IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th November 2006, 13:49
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

При раждането се разширява още.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th November 2006, 15:21
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И двете си деца съм родила нормално. Както писа Миленка, боли си, но се забравя в мига, в който видиш бебенцето как излиза и проплаква. Това усещане не бих го заменила за нищо. Болката спира веднага, можеш да правиш всичко веднага, свалят се килограми, при това не малко. Само сексът е известно време табу, но те мъжете така или иначе се страхуват да не ти направят нещо веднага след раждането. Няма белези и възстановяване. Що се отнася за отдолу, всичко зависи от това, дали ще слушаш напътствията на лекарите. Аз не слушах и съответно се повредих, но това е нещо, което никога не ме е притеснявало. Никой мъж не е имал претенции, при положение, че знае, че съм раждала. Нищо не се отпуска и разширява. Моята гинеколожка и до ден днешен се чуди на това , колко съм стегната, това е тонус на мускулите, който аз поддържам непрестанно - има упражнение за това, а и разни други работи, пречещи на закърняването
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th November 2006, 15:40
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
При раждането се разширява още.
Ама наистина ли е така? На моята майка затова ли ханшът и е по-широк... Не искам и аз да стана така...
О, това въобще не ми харесва, ама пък след секциото възстановяването е по-бавно, а и белег остава....
Ох, вече се шашнах съвсем...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th November 2006, 15:53
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

А моята майка ме е родила на 28 и е станала като молив. След това сестричката, на 35, и пак е 57 кг и е страшно елегантна и стилна жена. Нямам спомен да е била дебела след раждането. Надявам се да имам нейните гени донякога, когато ще раждам, и се надявам да родя по естествен начин, но наистина - Божа работа! Каквото има да става, ще става.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th November 2006, 15:56
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Защото отдолу оставяш цепеняк(така каза моя лекар).При нормалното някои ги срезват яко.
За това може да поспорим, аз съм родила и двете си деца нормално без никакви упойки и съм се запазила както външно така и вътрешно. Много от вас са ме виждали на живо и могат да го потвърдят ( за външната визия де) А, чуждата е много права за упражненията и не на последно място е важно желанието 8)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th November 2006, 16:01
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Aма тя майка ми иначе си е слаба и доста добре изглежда, и си се поддържа жената и никой не вярва, че е на 52 години. Даже на мен ми се кара, че съм се отпуснала и не правя упражнения като нея...Тя поне 2-3 пъти седмично си прави коремни преси и разни подобни...А в ханша изглежда е с "по-едър кокъл", както се казва, а не че има тлъстини...Та аз това се чудех дали не е резултат от двете раждания...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th November 2006, 16:03
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Мисля, че по-скоро е с такава структура, ама знае ли човек...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th November 2006, 16:18
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз не искам да споря с никого... всеки има право на избор...
Само да кажа, че снощи ударихме 45-минутна телефонна клюка с моята приятелка, която беше родила нормално 3 часа преди това и то първо дете... и даже много се смяхме.... днес клюката беше само 25 мин., щото бебчето ревеше...май от глад....
Наистина усещането, като ревне бебето е незаменимо ...
Аз нямам шевове и разкъсвания и може би затова пак искам да родя нормално....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th November 2006, 16:25
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Честно казано, ако не иска някой да ражда само заради това, да не му се повреди фигурата, значи не е дорасъл за дете! Поне така си мисля аз, де, не съм раждала, и не знам как е точно, но ми се иска вече И въпреки болките или по-широкия ханш, мисля, че ако имам възможност да избирам ще предпочета по естествения начин да мине всичко :P
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th November 2006, 16:29
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Честно казано, ако не иска някой да ражда само заради това, да не му се повреди фигурата, значи не е дорасъл за дете! Поне така си мисля аз, де, не съм раждала, и не знам как е точно, но ми се иска вече И въпреки болките или по-широкия ханш, мисля, че ако имам възможност да избирам ще предпочета по естествения начин да мине всичко :P
На същото мнение съм!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Раждането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:02.