IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1641  
Стар 8th October 2016, 15:34
lightblue lightblue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!

И аз имам насрочена ринопластика при доктор Йорданов за 1.11.2016.
Ходих на консултация при него и ми вдъхна доверие доктора. След като ме изслуша какво не си харесвам на носа, се съгласи с мен и ми каза, че вече си го представя как ще изглежда. Щяло да се получи много хубаво носле.Надявам се, че резултатът ще ми хареса.

Моля, който вече си правил операция при него и е доволен от резултата, да ми изпрати снимки на мейла - rsavova79@gmail.com.
Определено ще ми подейства окуражаващо да видя едни хубави нослета, защото честно казано малко ме е страх.

Благодаря на всички предварително!
Отговори с цитат
  #1642  
Стар 8th October 2016, 17:36
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Linax Виж мнението
Супер, мерси със сигурност значи ще отида на консултация в най-скоро време
И аз другата седмица ще звъня да запазя час за преглед

Последно редактирано от aliona : 12th October 2016 на 12:35
Отговори с цитат
  #1643  
Стар 11th October 2016, 14:48
Katq95 Katq95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте! Преди две седмици бях на консултация при Йорданов,а утре е операцията. Относно цените ( моята е изцяло естетична) 2900 лв плюс 40 лв за консултация при анестезиолог . Докторът ми каза че един ден в болницата е достатъчен (5.80 на вечер).
Отговори с цитат
  #1644  
Стар 12th October 2016, 12:40
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katq95 Виж мнението
Здравейте! Преди две седмици бях на консултация при Йорданов,а утре е операцията. Относно цените ( моята е изцяло естетична) 2900 лв плюс 40 лв за консултация при анестезиолог . Докторът ми каза че един ден в болницата е достатъчен (5.80 на вечер).
Katq95 а колко струва прегледа при доктора?
Стискам ти палци за операция да мине много успешно и ще чакам да споделиш как мина всичко и снимчици Успех
Отговори с цитат
  #1645  
Стар 14th October 2016, 12:16
Katq95 Katq95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

За консултация не съм плащала абсолютно нищо. Не знам за другите,но ако наистина знаех какво е положрнието след самата ооперация не вярвам ,че щях да се подложа на това мъчение. В сряда брше операцията,а днес ме изписват. Помислете хубаво преди да го направите ,отстрани изглежда мн по -лесно.

Последно редактирано от Katq95 : 14th October 2016 на 12:21
Отговори с цитат
  #1646  
Стар 14th October 2016, 14:31
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katq95 Виж мнението
За консултация не съм плащала абсолютно нищо. Не знам за другите,но ако наистина знаех какво е положрнието след самата ооперация не вярвам ,че щях да се подложа на това мъчение. В сряда брше операцията,а днес ме изписват. Помислете хубаво преди да го направите ,отстрани изглежда мн по -лесно.
Хей, защо чак мъчение? Стреснах се
Чувала съм, че при някои минава леко и единственият дискомфорт им е бил, че не могат да дишат през носа в началото. Боли ли те много, усложнения ли е имало, че стоиш 2 дни?
Отговори с цитат
  #1647  
Стар 14th October 2016, 21:27
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

[QUOTE=evi07;810185]Хей, защо чак мъчение? Стреснах се
Чувала съм, че при някои минава леко и единственият дискомфорт им е бил, че не могат да дишат през носа в началото. Боли ли те много, усложнения ли е имало, че стоиш 2 дни?[/QUO

Преди 10 месеца ми беше правена септопластика,нямах никаква болка,нито отоци,нито синини,единствено най гадното е тези тампони в носа след операцията,ужасно мъчение,мега дискомфорт,никакво дишане през носа,само през устата,устните изсъхват много,но на другия ден ги махат
Но все пак всеки организъм различен,при всеки човек различен прага на болката и т.н.
Отговори с цитат
  #1648  
Стар 14th October 2016, 21:29
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katq95 Виж мнението
За консултация не съм плащала абсолютно нищо. Не знам за другите,но ако наистина знаех какво е положрнието след самата ооперация не вярвам ,че щях да се подложа на това мъчение. В сряда брше операцията,а днес ме изписват. Помислете хубаво преди да го направите ,отстрани изглежда мн по -лесно.
Катя пожелавам ти най бързо възстановяване,и отличен резултат на нослето и да си доволна
Отговори с цитат
  #1649  
Стар 22nd October 2016, 13:06
Katq95 Katq95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте! Сега ще обесня по-подробно всичко. Консултацията с доктора беше точно 15 мин., аз нямах колебания в желанието си да се оперирам та направо насрочихме дата за операция (2седмици след консултацията беше възможно най-ранната дата ). Каза ми на 11 октомври 8.30 да съм гладна,жадна пред отделението и да направя изследвания. Та така и стана 13.30 бях готова и си тръгнах,като ми казаха 8 сутринта да съм там за настаняване. Настаниха ме и в 9 ме извика доктора ,направи ми снимки и повторихме желанията ми. ИЗРИЧНО ПОДЧЕРТАХ ,че не искам чип нос ,а той с присмех каза ,че при него това е невъзможно(направо смърт ,никога не правел чипи носове) седна на стола си и каза и ти с този нос като пинокио кво ще те правим. И така операцията беше около 2 часа и половина. Няма абсолтно никаква болка В НОСА(за сметка на тя.ото). Цяла вечер след операцията повръщах, но сестрите са изключително мили. Огромният шок беше като се погледнах в огледалото(носът е чип). На 7 ден нямах абсолютно никакви оттоци по лицето с изклчение на носа. Разликата е огромна (ще покажа и снимки ,за да се убедите),но моля ,ако някой има опит да каже нормално ли е все още двете ми ноздри да не са с еднаква големина?
Отговори с цитат
  #1650  
Стар 22nd October 2016, 18:00
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katq95 Виж мнението
Здравейте! Сега ще обесня по-подробно всичко. Консултацията с доктора беше точно 15 мин., аз нямах колебания в желанието си да се оперирам та направо насрочихме дата за операция (2седмици след консултацията беше възможно най-ранната дата ). Каза ми на 11 октомври 8.30 да съм гладна,жадна пред отделението и да направя изследвания. Та така и стана 13.30 бях готова и си тръгнах,като ми казаха 8 сутринта да съм там за настаняване. Настаниха ме и в 9 ме извика доктора ,направи ми снимки и повторихме желанията ми. ИЗРИЧНО ПОДЧЕРТАХ ,че не искам чип нос ,а той с присмех каза ,че при него това е невъзможно(направо смърт ,никога не правел чипи носове) седна на стола си и каза и ти с този нос като пинокио кво ще те правим. И така операцията беше около 2 часа и половина. Няма абсолтно никаква болка В НОСА(за сметка на тя.ото). Цяла вечер след операцията повръщах, но сестрите са изключително мили. Огромният шок беше като се погледнах в огледалото(носът е чип). На 7 ден нямах абсолютно никакви оттоци по лицето с изклчение на носа. Разликата е огромна (ще покажа и снимки ,за да се убедите),но моля ,ако някой има опит да каже нормално ли е все още двете ми ноздри да не са с еднаква големина?
Здравей Катя,радвам се че се включи Това повръщане и болки в тялото се дължи на упойката.Катя аз прочетох всички теми тук за ринопластика,нослето ти има още да спада,доста от оперираните споделят че носовете им изглеждат първо доста по чипи,също както и при теб ноздрите да са различни на големина,или пак обратно носа да е доста камбест ,асиметрия също различна,поне няколко месеца минават да спаднат отоците ,нослето също поспада и така нататък,а цялостно възстановяване и тотално оформяне на нослето е около година
Катя с нетърпение ще чакам да видя снимки преди и след операция :2043
Ако имаш свободно време почети теми на оперираните http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8460
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.