IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 28th July 2013, 22:22
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

И аз да налея масло в огъня На мен специално Джейсън Момоа не ми харесва. Но имайте предвид, че когато обсъждате носа му, че неговият е чупен, и то неколкократно мисля. Разбирам какво харесват доста жени в него - че е мъжествен, тестостеронен, но на мен ми идва малко в повече, особено на този етап от живота ми, когато биологичният часовник вече цъка. Защото понякога такива мъже стават бащи на момичета, които наследяват тази тежкотоварна костна структура. Такива жени като извадят едни крака като на римски пехотинци без никакви глезени, едни масивни ръце като на руски богатири, два пръста сланина на гърба, плюс масивните черти на лицето и направо ме хваща страх. Това нещо нито с диета, нито с упражнения, нито с пластики може да се коригира.

Иначе различни типове мъже харесвам чисто визуално - от Габриел Гарко: до Саша Ройз http://www.imdb.com/name/nm1501388/
На него силно му личат еврейските корени и като жена не би изглеждал добре с подобен нос, обаче за мъж ми харесва, което е суперстранно, понеже в мъжа първото нещо, което гледам, е дали е с хубав нос. За тялото предпочитам атлетични мъже, но не прекалено обемни, мъже, с костна структура, подобна на моята, която стои добре и при двата пола.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th July 2013, 22:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И на мен Джейсън Момоа ми идва в повече. Но в никой случай не харесвам сладникави физиономии тип Брад Пит, Том Круз...пък Леонардо...там вече работите отиват към дете..
Мен много ме кефи Джордж Клуни, особено на млади години, а сега като се замисля носът му е малък и нежен за мъж, но на мен той например ми въздейства. Всичко е съвкупност от черти, това е.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 29th July 2013, 01:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тъй като съм анонимен, не ме е срам да си призная, че аз съм си малко тъп и за това не може да се разберем с Мариса. Ако не бях анонимен никога нямаше да си го призная, но това е причината, поради която не мога да и схвана мисълта и настроението и се получава това разминаване. Не се заблуждавайте, това въобще не е самоирония, казвам ви го сериозно !

Не случайно, когато говоря с хора с по нисък интелект се разбираме перфектно, просто сме на едно ниво, но когато комуникирам с хора с по висок интелект от моя, тогава все едно говорим на различен език. Еми тва си е съдба, някой просто си се раждат по умни, а други като мен, хем тъпи, хем със смешен нос и сега вече се комплексирах
Отговори с цитат
  #54  
Стар 30th July 2013, 09:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуфпаф, много внимавай какво пишеш ... от думите ти излиза, че който се разбира добре с теб е тъп ... това няма ли да го обиди? Ох, моля ви се ... естествено, че един се изразява по-грубо, а друг не го може това.
А, и Пуфпаф: правил ли си някакъв тест за интелигентност? (Да знаеш, че съм с най-добри приятелски чувства, но ... понякога така ми идва да те нашамаросам ... )
Отговори с цитат
  #55  
Стар 30th July 2013, 14:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хм, така ли излиза сега, да не съм се объркал нещо, аз пък бях сигурен, че никой от вас не ми разбира бръщолевенето
Никога няма да си направя IQ тест, щото после като видя резултата и мога така да се комплексирам, че сън да не ме хване
Важно е да е весело, а пък кой бил тъп и кой умен е без значение !
Отговори с цитат
  #56  
Стар 30th July 2013, 17:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Защото понякога такива мъже стават бащи на момичета, които наследяват тази тежкотоварна костна структура. Такива жени като извадят едни крака като на римски пехотинци без никакви глезени, едни масивни ръце като на руски богатири, два пръста сланина на гърба, плюс масивните черти на лицето и направо ме хваща страх. Това нещо нито с диета, нито с упражнения, нито с пластики може да се коригира.
Леле, никога не бях се замисляла над това! Но май си права. Като се позамислих, няй-красивите жени , които познавам, са правени от Бета-мъже. Т.е. доста по-женствени - лека костна структора, овално лице, фини черти... За това братята им никога не са красавци тип Мачо мен.
А аз съм убедена, че ще имам момичета, за това май трябва да избягвам обичайния ми тип (200кг ръмжащи върлини)

Баща ми в никакъв случай не е фин мъж , но пък аз съм по-висока от него.. Май съм се метнала на дядо..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 30th July 2013, 17:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Леле, никога не бях се замисляла над това! Но май си права. Като се позамислих, няй-красивите жени , които познавам, са правени от Бета-мъже. Т.е. доста по-женствени - лека костна структора, овално лице, фини черти... За това братята им никога не са красавци тип Мачо мен.
А аз съм убедена, че ще имам момичета, за това май трябва да избягвам обичайния ми тип (200кг ръмжащи върлини)

Баща ми в никакъв случай не е фин мъж , но пък аз съм по-висока от него.. Май съм се метнала на дядо..
Нел,всичко е индивидуално.На Момоа дъщеря му прилича най-вече на майка си,която е с нисък ръст и финна структура.Зависи колко силен ген има мъжа,но си права,че голяма част от момичетата се мятат на бащите си .
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 30th July 2013 на 17:51
Отговори с цитат
  #58  
Стар 30th July 2013, 18:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Май е рано да се каже, обаче направо се разтапям при такава гледка:





Верно от силата на гена беше. Учила съм го мноооогооо отдавна, мнооогооо бегло..

Но наистина , ако всички щерки, мязаха напълно на бащите си... щеше да е мн грозно положението в тоя Свят!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 30th July 2013, 19:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не само, че е индивидуално ами и много рядко срещано, ако майката е красива и нежна, а пък бащата да е с по груби черти и техните момичета да наследят тези черти на бащата и да изглежда грубовато. Доста такива случаи се сещам и момичетата им са все кукли и като пораснат пак са си кукли, инак понякога взимат някой черти, примерно знам един случай, майката е буквално кукла с малко чипо носле, а бащата е с по груб и гърбав нос и дъщеря им сега има също гърбав нос, нищо общо с този на майката, но всичко е индивидуално.

Факт е обаче, че в днешно време се раждат все по красиви деца, дори децата са много по красиви от самите родители много често. Другият факт, пак научно доказан е, че се раждат повече момичета от колкото момчета и за това има научни становища, защо се получава така, но няма да ги дискутирам сега, че ще стане много дълго !

Също така не знам дали сте забелязали, но мачовците стават все по малко, факторите са няколко, разбира се всичко се върти около мъжкият полов хормон - тестостерона и най вече заради хранителната индустрия е неправилният начин на живот, това се отразява и на външният вид на мъжете. Също трябва да сте забелязали, колко рано се развиват пък момичетата в днешно време, ранен пубертет, още деца и вече с едни напращели гърди и това също е свързано с хранителната индустрия най вече.

На Нелка ще и кажа, да не се притеснява, със сигурност ако имам момичета ще са, като кукли и не е важно дали бащата има груби черти, а по скоро дали е красив, щото примерно Mamoa за някой е по грубоват, но пък си е доста красив, а тва е най важното !
Отговори с цитат
  #60  
Стар 31st July 2013, 10:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Май е рано да се каже, обаче направо се разтапям при такава гледка:





Верно от силата на гена беше. Учила съм го мноооогооо отдавна, мнооогооо бегло..

Но наистина , ако всички щерки, мязаха напълно на бащите си... щеше да е мн грозно положението в тоя Свят!
Да,не всички мъже имат силен ген.Но и аз приличам доста на баща си,но единственото,за което не бях доволна беше носа...хахаха
Но се моля моята да хване от гена на баща си за лицето.
Иначе аз бих казала от снимката,че малката е като жена му,няква финна ми се струва и дребна,защото доста момичета се издължават още на годинка.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкиотинтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:06.