IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 13th October 2010, 15:08
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

пак ви казвам,за да не оставате с лошо впечатление от Йорданов,той явно ходи в клиниката само когато има насрочени операции,не работи там на пълен работен ден,има си някаква уговорка с клиниката и си взима комисионна за всяка операция,а тва че Полимед си върти бизнеса на негов гръб е друг въпрос,явно броя на операциите се е увеличил от както Йорданов оперира там,не съм чела никой да пише за Грозданов,който всъщност е главния хирург там.
Отговори с цитат
  #672  
Стар 13th October 2010, 15:40
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

betzi,мн се радвам,че всичко е минало ок,малле,вдигнал е цените доста,но поне обосновано,аз минах на тънката тарифа в 1 градска,даже веднъж отскочих до полимед,защото работя точно отсреща,да го видя,но щеше да идва чак след час,и си тръгнах,иначе на 23 октомври правя 1 година,успех на всички!
Отговори с цитат
  #673  
Стар 13th October 2010, 15:50
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Да, на мен ми направи впечатление, че в Полимед на вратата на кабинет УНГ не видях никъде името на д-р Йорданов, а само това на Грозданов. Разбрах, че заедно оперират. Той не му ли е асистент? След като Грозданов е главен хирург там, по време на операцията и двамата ли оперират заедно или той просто асистира на Йорданов? Нищо не знам за Грозданов, не съм избрала да се оперирам при него, а и не ми направи добро впечатление, защото като стана въпрос за парите, той изкоментира, че скоро може цената за първа ринопластика също да скочи, защото много поскъпнали материалите и т.н. Мислех, че си имам работа с Йорданов, а не с него. Това малко ме обърква.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #674  
Стар 13th October 2010, 16:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Йорданов не е задължен с нищо,за целта Грозданов отговаря като главен.юна мен ли го казваш-аз като го видях името в бланката питах кво става и те ме обясниха,че той е на отделние УНГ,а после като видях смао него в оперционната откачих и казах,че неискам нито да ме връзат и умояват прди да видя Йорданов,а той неможе да идва никога навреме.анеестезиоложката ме дръпна със сила да лягам и д амирувам-тогава вече побеснях и за почнах да крещя,защото усетих,че сами вкарали нещо,усетихс е замаяна.една сестра ме развърза и каза-да ,права си.сега ще звъним на Йорданов да го потаме защо закъснява.казах,ако не го видя ставам от операционната маса.ХГРОЗДЕТО СЕ СДУХА,ама сори.аз си бях в правото.Йорданов дойде,показа се на вратата и в същия момент вече заспах-бяха ме упоили гаднарите.Но го видях мъглво като дойде до мен чух,че им се кара защо са ме упоили без да го изчакат.кофти момент,за миг си помислих,че некъв незнаех грозданов ше ме оперира,а той е смао асистент
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #675  
Стар 13th October 2010, 16:19
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

да,малко е странно,Грозданов се води главен хирург,а в същото време само асистира на Йорданов. И на мен ми биха няква инжекция да не съм се притеснявала,малко се сдухах,оше не беше ясен въпроса с парите,доктор няма...абе странна работа,но се появи преди да ме е хванала напълно упойката,та поне заспах спокойна
Отговори с цитат
  #676  
Стар 13th October 2010, 16:44
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Това прилича на криминален сериал.
Жалко, че ако наистина някой в Полимед се е полакомил за повече пари, това се отразява на темата за д-р Йорданов. Вместо да говорим за качествата на хирурга, 2-3 страници ще се обсъжда некоординираното поведение на персонала в Полимед относно цената на операциите.
Дано да си вземат поука.
Отговори с цитат
  #677  
Стар 13th October 2010, 17:11
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

абсолютно е така,цените вече са ясни,така че да върнеме добрия тон,най-малко искам да опетнявам репутацията на доктора,всеки да си вземе поука сам за себе си,дори да знаех,че така ще се получи пак бих се оперирала при него,човека си е кадърен,а в крайна сметка това е най-важното
Отговори с цитат
  #678  
Стар 13th October 2010, 17:20
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

BetsiBubz, от разказа ти излиза, че в Полимед лявата ръка не знае какво прави дясната
Добре поне, че от доктора няма оплакване и човекът е точен. Това за нас, пациентите, е най-важното. Иначе организационните недомислици да си ги решават те. (и ако може не пред пациентите)

Хайде ще те чакаме да сваляш гипса и да се похвалиш
Отговори с цитат
  #679  
Стар 13th October 2010, 21:23
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Значи живот и здраве като дойде време (надявам се да е скоро) да легна "под ножа" докато не видя д-р Йорданов няма да позволя на никого да ме упои. Радвам се, че го има този форум и споделяте впечатления!

Marisabela, тъкмо щях да попитам на бланките чие име пише, защото постоянно си задавам разни въпроси и търся отговори, но ти ме изпревари. Мерси за инфото!
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #680  
Стар 14th October 2010, 01:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Съвет към пациентките,не давайте да ви водят към операционната преди да е дошъл Йорданов.Ще си спестите нервите и успокоителното във вената
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:28.