IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 7th February 2012, 20:56
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor Виж мнението
Здравейте!
Слагам си хиларуонова киселина може би от 7 год. и съм пробвала какво ли не .Засега мнението ми ,според това което виждам по себе си е че най-добрия филър е TEOSYAL KISS..Най гъст е и стои най много.Аз си слагам такъв от може би 3 год. и наблюдението ми е че стои поне по 1 год без да има рязко намаляване .Найстина това е материалът които аз си слагам и съм много доволна.Чувала съм мнения дори, че много по скъпи филъри не стоят толкова колкото този.Аз съм се доверила изцяло на Др.Аргир Аргиров.Само той разбира какво искам и е истински професионалист .Ако имате интерес мога да ви пратя снимки и контакти на Док.
Аз пък съм недоволна от същия доктор. Хубаво е, че при теб резултатът е добър, но на мен ми направи очевидно криви устни. И на въпроса ми защо изглеждат така, ми отговори "Ми те така си бяха" ) Мога да кача и снимки, ако някой се съмнява в думите ми ) Иначе за филъра все още не мога да кажа.. Минали са няколко месеца, като че ли не са спаднали кой знае колко, но аз пък на това се надявам - заради кривината.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 9th February 2012, 05:24
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

искам да попитам някой правил ли си е устните с hyaluronica 1 или 2 и ако може малко информация
Отговори с цитат
  #83  
Стар 9th February 2012, 18:09
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams Виж мнението
Аз пък съм недоволна от същия доктор. Хубаво е, че при теб резултатът е добър, но на мен ми направи очевидно криви устни. И на въпроса ми защо изглеждат така, ми отговори "Ми те така си бяха" ) Мога да кача и снимки, ако някой се съмнява в думите ми ) Иначе за филъра все още не мога да кажа.. Минали са няколко месеца, като че ли не са спаднали кой знае колко, но аз пък на това се надявам - заради кривината.
sweet_dreams незнам що за отговор може да е това от един лекар но това е друга тема. поне филъра ти се е застоял, защото доколкото си спомням някой момичета се оплакваха че след една две седмици и нищо не си личи. Може би наистина Теосиал кис стои повече. Ти за първи път ли си слагаш х.к.?
Отговори с цитат
  #84  
Стар 10th February 2012, 02:16
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Josefinka, слагала съм си 2 пъти Surgiderm и ми издържаше доста време... Teosyal може би също е добър вариант, но зависи кой ти го слага. На мен ми писна да ходя с криви устни и да се разправям с доктори, които на черното казват бяло...
Отговори с цитат
  #85  
Стар 18th April 2012, 19:33
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

а сега де ти ме притесни и аз си слагах преди 2месеца и забелязвам че и над устните имам,но мислих,че ще се махне...сега се чудя дали отново да слагам при тези обстоятелства,а това което казваш за Енчев е ужасно,явно наистина само рекламата му е много
Отговори с цитат
  #86  
Стар 5th January 2013, 21:10
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Аз си слагам ХК вече за 4-ти път при д-р Рачев от Плевен,при който си слагах и силиконови импланти на гърдите преди година и нещо - много съм доволна. Слагам си Рестилайн (така ли се пише) 0,5ml. Резорбира се за около 2 месеца.Сега мисля да се метна на 1ml,като основно слагам в горна устна,тъй като ми е много малка. До този момент никой не е забелязал,че имам нещо в устните,но пък аз виждам видим ефект. Който има достъп до този доктор го препоръчвам с 2 ръце.Разрових се във форума,за да видя дали има нещо по-трайно като ХК и дали пък 1мл ще ми се стори нещо огромно,при положение,че 0,5 ми харесва,но пък много бързо се разгражда. Също което ме притеснява е да не изглеждам като ожилена с 1мл ... то май докато не пробва човек няма да разбере.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 4th March 2013, 19:00
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Здравейте Поставих си 3 ампули ХК в рамките на 5 месеца. Сега обмислям 4-то. В началото на октомври сложих 1 мл Stilage, десет дена по-късно още 1 мл Teosyall kiss, към края на декември още 1 мл Teosyall kiss...устните ми стоят добре, не са големи, но имам малки съсиреци, които стоят вече втори месец...решила съм да слагам още една ампула, но тези съсиреци ме притесняват малко...седят като малки тъмно сини топченца- 3 или 4 са...Някой имал ли е толкова продължително време съсиреци?
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #88  
Стар 4th March 2013, 19:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Хммммм... аз не съм имала съсиреци. Там където са те боцкали ли са?

Баси... аз ли не съм в час, слагам по 0,5 на година и сега май вече ми е време, но отлагам още малко, че цяла ампула ми е много, а няма с кой да си я делна
Отговори с цитат
  #89  
Стар 4th March 2013, 20:37
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Ами не знам дали е там, където са ме боцкали, предполагам да, но странното е, че са само от едната страна на горната ми устна...нямам на друго място. от дясната страна на горната устна седят и не е като хематом, а точно като топчици тъмно сини...Иначе аз определено имам видима разлика, но не е фрапиращо и ми е добре за лицето. Явно бързо разграждам Другото, което забравих да кажа е, че не съм правила никакви масажи. И сега няколко месеца по-късно ако си стисна устните и усещам лека болка. Харесват ми много така, но тези бучици-съсиреци малко ме притесняват
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #90  
Стар 5th March 2013, 10:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Питала ли си доктора, който ти е поставял филъра? Аз масажи също не съм правила. След първото поставяне, което ми прави д-р Денкова в Есте клиник имах топче в долната устна и не бях доволна. След това ходих при д-р Бърдаров и резултатът беше 6
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TeмазавсичкипоставялисикиселинаВИДИМАразлика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:28.