IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3301  
Стар 15th September 2015, 14:38
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

http://cvetib.snimka.bg/other/me.879480
Найсти опит вече...
9821
Отговори с цитат
  #3302  
Стар 15th September 2015, 14:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ха
сега се получи

Цвете, според мен не бързай да пълниш легените, шанса да се уеднаквят е огрооооооооооомен!
Отговори с цитат
  #3303  
Стар 15th September 2015, 14:51
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Аз не издържах и звънях на докито и му изпратих същите снимки и ми обясни, че разликата идвала от оттоците и че можело ту една да изглежда странно, после другата. Ама съм си паника и докато не станат еднакви... мамма миа
Отговори с цитат
  #3304  
Стар 15th September 2015, 15:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако е гледал снимките въобще. Отоците надуват, от тях не се получава сплескване, така го виждам аз в страничната част, инак ако го нямаше това щях да предположа, че имат оток в горния полюс и то не е невъзможно и сега пак да е така, а другата да има пък повече оток и в средната част и по малко горе.
Трябва да се изчака наистина, още е рано за заключения, но това, че долу са на едно ниво ме кара да си мисля, че ще се оправят с времето и ще станат еднакви !
Отговори с цитат
  #3305  
Стар 15th September 2015, 15:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Изчакай да спаднат отоците.... на Н.Г. примерно 99% от пациентките са с ужасно сплескани цици в началото, но после се оправят.

Носиш ли лента?
Отговори с цитат
  #3306  
Стар 15th September 2015, 15:33
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Да постоянно. Пуснах му снимките на вайбъра уж показа, че са видени. Пуфпаф дано да не си прав Не ме уплаши операцията, няма да ме стресне и втора, но защо да е така. Сега ще пусна и снимки с лентата да видите. Защото когато ги натиска са еднакви.
Отговори с цитат
  #3307  
Стар 15th September 2015, 15:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз само коментирам и не искам да съм прав за по лошият вариант, но повече клоня към щастлив край и наистина има доста случаи като твоя които в началото са доста зле, но после се оправят.
И за това споменах и за нивото на имплантите и зърната, че са еднакви и това е много важен показател, ако там има разминаване е много вероятно да не се оправи и много често, ако има разлика хирурга казва да се носи лента още в самото начало и да се притиска по високата да слезне по надолу импланта.

Ти нямаш този проблем и това ме кара да си мисля, че ще се оправят и мисля, че ще станат чудесни. Ти май имаш достатъчно жлеза и ти стоят доста естествени, говоря за тази не сплесканата която е и ще стане още по добре като спадне отока.
Отговори с цитат
  #3308  
Стар 15th September 2015, 15:50
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Па живьом у видим За колко време минават оттоците? И другото, което си мисля ако не дай си Боже е по-малък джоба като спадне мускула дали ще се освободи достатъчно местенце за импланта? Оффф напълних Ви главите с бръмбари днес да не говоря, че през 5 мин съм на огледалото да търся разликите.... оххх смея се вече... луда работа
Отговори с цитат
  #3309  
Стар 15th September 2015, 15:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ако джоба не е направен добре няма оправяне
Отговори с цитат
  #3310  
Стар 16th September 2015, 08:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Щом носиш лента тази вдлъбнатина над едната гърда е от лентата. Противно на всички схващания, че лента се носи за да "слизат" имплантите надолу аз продължавам да твърдя, че лента се носи за обиране на отоците.... съответно там където лентата е притискала няма оток, а се е "преместил" по-нагоре ... не съм на "ти" с анатомията на човешкото тЕло, но гръдният мускул няма как да притиска точно там, където при теб се вижда вдлъбнато.... нема се пуашиш ще се оправи!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.