IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th June 2013, 09:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нормален нос като за мъж,за жена твърдо "НЕ".
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th June 2013, 18:56
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Нa мен ми хaресвa резултaтa. Не ми се струвa никaк мъжки.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th July 2013, 20:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ще продължа тук с тази дискусия, която се разви в темата за турските хирурзи.
Това, което слушам от вас е интересно и конкретно за това, как някой доктор имал афинитет да прави чипи мъжки носове, което за мен е много странно ако е вярно.

Всеки нос трябва да се прави пропорционален за съответното лице, аз и по това определям кой хирург е добър и кой не, много е важно доктора да има добър усет към естетика, кое би стояло добре и кое не за конкретното лице !

Разгледах в нета разни мъжки носове и ще ви покажа, това, което на мен ми харесва, а това вече как би ми стоял такъв нос е друг въпрос.
Attached Images
Тип файл: jpg jamesdean.jpg (57,2 КБ, 63 views)
Тип файл: jpg cool-stylish-mens-hairstyle.jpg (85,5 КБ, 58 views)
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th July 2013, 08:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ужасни мъжки носове,гейски.
Toзи е идеален,мъжкарски

http://www.google.bg/imgres?imgurl&i...SYnYx40J7PM%3A
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th July 2013, 09:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ужасни мъжки носове,гейски.
Toзи е идеален,мъжкарски

http://www.google.bg/imgres?imgurl&i...SYnYx40J7PM%3A
Подкрепям!

Ще се окаже, че с теб имаме еднакъв вкус за мъже!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th July 2013, 11:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Добре е, че не сте станали хирурзи, че щеше да има бая недоволно клиенти, ако на всяко лице си слагате едни и същи носове, щото такъв нос просто ви харесва

Ето ти същият нос, като на първата снимка на Брад Пит, това какъв нос е за вас, грозен, гейски или смешен, как го определяте ? Вие коментирате не носовете, а по скоро другите черти от лицето. На този мъж, който е пуснала Мариса е толкова видно, че за неговото лице това е перфектният нос и много ясно, че в сравнение с него, тези дето аз съм пуснал изглеждат гейски. Ок са ви коментарите, само извадете думата носове и да се знае, че говорите за това. не какъв нос ви харесва, а по скоро какво мъжко лице, носа е само един детайл от цялото лице !
Attached Images
Тип файл: jpg 20120215-jolie-071.jpg (63,4 КБ, 47 views)
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th July 2013, 12:12
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Ауу, потекоха ми лигите по този момък Вече съм му заклет фен на този Jason Momoa! - Ей това е и моят критерий за мъж,не само за нос. ..
А иначе по принцип малките носове правят лицата на мъжете да изглеждат някак бебешки.Аз също не харесвам такъв тип излъчване,предпочитам мъж с голям нос,ако ще и крив да е,гърбав... Брат Пит никога не съм го харесвала именно заради носа и тези плътни устнички,просто не ми е по вкуса... Но пък 2/3 от жените са луди по него,тъй че явно аз не разбирам
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th July 2013, 13:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е то едва ли има жена, която да не хареса повече Jason Momoa от колкото някой с гейско излъчване, но аз гледам формата на носа, този на Брад Пит си е нормален мъжки прав нос, дори не е толкова тесен. На неговото лице няма как да сложиш друг нос и да изглежда добре. Вие гледате на снимките по скоро цялостното излъчване, аз дори не съм ровил много да търся такива снимки на мъжкари, който ако бяха със същата форма, като на първата снимка, тогава щяхте да кажете друго и за това мога да се хвана на бас.

То и аз не харесвам кьосета и такива обръснати или слабо окосмени лица и за това си ходя постоянно с брада. Ако имаш голямо и широко лице и челюсти, то най естественият нос за това лице ще бъди също по голям, да не говорим, че има лица, на които точно гърбави и груби носове са си най на място. Ако имаш по малко лице, естествено, че и носът трябва да е по малък, не знам дали сте чували думата - "пропорция" !

Хората с по големи глави са най добре, защото аз на такива хора до сега не съм видял да имат нос, който да им стои зле. Не знам обаче как може да слагате този нос на Mamoa към грубите носове. Аз не виждам нищо грубовато в неговият нос, просто носът му е идеален за неговото лице. Това е перфектен мъж от където и да го погледне човек, красив и много мъжествен и със много добро тяло.

Ето ви гейски нос според вашите критерии на Антони Бандерас, нека някой ми каже, че той няма мъжкарско излъчване, това някой ако го каже, най много да предизвика бурен смях
Attached Images
Тип файл: jpg Jason Momoa.jpg (87,4 КБ, 38 views)
Тип файл: jpg 03.wir.skyrock.net.jpg (39,9 КБ, 37 views)
Тип файл: jpg antonio_banderas_017.jpg (53,3 КБ, 36 views)
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th July 2013, 13:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Ауу, потекоха ми лигите по този момък Вече съм му заклет фен на този Jason Momoa! - Ей това е и моят критерий за мъж,не само за нос. ..
А иначе по принцип малките носове правят лицата на мъжете да изглеждат някак бебешки.Аз също не харесвам такъв тип излъчване,предпочитам мъж с голям нос,ако ще и крив да е,гърбав... Брат Пит никога не съм го харесвала именно заради носа и тези плътни устнички,просто не ми е по вкуса... Но пък 2/3 от жените са луди по него,тъй че явно аз не разбирам
Да,да,да Брат Пит хич не ми е мъжествен,нито хубав,нито секси...бляк.Не ми харесва носа му,ако трябва да се абстрахирам от лицето му!
Пуф,разбира се че има жени,които не харесват Момоа.Има жени,които харесват бозави момченца с финни черти
Нел,знаех си, че имаш вкус
И Момоа дори да имаше наистина гърбав и по-голям нос пак щеше да ми харесва по простата причина,че харесвам по-големи,грубовати носове за мъж.Някак си ме респектира този орган и в същото време е мега сексуален.

Антонио Бандерас е под всякаква критика,затва няма да казвам нищо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 27th July 2013 на 13:53
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th July 2013, 14:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз ви разбирам, то може ли всички да харесват едно и също, представи си колко хора щяха да останат сами ако беше така. Вкусовете са ясни, обаче е несериозно да се се изразявате по този начин и то най вече, както в случая за хора, като Брад Пит и Бандерас, че били много зле, защото това е смешно просто. Най правилно е да кажете - този не е мой тип, но ако казвате нещо повече от това, задължително слагайте в изречението - за мен и го подчертавайте, защото инак става малко несериозно едно такова изказване то точно за тези хора !

Има жени дето признават само русоляви със сини очи, други пък такъв да не видят, за тях най хубавият е със тъмна коса, по мургав, тъмни очи и т.н.



Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
И Момоа дори да имаше наистина гърбав и по-голям нос пак щеше да ми харесва по простата причина,че харесвам по-големи,грубовати носове за мъж.
Сложи го тоя гърбав и груб нос на едно по малко лице и тогава ще видиш колко е смешно

Аз съм виждал много красиви жени, което обаче не са мой тип, но няма как да кажа за тях, че не са хубави и същите тези жени пък са бленувани от много други мъже !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкиотинтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:57.