IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th June 2008, 21:24
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Блефаропластика може да се прави на горен и долен клепач. Аз правих и на двата. Горният ми клепач беше доста паднал върху окото, а на долния имах макар и не много големи, но все пак имах торбички. Торбичките ми ги махнаха, но заедно с тях и част от кожата. Така, че имам шевове и на горни и на долни клепачи. В момента, обаче нямам почти никакви белези. Горните влизат в естествената гънка на окото, а долните - изобщо не се виждат. Леки синини и подутини има само първите не повече от 10 дена. До един месец нещата се наместват, а в момента 6 месеца по-късно, всичко е съвсем нормално и незабележимо. В никакъв случай не мога да кажа, че съжалявам. Но не мога да кажа, че с тази операция се заличават бръчки или може би, само малко. Всъщност кожата, която се гърчеше над очите ми я няма, но това просто не бяха бръчки, а излишна кожа. Евентуално за опъване на бръчки трябва да се консултирате с докторката за комбиниране с някакъв вид лифтинг, което до колкото знам е често срещана комбинация.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th June 2008, 21:29
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

И само забравих да кажа, че в началото си прикривах синините с леко затъмнени очила, все пак беше зимно и мрачно време и не вървеше много да сложа слънчеви очила. Грима също не е забранен, както и ползването на обичайната козметика, естествено след махането на конци и лепенки на петия ден.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th June 2008, 08:26
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Това е доста успокояващо. Аз имам големи торбички на горните клепачи. Ако се разплача те стават прозрачни издуват се и се пълнят със сълзи и стават още по-големи. Въпроса ми е след колко време си работоспособен? Аз работя в къщи и синините няма да са ми проблем десетина дни.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th June 2008, 18:46
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Благодарение на вида на упойката, която ми бяха сложили, се събудих от операцията, като от сън, без страничните ефекти, които обикновено се наблюдават след пълна упойка. Тъй като трябваше да преспя една нощ в клиниката, на сутринта се прибрах съвсем нормално вкъщи. Може би само първия ден се чувствах малко уморена. В следващите 5 дни неприятни са лепенките около очите, аз специално едва ги изтърпях. Други неразположения нямах.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th June 2008, 21:12
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

СУПЕР! Много успокояващо звучи
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th June 2008, 21:13
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bora
Camy, радвам се, че си доволна! Предполагам, че сега няколко месеца след операцията, вече нямаш следи от хирургическа намеса. Знам какво е самочувствието преди и след. Между другото, открих специални процедури за около очите, предназначени точно за след блефаропластика. Мисля да ги опитам.
Би ли ни разказала по-подробно за какви процедури за около очите става въпрос?
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th June 2008, 18:11
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Става въпрос за чисто козметични процедури в комбинация с професионална козметика и маски, но не знам никакви подробности. Сега правя разни други процедури за лице и като приключа ще ги пробвам и тези за очи. Важното е, че ги има.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th June 2008, 20:28
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Разбира се че е важно че ги има, но и ще умра от любопитство докато започнех тях и ни осветлиш по въпроса
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th July 2008, 12:11
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

А колко парички струва операцията?
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th July 2008, 17:59
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Миналата есен, когато аз я правих, цената за горен клепач беше около 1500 лв., за долен горе-долу пак толкова. Сега не знам какви са цените. Възможно е да има някакво увеличение.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БлефаропластикаприЗаякова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.