IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 29th July 2013, 16:28
Jollie Jollie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
Аз също обмислям да си коригирам носа, но все още съм в процес на избиране на лекар. Това ще ми е първа операция. Може ли някой да ми прати линк към снимките от операциите на доктор Авшар?
Отговори с цитат
  #1352  
Стар 29th July 2013, 19:26
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diliana_mihaylov Виж мнението
Рими, това е процедура, в която ти резват леко в линията на косата и придърпват кожата. Аз искам да си повдигна овала на лицето, че триъгълника под носа вече сочи с основата надолу. Имам и назолабиални бръчки, които не искам да пълня с филъри. В момента си правя ортодонтско лечение с лингвални брекети и до 2 месеца зъбите ми ще се понаредят и ще поизместят и меките тъкани. След това вече ще видя как да си оправям увисналото лице, но брау лифта е добър вариант. Цената при Авшар не знам каква е, не съм питала още. Но ако го правя той ще е моя избор отново.
Диляна, носа ти е повече от страхотен, очарована съм. Браво на доктора. Колкото до брау лифтинга, с риск да те разочаровам - той изпъва челото, горните клепачи и придърпва ъгълчетата на очите. За изпъване на овала на лицето е нужен мидфейс лифтинг. Младичка си и според мен нямаш нужда нито от едното, нито от другото! Просто се радвай се на новото си носле и бъди щастлива.
Отговори с цитат
  #1353  
Стар 29th July 2013, 20:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Колкото до брау лифтинга, с риск да те разочаровам - той изпъва челото, горните клепачи и придърпва ъгълчетата на очите. За изпъване на овала на лицето е нужен мидфейс лифтинг.
Да,права си.Гуен си беше правила такава операция и ефектът беше страхотен.Като стана на възраст мисля да направя същото за тази зона от лицето
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1354  
Стар 30th July 2013, 20:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jollie Виж мнението
Здравейте!
Аз също обмислям да си коригирам носа, но все още съм в процес на избиране на лекар. Това ще ми е първа операция. Може ли някой да ми прати линк към снимките от операциите на доктор Авшар?
Tова е неговият фейсбук - https://www.facebook.com/avsarestetik
, а това е турският форум в който има най много информация за турските специалисти - http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi-f475/
Конкретно за снимки от преди и след на пациенти на Аршав не знам, къде може да погледнеш, те обикновено ги показват на консултациите, а плюс това не е най добрата идея да се гледат снимки, които те са си качили някъде, защото нали знаеш, че ще покажат само най добрите си резултати !

В тази тема обсъждаме трима хирурзи, които са селектирани от някои съфорумци и са едни от най добрите в Турция, това са д-р Дилбер, Илхан и Ашрав ! Според мен и тримата са много добри, но аз не мога да препоръчам някой от тях. Може би ако ни кажеш по конкретно за твоя случай, какво точно искаш да коригираш, дори и снимка може да пуснеш, ако трябва си закрии очите, ще получиш и по добри съвети.

Знам, че повечето момичета се притесняват да си показват носовете които искат да променят, но тук има много момичета със голям опит, някои със много операции при различни лекари и са много добре запознати с ринопластиката и ще ти дадат много ценни мнения и насоки, ако ти погледнат носа и им кажеш как точно искаш да го промениш !
Отговори с цитат
  #1355  
Стар 30th July 2013, 22:40
Jollie Jollie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Tова е неговият фейсбук - https://www.facebook.com/avsarestetik
, а това е турският форум в който има най много информация за турските специалисти - http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi-f475/
Конкретно за снимки от преди и след на пациенти на Аршав не знам, къде може да погледнеш, те обикновено ги показват на консултациите, а плюс това не е най добрата идея да се гледат снимки, които те са си качили някъде, защото нали знаеш, че ще покажат само най добрите си резултати !

В тази тема обсъждаме трима хирурзи, които са селектирани от някои съфорумци и са едни от най добрите в Турция, това са д-р Дилбер, Илхан и Ашрав ! Според мен и тримата са много добри, но аз не мога да препоръчам някой от тях. Може би ако ни кажеш по конкретно за твоя случай, какво точно искаш да коригираш, дори и снимка може да пуснеш, ако трябва си закрии очите, ще получиш и по добри съвети.

Знам, че повечето момичета се притесняват да си показват носовете които искат да променят, но тук има много момичета със голям опит, някои със много операции при различни лекари и са много добре запознати с ринопластиката и ще ти дадат много ценни мнения и насоки, ако ти погледнат носа и им кажеш как точно искаш да го промениш !
http://jollie.snimka.bg/daily/.767577
паролата е 54321
Това, което искам, е стесняване, изтъняване и повдигане на върха плюс изправяне на основата (имам две малки издатини от двете страни, които не знам дали се виждат добре от снимките). Като цяло искам носа ми да е по-малък и по-фин. Крайният резултат си го представям като носа на Amber Heard.
Първоначално се бях ориентирала към доктор Джамбазов заради перфектния нос на Алисия, който е направил, и заради по-ниските цени в сравнение с чужбина. После обаче прочетох някои негативни мнения за него и малко се разколебах.
Pufpaf, благодаря много на теб и на другите, които ще помогнат със съвет. Като цяло съм приятно изненадана от това колко отзивчиви са хората в този форум
Отговори с цитат
  #1356  
Стар 30th July 2013, 23:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Момичетата най добре ще ти кажат какво мислят, но моето мнение от това, което съм научил от този форум и виждайки носът ти, смятам, че при теб може да се получи чудесен краен резултат. Мога да кажа, че макар и в България да има и добре направени носове, за съжаление има много голям процент окепазени хора, но не по малкият проблем е и отношението на лекарите в такива случаи.

Също така смея да твърдя, че при сложни случаи и ревизии, българските хирурзи не се справят толкова добре и факт е, че почти всички по сериозни случаи с обезобразени носове от наши хирурзи се решават при специалисти извън България.

По отношение на твоят нос, много е важно да се съобрази това, което искаш със цялото ти лице, неговата форма, големина и черти. Добре е доста да си поиграеш със фотошопа, много е важно да видиш този нос, който искаш как ще стои на лицето ти, за да прецениш, колко да е по тесен и въобще цялата му форма.

Ти искаш тясно носле, като на Гуен, но тя има по тясно лице и други черти и дори, като ти гледам втора и трета снимките виждам, че носът ти е пропорционален на лицето ти, като ширина и изглеждаш страхотно

Само на първата снимка ми се вижда малко по голям и може да се изфини малко и ще стане перфект, но не мисля, че толкова фин и малък нос, като на Гуен ще ти пасне на лицето, но пак ти казвам, трябва да се правят опити с фотошопа да видиш, кое как ще ти стои. Направи си снимки в полупрофил и в профил, там също с фотошопа да прецениш, да бъде ли леко чип нос или прав, да видиш кое ще ти стои най добре.

Носът ти може да се направи идеален, не ми се вижда сложен, малко работа му трябва по него според мен !
Attached Images
Тип файл: jpg amber-heard-1920_1200.jpg (93,0 КБ, 188 views)
Тип файл: jpg LL.jpg (63,9 КБ, 176 views)
Тип файл: jpg Amber Heard Wallpaper 1.jpg (74,3 КБ, 162 views)
Тип файл: jpg Amber-Heard-07_1280x1024.jpg (87,1 КБ, 150 views)
Отговори с цитат
  #1357  
Стар 30th July 2013, 23:45
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Моето скромно мнение е да не си бараш нослето! Мисля, че още нямаш 20г. и носа и ти ще се поизфини с годините от само себе си!
Отговори с цитат
  #1358  
Стар 31st July 2013, 00:28
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

А моето мнение, ако все пак твърдо си решила да се оперираш е, да се ориентираш към УНГ специалист, каквито са Дилбер и Илхан. Авшар неоспоримо е добър хирург, но аз имам вътрешно предубеждение пластичен хирург да ми пипа носа, да не говорим, че ако парите са фактор, той е най-скъпо взимащия хирург от тук обсъжданите.
Аз мога да ти кажа защо избрах за себе си Дилбер - защото прави носовете естетсвено изглеждащи. Освен, че са касиви сами по себе си, са перфектно преценени по чертите на лицето. Ако той не прецени, че носа на тази актриса ти отива, няма да ти го направи.

Пуфпаф, на Авшар тъй и не му запомни правилно името
Отговори с цитат
  #1359  
Стар 31st July 2013, 12:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Уфф пак ли го сгреших, ами може и да не ми вярвате, но грешката ми се получава при изписването, инак го знам правилното, но явно от бързото писане и само два три реда по нагоре се вижда, че съм го написал правилно !

Аз лично за мен, по бих предпочел не само УНГ специалист, ами и такъв, който прави само носове, защото ще има повече операции от другите хирурзи, който правят всякакви корекции и колкото повече оперирани носове, толкова по добре.
Това обаче не значи, че и тези, които правят и други корекции няма да се справят също добре, дори може да са и много по добри, всичко е индивидуално !
Отговори с цитат
  #1360  
Стар 1st August 2013, 01:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Приятели, влизам само да се извиня, че не съм активна в последно време - в доста натоварен период съм и ми е трудно!
Обещах на доста хора на лични да им пиша подробно по въпросите, и това ще стане.. просто все се прибирам към 2 сутринта и съм гроги!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:34.