IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1241  
Стар 27th August 2013, 13:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bibimibi Виж мнението
Здравейте!

Снощи след като си почиствах носа буквално издърпах един 5 сантиметров син конец, 5 месеца след операцията си и чесно казано се шашнах. Нямаше нито кръв нито болка, предполагам това е добър знак...но все пак 5 месеца минаха, колко ли още ще издърпам занапред :X
Някой с подобен шаш?
Аз! На 4 месец издърпах голям конец. Леко белеше и прокърви. И друго са ми се оплаквали.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 27th August 2013, 16:23
aleksi aleksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Здравеите!Аз съм на 16 години от Варна и не си харесвам носа.Да попитам дали някой има хубаво връхчее направено от Джамбазов?Или от някой друг?Ако не споделете вашия опит.Благодаря!

Последно редактирано от aleksi : 27th August 2013 на 16:30
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 27th August 2013, 17:00
aleksi aleksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Ако може някой да каже и цени приДжамбазов ? Чувала съм ,че не правил хубави връхчета,а това ми е най-големият проблем и това ме разколебава.
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 28th August 2013, 16:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Колко е по сложна корекцията, толкова по голяма е вероятността за несполучлива ринопластика и особено при българските хирурзи, които в момента изучават тези сложни техники върху пациентите, които после ходят в чужбина, плащат някви баснословни суми и палят свещичка с надеждата, този път това да е последната операция и всичко да се получи !

Надявам се един ден нивото да се покачи достатъчно и да не се налага хората да търсят спасение в чужбина и също така и да имат по висок морал и да бъдат честни с пациентите !
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 29th August 2013, 08:48
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

С радост мога да кажа,че вчера видях снимки на момиче с което поддържаме връзка по скайп,оперирано от Йорданов с удивителен резултат,но и тя е решила да не споделя във форума...така че да има доста добри операции,но не се споделят...
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 29th August 2013, 08:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
С радост мога да кажа,че вчера видях снимки на момиче с което поддържаме връзка по скайп,оперирано от Йорданов с удивителен резултат,но и тя е решила да не споделя във форума...така че да има доста добри операции,но не се споделят...
Напълно съгласна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 5th September 2013, 10:01
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Някой има ли идея каква е разликата между арника монтана 9, 15 и 30? В кои случаи се употребяват различните вариации? При първата ринопластика приемах 30 (3*3), а сега за втората доктора каза да взема 9 (3*3). А в листовката пише доста по-висок прием (4*5)....
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 9th September 2013, 18:27
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

в аптеката ми казаха, че колкото е по-малък номера, толкова по-силно е действието. аз си взех 9
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 9th September 2013, 20:50
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

И аз...а как ще го пиеш? На мен док ми каза 3*3..
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 9th September 2013, 20:56
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

нямам идея. ще видим какво ще ми кажат след операцията или преди нея, ако успея да се видя с доктора
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.