IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th July 2014, 11:08
Аватара на karamelcheto
karamelcheto karamelcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 3
Exclamation леграно

здравейте,
пиша ви за да ви уведомя колко разочарована съм.В тази клиника не стига,че те лъжат за това какво поставят в устните ти,те и обиждат и ругаят.Преди да се уверя ,че наистина са лъжци ,ги препоръчах и на др мои приятелки...които в момента са в същото положение като вас и мен..Те предложиха да направим колективен иск с/у бюти центъра. Тук въпроса не е финансов ,тук въпросът е принципен!!!!Ако продължаваме да не си търсим правата ,ще продължават да ни лъжат и ще има и мн други излъгани!!!!
Безкрайно разочаровани сме и няма да оставим нещата така!!!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 24th July 2014, 11:26
Аватара на karamelcheto
karamelcheto karamelcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SUN_2000 Виж мнението
Хора, това направо е безобразие! Да се твърдят такива глупости за да се прикриват нечии грешки, направо е възмутително. На мен също ми казаха, че 1мл. не е нищо, а аз от опит знам, че даже понякога е много, зависи от ефекта и собствените устни. Знаете ли, че ако се сложат 5мл. хиалурон ще приличате на нещо страшно в устата. Тази мис Джуки е със 7мл. и и предлагали да участва в "рекордите на Гинес". В клиника Леграно всичко се прави за пари, явно не ги интересува клиента, а и понеже материала не е както трябва убеждават да се слага много. Документ не издават, защото ще се види, че това не е филър за устни, а някаква китайска мезотерапия, ако не е просто филиологичен разтвор за 5лв. То цените на доставно от фирмите почват от 100лв., за една доза, няма как те да пускат такива ниски цени, ако е хиалурон това. На всичкото отгоре са нагли и безочливи. То ако е един недоволен клиент добре, но какво се вижда в тази тема няма един положителен коментар за тях. Правят поредица от фалшиви профили, създават анти теми тук във форума, но не постигат нищо, защото хората виждат "Тролският" им стил на писане и им става ясно що за хора са. Така клиенти никога няма да задържат, това трябва да им стане ясно.

а аз имам 3 и ефекта е 0-ла...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd November 2014, 18:27
maribell maribell не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Не съм клиент на клиника Леграно и никога не бих направила това безумие, но имам нещастието да познавам лично д-р Чолаков. Господинът, представящ се за пластичен хурург е зъболекър, а неговата бивша вече съпруга, пред чието име стои авторитетната титла д-р Чолакова е всъщност гримьорка, нямаща нищо общо с медицината. Не искам да казвам нищо, туй като имам лично отношение и съм една от измамените от него. Просто напишете в Гугъл името на въпросния доктор и ще видите по колко дела е следствен - криминални афери и измами за милиони, фалшификация на документи, шофиране мъртво пиян. И тогава поверявайте здравето и красотата си на този самонабедил се "пластичен хирург".
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th February 2015, 22:24
plamenvasev plamenvasev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Ето ви цяла статия за мошеника: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1629618
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: LegranoмениязафилъриКойпосещавалклиниката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:12.