IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st July 2006, 09:32
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Като майка на двама синове мога да кажа само, че това е най-хубавото нещо на света. Нито ядовете, нито тревогите, нито безсънието могат да заличат удоволствието да си гушнеш децата. А и така се обезсмъртяваме.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st July 2006, 09:50
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз също нямам още деца, но толкова много искам! Въпроса е там, че имам доста планове за бъдещето и ако се сгромолясат не искам да ги заробя и тях... Е, то и мъж в момента липсва, а даже да има трябва да виждам баща на децата си в него, но това е друг въпрос...Искам първо да уредя живота си, и се надявам това да стане в скоро време, защото толкова силно са се разбудили из мен майчинските инстинкти!!! Искам ги със всички тежести, които носят със себе си - и недоспивания, и лишения и ядове... Просто ИСКАМ!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st July 2006, 09:53
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Аз също нямам още деца, но толкова много искам! Въпроса е там, че имам доста планове за бъдещето и ако се сгромолясат не искам да ги заробя и тях... Е, то и мъж в момента липсва, а даже да има трябва да виждам баща на децата си в него, но това е друг въпрос...Искам първо да уредя живота си, и се надявам това да стане в скоро време, защото толкова силно са се разбудили из мен майчинските инстинкти!!! Искам ги със всички тежести, които носят със себе си - и недоспивания, и лишения и ядове... Просто ИСКАМ!!!
и аз сам на това мнение, че първо трибва да се осигурят условията и после децата
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st July 2006, 10:06
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Струва ми се,че е по-често срещано явление мъжете да не искат да имат деца.Няма жена ,на която да и липсва майчински инстинк. Имам 4 годишен син и той е най-хубавото нещо в живота ми.В момента в който го родих ,започнах да се чудя как съм живяла без него
А за тези ,които още се чудят дали са готови да станат родители....ето един тест
PS. И не се смейте това е реалността
http://www.liniastandart.com/modules...rder=0&thold=0
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st July 2006, 10:26
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Теста наистина е доста сериозен, а в реална ситуация сигурно ще е още по-неприятно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st July 2006, 11:25
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

искам,но ми се струва,че още не съм готова за такава важна стъпка.понякога ме обзема страх дали ще се справя,дали ще бъда добър родител.от друга страна много добре се разбирам с децата,може би защото съм съхранила детското в себе си,надявам се да съумея да го запазя и за в бъдеще
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st July 2006, 11:35
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselana
Струва ми се,че е по-често срещано явление мъжете да не искат да имат деца.Няма жена ,на която да и липсва майчински инстинк. Имам 4 годишен син и той е най-хубавото нещо в живота ми.В момента в който го родих ,започнах да се чудя как съм живяла без него
А за тези ,които още се чудят дали са готови да станат родители....ето един тест
PS. И не се смейте това е реалността
http://www.liniastandart.com/modules...rder=0&thold=0
Еее, много се смях. Да наистина, нещо подобно, но не чак толкова зле. При всички тези неща липсва очокването, а после контакта с детенцето. Едно такова хубаво миришешто и невинно.
Колкото до това да си готов за дете, не знам кога човек се чувства готов. Аз на 18 г. родих и въпреки, че бях бебе, се справих доста добре. Като имаш човек до себе си е лесно.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st July 2006, 14:18
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Аз още не се чувствам готова да родя, но разбира се че искам. Измислила съм и имена, но само за момичета. Много е странно - никога не съм си представяла, че мога да имам момчета.
И за да не отварям нова тема ще питам тук тези, които вече са родители. Как сте се чувствали (или се чувствате в момента) до навършването на 2-3 годишна възраст на децата ви? В смисъл физически и психически и в отношенията с половинката и с околните. Имам няколко приятели, които станаха родители, и забелязвам много неприятни промени в тях. Просто коренно различни хора - изнервени, уморени, заядливи, не дават и една критична дума да им кажеш, те са най-важните и все с тях трябва да се съобразяваме и така... Може би е временно и с порастването на децата ще мине.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st July 2006, 14:54
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Измислила съм и имена, но само за момичета. Много е странно - никога не съм си представяла, че мога да имам момчета.
Тогава 100% ще имаш момчета
__________________
...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st July 2006, 15:17
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
изнервени, уморени, заядливи, не дават и една критична дума да им кажеш, те са най-важните и все с тях трябва да се съобразяваме
аз съм само тия в черничкото
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдаимашдете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.