IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th June 2013, 13:59
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Не,защото един липофилинг струва към 600/650 евро,а стволовите клетки са с 340 евро повече.Според мен излиза по-изгодно.Аз само за устните съм дала над 2000 евро с тоя скапан липофилинг...Така ме е яд,ъъ
лелееееееее това са много пари само за устни..... за липофилинг....малеее ......
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th June 2013, 14:03
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
лелееееееее това са много пари само за устни..... за липофилинг....малеее ......
Ми то аз както съм се подкарала с филъра, след 4 години ще съм дала и аз толкова пари и пак нема да си имам устни
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th June 2013, 14:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
От няколко дни и аз мисля за стволовите клетки , много се запалих обаче не виждам в сайта на Стоянов обявена цена и информация , нали уж имаше интервю , че го прави...
Не го е обновявал според мен,защото откакто е излезнала процедурата не е вписана в "МЕНЮТО".Аз очаквах след 2 години да го е направил,ама не.Цената беше 990 евро тогава.

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
лелееееееее това са много пари само за устни..... за липофилинг....малеее ......
Да,много са и щяха да са няколко стотин повече,ако не ми беше правил отстъпка,но както Тунинг написа,
че с филърите даваш,а не оставаш с устни,а с липото си е далавера голяма.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 27th June 2013 на 14:21
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th June 2013, 14:20
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Ми то аз както съм се подкарала с филъра, след 4 години ще съм дала и аз толкова пари и пак нема да си имам устни
Почети материяли в нета, направи консулти и си прецени. Укпех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th June 2013, 14:22
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Не го е обновявал според мен,защото откакто е излезнала процедурата не е вписана в "МЕНЮТО".Аз очаквах след 2 години да го е направил,ама не.Цената беше 990 евро тогава.
Познаваш ли някой , който вече си е правил ...
дали да не си барнем една темичка за да видим има ли някоя дма , която вече си е правила
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th June 2013, 14:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Смисъл от четене няма,това са временни филъри.Загуба на пари и време само!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th June 2013, 14:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Познаваш ли някой , който вече си е правил ...
дали да не си барнем една темичка за да видим има ли някоя дма , която вече си е правила
Аз не познавам,малко жени са готови да отделят такава сума наведнъж.Но,ако идеш на консултация има вероятност да ти покаже правени устни по тази процедура с обогатени стволови клетки.Той си има архив и дава максимално информация.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th June 2013, 14:36
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз понеже явно от зодията ми ..... винаги гледам нещата от две страни. Преимуществата на едното и съответните такива на другото. От там вече си преценявам какво искам и дали има смисъл да го правя. Или другата ми дилема: ако направя нещо по драстично дали ще се харесам и ако не то колко ли време ще ми се наложи да си ходя с комплекси и сринато самочувствие поради грешка на отресщната страна... поради което винаги залагам на първоначална проба –временно. След което ако нещата са ок и съм доволна от работата на дадения специалист ок да си спретнем нещо за по-дългосрочен ефект и тогава може би да пристъпя към напр. имплант. Все пак това е лице и е видно постоянно и по всяко време.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th June 2013, 14:43
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Аз понеже явно от зодията ми ..... винаги гледам нещата от две страни. Преимуществата на едното и съответните такива на другото. От там вече си преценявам какво искам и дали има смисъл да го правя. Или другата ми дилема: ако направя нещо по драстично дали ще се харесам и ако не то колко ли време ще ми се наложи да си ходя с комплекси и сринато самочувствие поради грешка на отресщната страна... поради което винаги залагам на първоначална проба –временно. След което ако нещата са ок и съм доволна от работата на дадения специалист ок да си спретнем нещо за по-дългосрочен ефект и тогава може би да пристъпя към напр. имплант. Все пак това е лице и е видно постоянно и по всяко време.
Съгласна съм , за това се реших първо на филър и се харесах много с големи и сочни устни , а и не само аз ... Сега по спокойно мога да действам с по-драстичните методи .
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th June 2013, 14:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Имплантът според мен стои изкуствено и твърдо,никога не бих си го причинила.Плюс това се мести,има ръбове и за мен никога не е било опция.
Липофилингът и Стволовите клетки са най=щадящи и дават естествен вид,колкото и да е бомбастичен резултата.На допир и вид са меки,защото това си е твой материал и сраства с теб.Чувстваш си ги свои,а не като чуждо тяло.И още куп приоритети за сексуалния живот,хихи

За такъв бомбастик ефект като моя:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...99404756_n.jpg
Не бих могла да постигна толкова естествен завършек на устата с друг метод,а с импланти =АБСУРД.
С филъри още по-малко,защото моите устни бяха 4 пъти по-тънки,малки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 27th June 2013 на 14:47
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: RadiesилиЛипофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:10.