IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 4th October 2013, 19:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Стига мЪ Цуцо!!! Остаи хората да се развиват както искат
Отговори с цитат
  #672  
Стар 4th October 2013, 21:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Може да й е такава структурата бе.... пък да не е пълна.... па може и да си е хепи с килограмите и само зизите да са проблем. Тебе кво те бОли?

Има такива момичета, набити някак изглеждат с голям гръден кош и малки гърди... ай не се втилясвай
Отговори с цитат
  #673  
Стар 4th October 2013, 23:33
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Хубу де, ако реши да отслабва след като сложи циците , няма ли да провиснат ?
И ако не се чустваш щастлива защото си пълна, мислиш ли че едни цици ще те направят по щастлива
Свалих 10кг за година и половина след мамопластиката ми. Циците изобщо не са ми мръднали. Може да съм изключение, но едва ли. Аз самата съм с широк гръден кош и бих препоръчала импланти с възможно най-широка основа.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 5th October 2013, 08:17
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Абе ко се обяснявате на хора дет са тръгнали да се заяждат по форумите с тъпите си негативизми , нема смисъл ...
Отговори с цитат
  #675  
Стар 5th October 2013, 08:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А, не... ние с Цуца си хортувкаме просто... тфа е любов нашто
Отговори с цитат
  #676  
Стар 5th October 2013, 16:42
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Честно казано коментара, на еди си коя си, че изгледжа подгръдната ми е от сланинки ми се стори толкова жалък, че дори не си направих труда да отговарям, само леко се позасмях, когато го прочетох. Наистина 60 кг звучи доста на тая височина, но не съм дебела, е не съм и слаба, просто имам доста мускулна маса. Но е много тъпо да си мисли, че може би съм нещастна и затова имам нужда от по -големи гърди и ако отслабна ще съм щастлива. Изглеждам може би добре след като има мъж, който би платил тази интервенция за да се чувствам по-добре. Ако аз съм толкова тъпа и не се усещам, че съм дебела, може би той щеше да каже - Я да ти сложим гастрален пръстен първо, пък тогава цици хахах. Просто гръдния кош ми е доста широк, но и Тепавичарова се слави с това, че не слага големи размери, дори не съм чула да е поставила на друг 400 кубика от първи път, а на мен много ми се искаше при нея, но се опасявам, че ще са все едно мойте с подобрен горен полюс. Другото, което е интересно, че според мен имам някакво малко увисване, а тя не спомена изобщо за такова или за някакво запълване на кожа, каза само, че имам някакво усукване на гр.кош. Ще видя кво ще ми каже и Стоянов и ще споделя, щото повечето от момичета тук явно са добронамерени и искащи да помогнат, а не комплексирани момиченца, които се месят в теми, които не разбират.
Отговори с цитат
  #677  
Стар 5th October 2013, 18:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel Виж мнението
Честно казано коментара, на еди си коя си, че изгледжа подгръдната ми е от сланинки ми се стори толкова жалък, че дори не си направих труда да отговарям, само леко се позасмях, когато го прочетох. Наистина 60 кг звучи доста на тая височина, но не съм дебела, е не съм и слаба, просто имам доста мускулна маса. Но е много тъпо да си мисли, че може би съм нещастна и затова имам нужда от по -големи гърди и ако отслабна ще съм щастлива. Изглеждам може би добре след като има мъж, който би платил тази интервенция за да се чувствам по-добре. Ако аз съм толкова тъпа и не се усещам, че съм дебела, може би той щеше да каже - Я да ти сложим гастрален пръстен първо, пък тогава цици хахах. Просто гръдния кош ми е доста широк, но и Тепавичарова се слави с това, че не слага големи размери, дори не съм чула да е поставила на друг 400 кубика от първи път, а на мен много ми се искаше при нея, но се опасявам, че ще са все едно мойте с подобрен горен полюс. Другото, което е интересно, че според мен имам някакво малко увисване, а тя не спомена изобщо за такова или за някакво запълване на кожа, каза само, че имам някакво усукване на гр.кош. Ще видя кво ще ми каже и Стоянов и ще споделя, щото повечето от момичета тук явно са добронамерени и искащи да помогнат, а не комплексирани момиченца, които се месят в теми, които не разбират.

Въобще не го приемай вътрешно!
И аз съм около 60 кг, но никой не ми ги дава. Даже ако смъкна и почват да се притесняват хората за мен. На всеки стоят различно килограмите. Дори да не са мускул - може костната ти структура да е по-тежка. Колкото и нелепо да звучи - с мускул или без, ако падна под 60 , ставам прекалено кокалеста и изглеждам недохранена. Друга жена пък и на 48 кг може да изглежда пухкава... Така че никакво отношение нямат нито килограмите, нито обиколките, към това, което огледалото показва.

Не се кахъри за Тепавичарова - има и други добри хирурзи. Аз лично, и доста момичета тук, сме предоволни от Стоянов. Консултирай се с него, той има страхотно точно око за параметри при импланти.
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #678  
Стар 5th October 2013, 18:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Оффф пак трябва да се намесвам и чак се ядосвам, като ви чета и виждам, как се втелясвате за глупости !

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel Виж мнението
само леко се позасмях
Точно за това говорим, не ги приемайте на сериозно нещата, това е просто един интернет форум в който всеки може да си говори каквото си иска и ако почнете на всеки да му се връзвате и се вкарвате в едни филми, от които само може да си развалите настроението. Новите във форума обаче, като не са запознати с хората тук, няма как да знаят, че Want просто се забавлява по този начин, това е нейният стил.

Тя точно това цели, да и се връзвате на думите и, след което тя се забавлява, като ви вижда, как се вживявате и реагирате. Want просто изпитва удоволствие да всява смут, тя прекрасно знае какви ще са реакциите на хората, които коментира и точно това цели, да ви гледа как се филмирате и се вживявате. Ето тази емотикона, вижте я добре това е Want
Отговори с цитат
  #679  
Стар 5th October 2013, 18:50
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

gabriel, иди направи една консултация със Стоянов.
Ако имаш някакви въпроси и притеснения питай, повечето от момичетата тук наистина искат да помогнат.
Отговори с цитат
  #680  
Стар 6th October 2013, 12:01
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Виж не ти отговорих, защото реших, че се бъзикаш и не се обидих изобщо... Но това, че съм нещастна, щото съм дебела ми се стори злонамерено и тъпо, а и се издразних, че на момичето, което ме съветва да съм над тия писаници си казала, че ти се драйфа от такива кухи лейки. Иначе подкрепа не ми трябва, търсех по-компетентно мнение от някой дето се е оперирал.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:31.