IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th November 2009, 13:23
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

И аз сега съм с големи ареоли и много се чудя какво да правя, но съм склонна към образуването на келоидни белези и много ме е страх и ако там се получи така.
А преди операцията бях с малки зърна и малки ареоли а след нея постепенно ми се уголемиха доста. А сега след новата операция като увелича и кубиците сигурно още по големи ще станат.
Но тези белези ме притесняват.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th November 2009, 14:09
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

rade, мисля, че кожата на ареолите е по-специфична и и зараства по-добре от останалата кожа по тялото. За това и там белезите стават почти незабележими. Все пак при всеки сигурно е различно.
Можеш да потърсиш снимки на жени с подобна операция и в чужди сайтове, за да добиеш по-пълна представа за резултите при различен тип кожа. Аз съм разглеждала галерии със случаи именно на намаляване на ареолата. И разбира се важно е да се консултираш и с твоя хирург., все пак да чуеш и той/тя какво мисли по въпроса... Успех
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th November 2009, 14:39
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Благодаря ти Кристе
ПРи първата ми операция имплантите ми са вкарани през ареолата и на едната гърда не си личи изобщо но на другата белега е келоиден и твърд, удебелен, голям.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th May 2010, 18:48
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Моите ареоли също ги намалиха - сега са 42мм. Но са зашити със специален конец, който предотвратява повторното им разтегляне.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th August 2013, 18:12
gulay.emin gulay.emin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте мили дами! Искам да направя корекция на ареолите, можете ли да ми отговорите какви са възможните странични ефекти след намаляването им? Виждам че форума е отдавна и тези които са си направили вече би трябвало да имат впечатления. Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th September 2013, 02:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз също съм с повдигане и намаляне на ареоли, и съм повече от доволна. А аз правя наистина кофти белези!
Белезите доста бавно избледнават, изискват време и търпение. На места и моите са релефни, т.нар. колоидни белзеи. Но въшреки това резултатът ми е впечатляващ, и Т-ибразния белег е просто фина напречна линия.. А около ареолите е толкова фина чертата, че трябва да се вгледаш с лупа , за да я забележиш.
Пак повтарям - аз правя грозни белези принципно. Имам и други интервенции.
Ако твоите са кофти, най-вероятно грешката е на хирурга.

Прочетох първото мнение в темата - Стоянов не е препоръчал намаляне на ареоли и имплантиране в едно, защото от импантирането се получава доста голям оток и шевовете около ареолата неминуемо ще се разтегнат.

Моля, преди да давате компетентни мнения и съвети, питайте хирурга защо препоръчва или не дадена техника.. Нека не забравяме, че тук сме се събрали предимно лаици...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th September 2013, 17:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Прочетох първото мнение в темата - Стоянов не е препоръчал намаляне на ареоли и имплантиране в едно, защото от импантирането се получава доста голям оток и шевовете около ареолата неминуемо ще се разтегнат.
Това е точно така.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th September 2013, 08:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Нелка, много се радвам да те мерна тук.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъветнамаляваненаареолите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:58.