IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 24th December 2007, 16:06
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

ами дълбочината не е кои знаи каква и мисля че от веднъж трябва да се получи с лазерният пилинг а кожата ми е мазна,а тези дни сигурно ще посетя дерматолог и ще разпитам повече за лазерният пилинг,а иначе посетих няколко пъти микродермаабразио но резултата бе мн малак и се отказах вапреки че имаше деиствие но аз искам да изчезнат по бързо и ефективно и според мене лазерният пилинг трябва да помогне мерси се пак
Отговори с цитат
  #62  
Стар 26th December 2007, 02:05
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

само още нещо ме интересува колко струва общо всичко защото аз мисля да направя пилинг на цялото лице и при кои ми препорачваш да ида защото аз не съм от софия и незнам а при нас във бургас няма лазерен пилинг и неискам да ида и да ме направят на нищо
Отговори с цитат
  #63  
Стар 26th December 2007, 22:31
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Jessy,ако прочетеш цялата тема(а тя въобще не е голяма)ще видиш кой от кого е доволен и недоволен,и каква е цената.Предполагам най-близо до Бургас, може би, във Варна има такъв вид услуга.Ако все пак настояваш,пиши ми на лс ,и ще ти кажа от кого съм доволна и къде се намира.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 21st January 2008, 09:00
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Milva какво стана с теб,как си?Дано всичко е добре.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 22nd January 2008, 17:39
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Milva какво стана с теб,как си?Дано всичко е добре.
Здрасти, ZANDALEE, добре съм, обилно с пъпки по случай студеното време)

Тези идиоти от Украйна, не знам дали ти писах, не мгат да изпратят нищо по куриер, защото мазилата със стволовите клетки не можели да се транспортират?!! Не ми стана ясно защо? Май не можело да се разнасят креме... не знам.

Канят ме в Рига за няколко дена, за да ми приложат терапията, която са ми определили.
Само това не му бях сервирала на мъжа ми. Проблемът е с времето и ужасно многото работа, с която сме се натоварили, а и не съм сигурна в ефекта, а ще си е скъпичко. Не знам... Вече нямам сили да се занимавам с проклетата си кожа...

Твоята как е след грийн пила? Дано да има подобрение.

Хубави дни и ще пиша скоро пак
Отговори с цитат
  #66  
Стар 23rd January 2008, 02:56
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Milva,защо така ти влияе студеното време,незнам.При мен студено,топло-си е еднакво.
Ми като не могат да изпратят крема да пратят рецептата,ако трябва срещу някаква сума,пък ще се намери все някой да ти го направи.То е хубаво да отскочиш до Рига,ако можеш да си го позволиш,ама да е сигурно,че ще ти оправят проблема от раз.
Моята кожа си е още дупчеста,но има малко подобрение от билковия пилинг.Трябва ми някаква процедура,която хем да е силно излющваща,хем да не се налага домашен арест,че и аз имам много работа и сега не мога да си позволя да си стоя вкъщи.Моля те,ако се сещаш нещо кажи ми?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 26th January 2008, 11:21
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Здр. ZANDALEE, рецепта никой за нищо не изпраща, не е логично. Ще ходя до Рига някъде около края на февруари, може би началото на март. Да видим ще има ли някакъв ефект, както обещават, и най-вече кога ще се прояви))
За силно излющваща процедура/пилинг съм чувала много добри отзиви за G.M. Collin (или нещо подобно). Не знам къде, т.е. в кой салон работят с нея. Не съм сигурна, но май в клиниките на Мая Тачева я предлагаха. Имаше и един салон на "Гурко", Ина се казва жената, която май работеше с нея. Но това е инфо отпреди няколко години, към днешна дата - не знам. Имах една позната, която твърдеше, че е направила чудо с лицето си с Collin, но знам, че е и опасна, в смисъл - професионалист трябва да пипне. Можеш да се поинтересуваш във форума.
Проблемът във всички тези козметички е един и същ - никой няма интерес да ти оправи кожата бързо, т.е. колкото повече процедури - толкова повече пари. Ей това е нещото, което безумно ме дразни!!!
Ти от София ли си? Аз съм от Пловдив, но съм живяла в София, а и сега почти всяка седмица съм там, така че ако науча със сигурност къде работят с Колин, ще ти пиша)

Хубав уикенд и до скоро))
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18th February 2008, 20:44
Nikita_:) Nikita_:) не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета
Попаднах случайно на темата-търсех нещо друго в нета, но ви изчетох с интерес.Рядко срещано споделяне на процедури проблеми, поздрави

Сега ще споделя мен какво ме тормози.Миналата пролет си направих фотоподмладяваща процедура при една от цитираните дерматоложки, т.е. в нейния център.Мисля, че се използва IPL...
Уж, взех всички мерки - мазане с крем(80-ти фактор)...неизлагане на пряко слънце и т.н....но ефектът след месец беше яка пигментация - нямам думи - основно в областта на бузките Е, вече без фон дьо тен не излизам...Както и да е. При разговор с докторката ми обясни да не се притеснявам, а през зимата да си направя пълният цикъл от процедури(с някаква отстъпка)...

Днес ходих на консултация при друг дерматолог - д-р Кокева - нейният център го посещавам за почистване и реших и за това да се консултирам.
Тя ми препоръчва нов вид химически пилинг (някакви бразилци са го създали) AMELAN, при когото се блокирал ензима към пигмента и ефектът се проявявал много, след няколко месеца - евентуално на есен имам шанс да съм без петната
А толкова се надявах да стане по-скоро във времето...

Може би, още ден-два ще се поколебая дали все пак, да не започна отново с онези фотоподмладяващи процедури.Там поне обещанията са за 2-3 месеца да се реши проблемът(имам и разширени капиляри, тук-таме)

Някоя от вас има ли идея какво предствалява точно този AMELAN и изпробвали ли сте го лично?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18th February 2008, 21:29
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Никита, тук е обсъждана вече процедурата Amelan:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...ghlight=amelan.
А по лично мое мнение д-р Кокева е добър и внимателен специалист.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 18th February 2008, 21:54
Nikita_:) Nikita_:) не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Никита, тук е обсъждана вече процедурата Amelan:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...ghlight=amelan.
А по лично мое мнение д-р Кокева е добър и внимателен специалист.
Mena, благодаря ти - прочетох обсъждането.За съжаление, не ми помогна особено в притесненията ми най-вече за получаването на ефект след няколко месеца.Такива разбрах, че са очакванията след консултацията.
Д-р Кокева наистина е хубав човек, да)Но досега съм била само "в ръцете" на момичетата там - разни хидратиращи процедури...

Объркана съм и затова споделих, за повече мнения.

Имам още един въпрос - тези фотоподмладяващи процедури дали също биха помогнали за депигментацията(макар че от такава се сдобих с нея)...Някаква идея?
Утре ще направя консултация и с д-р Тачева, но сега съм нетърпелива и затова така разпитвам :P
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лазеренпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:54.