IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #17  
Стар 15th January 2009, 15:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Това, което правиш ти. Отслабването се превръща във фикс идея, храненето минава в крайности- или ядене, след това повръщане, или пък въобще неядене или ядене на минимални количества храна. В при продължителни такива периоди се получава това, което се е получило при теб- цикъла спира, хормоните са тотално объркани, окапва косата, развалят се зъбите, нарушава се работата на органите. Затова лечението ти трябва да започне именно с храненето- докато не регулираш храненето, нито хормоните ще се оправят, нито кръвната захар ще падне- инсулина е постоянно висок, за да е в готовност да усвои всяка приета храна максимално. Затова и диетите ти нямат резултат- дори и малкото, което ядеш, веднага ти се лепва. Започнеш ли да ядеш нормално, нивото на инсулина ще спадне, организма ще се успокои, че приема достатъчно хранителни вещества и няма да се стреми да извлече максималното от всяка хапка. Тогава и килата ти ще се регулират.
За килата- Аз съм висока 1.60 и съм тежала 62 кила- предвид това, че рядко съм срещала човек с по- леки и фини кости от моите (нося обувки номер 35), мога спокойно да кажа, че най- вероятно изглеждаш дебела само в твоите очи. След като аз с тези кила изглеждах просто приятно закръглена, едва ли ти изглеждаш дебела. А фикс идеята ти от 45 кила.... забрави я. 45 кила се постигат с много хранене (правилно) и тренировки (всичко това, ако костната ти система е достатъчно лека, за да слезеш на толкова малко кила. Затова хората, които имат представа от кила и диети не мерят кила, а процент на масна тъкан в организма). По начина, по който ти го правиш, най- много да останеш съвсем без коса и зъби.
Надявам се да се вразумиш, защото не искам да те плаша, ама не са един или два случаите, когато на момичета като теб им отказват бъбреците или установяват, че никога няма да могат да имат деца, заради експериментите с килата, които са си правили на младини. А има и такива, които никога не излизат от този омагьосан кръг и краят е летален
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спираненацикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.