IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1321  
Стар 24th July 2013, 15:28
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Много ви благодаря на всички. С вас по лесно преживявам несполуките свързани с моя нос. Но да не прекалявам с търпението ви да ви занимавам само с мен.
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 24th July 2013, 15:33
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка ти как си как върви възстановяването на нослето става ли по хубаво Кога ще ходиш следващия път да дойда с теб при Дилбер
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 24th July 2013, 16:00
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Гери и на мен ми отдели толкова 10 минути и гаранциите бяха на 100 процента започвам да си мисля че не може да прави ревизии Защото за първи път операциите ги прави добре но на ревизии явно не е добър Гери ти имаш ли вече дата за Дилбер аз другия път като отида непременно ще го посетя и този път имах някакви такива планове но Авшар като ми сложи хилуроновата се отказах защото нямаше да има смисъл
Да Рими имам дата за операция при Дилбер-14 август.Малко остана,нямам търпение ве4е.
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 24th July 2013, 19:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Малко кофленски снимки! (личи си вкостяването, но още не съм решила дали да го пилна)
Attached Images
Тип файл: jpg 20130724_202141.jpg (95,4 КБ, 302 views)
Тип файл: jpg 20130724_202146.jpg (94,1 КБ, 273 views)
Тип файл: jpg 20130724_202420.jpg (93,7 КБ, 261 views)
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 24th July 2013, 22:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето така става, когато се снимате и държите телефона вертикално, снимките винаги ще излизат завъртени, но това може да се редактира на компа и след това записвате снимката и я качвате, само, че ще станат малко по тесни. Това клациране е онази малка кръгла подутина нали, ако е само това ми се вижда доста малко и дори трудно се забелязва.

То с тези магнетични очи, едва ли някой ще се загледа в носа ти ! Не ми харесва обаче качеството на снимките и то не, че е толкова лошо, но самото калциране е доста малко и трябва да е с по високо качество снимката, за да се види добре.

То това сигурно ли е, че така ще си остане, Дилбер обаче ще ти каже откровено ако има риск и колко голям ще е от още една операция, на мен това ми се вижда доста дребен израстък, ама трябва ли много да се реже носа за да се махне това ? Въобще разбрали, дали това калциране или е кожен проблем, нали те беше пращал не дерматолог ?

Ето ги, като се завъртят как изглеждат снимките !
Виж сега, като ги завъртях и още по трудно се вижда тази издутинка !
Attached Images
Тип файл: jpg 20130724_202141.jpg (89,9 КБ, 290 views)
Тип файл: jpg 20130724_202146.jpg (89,0 КБ, 288 views)
Тип файл: jpg 20130724_202420.jpg (89,6 КБ, 277 views)

Последно редактирано от Pufpaf : 24th July 2013 на 22:30
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 24th July 2013, 23:21
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Леле Нелка много си хубава. Аз обаче този път изобщо не можах да забележа издутинката много добре върви възстановяването ти. Кажи ми моля те как е поддържаш тази кожа ти си младичка де но все пак.
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 24th July 2013, 23:26
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Гери ще стискаме палци но като гледам Нелка и Ели според мен няма да имаш грижи Дилбер ми е симпатичен без да го познавам човека лично просто си е майстор доктора и това е Ще чакаме снимки след това да не ни забравиш само
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 25th July 2013, 01:01
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Ето и една снимка от мен. 2 1/2 месеца след операцията.

П.С На снимката се опитвам да целуна детето ми, моля да ме извините за странната поза.
Attached Images
Тип файл: jpg nos.jpg (81,1 КБ, 311 views)
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 25th July 2013, 08:01
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Smile

Дилянче,още по красиво е станало нослето по изваяно,страхотна извивчица...
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 25th July 2013, 09:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Леле Нелка много си хубава. Аз обаче този път изобщо не можах да забележа издутинката много добре върви възстановяването ти. Кажи ми моля те как е поддържаш тази кожа ти си младичка де но все пак.
Рими, вкостяването е точно над върха. на първата снимка се вижда най-добре.
Пуф, мерси за корекцията. Въобще не знам как да ги изправя.
Иначе са с лошо качество снимките, не съм ги правила за да снимам носът си, а защото ми беше скучно. В последствие се загледах как е излязал. Не съм на 100% щастлива, пак си е големичък... но е хиляди пъти по-добре от предишния.
Ще накарам някой да ме снима в профил. Иначе в анфас е най-добре. Но в полупрофила, който съм пуснала се вижда най-добре калцирането.

Диди, чудесна си! Носът е един от шедьоврите на Авшар!
Нека не забравяме, че ревизията е съвсем друга ракия... На първични Авшар е много добър!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.