IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #10  
Стар 24th January 2017, 17:54
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunflower21 Виж мнението
Моят случай е такъв. Ако не искате да изтърпите мъките по операцията и възстановяването и резултатът да е нулев или почти едва забележим, тогава не се доверявайте на Йорданов. Големите и дълги носове той явно не може да ги оправя. Не ми се вярва за 6 години откакто мина моята операция при него, да се е специализирал. Поне да си каже, а не да прибира парите на хората и да ги залъгва. От опит го казвам. При мен промяна няма.
На ваше място не бих се доверила на българси лекар. Те само ни ползват като опитни мишки.

Aliona, така е. Аз също обмислям вариант Турция. Вие спряла ли сте се вече на някой доктор там?
Аз бях осакатена от Асен Асенов г.Пловдив и още десетки други момичета също .Обиколих тук нашите професори и други лекари УНГ не стават за нищо,познания и умения им един век назад
Избрах доктор Илхан, на 12.02 ще съм при него на първа консултация в София.На всеки 3 месеца идва в София.От една година съм 90% без обоняние,сраствания на меки тъкани,крива носна преграда,деформирана лява ноздра,нарушено носно дишане,всичко това от касапина Асенов
От доктор Илхан страшно много доволни хора,много отзиви, на доста осакатени хора направи хубави и здрави нослета.В тази тема има доста написано и доста снимки на оперирани от него пациенти http://www.tialoto.bg/forum/showthre...13269&page=293
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.