш при него?
Отговори с цитат
  #152  
Стар 28th January 2013, 20:28
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Линда, кога ще е твоята операция?
Отговори с цитат
  #153  
Стар 28th January 2013, 21:20
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

февруари
Отговори с цитат
  #154  
Стар 28th January 2013, 21:39
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

И на мен ми харесва! Честито, Dii!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 28th January 2013, 22:21
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Дии, харесва ми резултатът при теб. Ти по отворения или затвореният метод беше ? На мен докторът ми каза, че ще е по отворения. Не че много ме бърка де, само искам резултата да е добър.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 28th January 2013, 22:40
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Бях по отворения, той каза, че първо ще ми изправи септума по затворения и по време на операцията ще реши дали да продължи с него или по отворения, но аз му казах, че не ме притесняват шевчетата по отворения и по-спокойна бих била ако знам, че и на него му е по-лесно..така, че се разбрахме да е по отоворения..
Отговори с цитат
  #157  
Стар 28th January 2013, 22:58
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от linda_44 Виж мнението
февруари
Linda,успех тогава!Дано получиш желания резултат!Надяваме се да споделиш с нас как е минало след това!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 28th January 2013, 23:26
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря, ще споделя разбира се, даже ще пусна и снимки. Този форум е за да си помагаме, за жалост много малко хора го разбират това и повечето като научат това, което ги интересува и дим да ги няма. Но това е, ние сме си едни егоисти хората и това е. Ако всеки споделяше впечатления и снимки тук, смятам че всичко щеше да е много по-лесно и информацията по-обективна, но ... това е .
Да ви питам как се справяте с колебанието, измъчват ме едни такива мисли " ами ако не стане нищо ", "ами ако стане по-лошо от сега", "как ще се покажа" ( да не говорим че и от упойката се притенявам ) Все пак всички, които знаят за моите намерения са против ринопластиката и ако резултатът не е добър постоянно ще слушам " аз нали ти казах.....видя ли сега "
Оф, май много се разписах... тъпо е ама ме тревожат тези неща.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 29th January 2013, 00:23
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от linda_44 Виж мнението
Благодаря, ще споделя разбира се, даже ще пусна и снимки. Този форум е за да си помагаме, за жалост много малко хора го разбират това и повечето като научат това, което ги интересува и дим да ги няма. Но това е, ние сме си едни егоисти хората и това е. Ако всеки споделяше впечатления и снимки тук, смятам че всичко щеше да е много по-лесно и информацията по-обективна, но ... това е .
Да ви питам как се справяте с колебанието, измъчват ме едни такива мисли " ами ако не стане нищо ", "ами ако стане по-лошо от сега", "как ще се покажа" ( да не говорим че и от упойката се притенявам ) Все пак всички, които знаят за моите намерения са против ринопластиката и ако резултатът не е добър постоянно ще слушам " аз нали ти казах.....видя ли сега "
Оф, май много се разписах... тъпо е ама ме тревожат тези неща.
Линда,не мисля,че има такова понятие "правилен избор"!За съжаление или не, всичко е до късмет!Скоро Dii ще пусне снимки на момиче оперирано при Асенов с подобен на твоя нос(в смисъл широк,без гърбица),дано това те накара да се окуражиш и да повярваш,че всичко ще е наред-ДАНО ДА Е ТАКА!!!А относно това,че всеки изчезва като получи необходимата информация-май има нещо такова за съжаление!Надявам се ние да не сме едни от тези!!!Ще стискаме палци,каквото и да решиш!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 29th January 2013, 09:04
bianka28 bianka28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Dii, резултатът е много добър, поздравления, много естествено стои,прави ми впечетление, че е няма характерната извивка на Джамбазов.И моят нос е широк без гърбица и много се притеснявам какво ще се получи, понеже е известно, че бг хирурзите на са добри в стесняването, с нетърпение чакам снимките на това момиче. Интересно ми е кой е правил носа на Николета Лозанова, понеже е много стеснен в сравнение с преди, макар и да отрича, че има рино ,ясно личи!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.