IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 10th October 2013, 14:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

ИС какво ти каза? Ти да избереш ли?
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 10th October 2013, 15:50
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Той първоначално предложи кръгли, среден профил, заради изпразнения горен полюс в моя случай и ми каза, че при мен кръглите ще изглеждат като анатомични, заради птозата. Но каза, че ако повече харесвам анатомични - няма проблем такива да ми сложи - аз да реша в крайна сметка, но да не ми изглежда празен после горния полюс.
На Нелка стартът и птозата са много сходни с моите и анатомичните импланти й стоят страхотно, а твоите са също супер, но стартът ти е друг.
И аз продължавам да се чудя...
Ако Бижу е прочела поста ми, моля да ми изпрати снимка, тъй като анатомичните импланти, които Стоянов ми предлага са със същите параметри като нейните. Знам, че и нейния старт е различен, но все пак, като височина, проекция и сс. са същите.
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 10th October 2013, 16:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

На Биджуто зизите са може би най-добрите, които аз съм виждала. Така или иначе всеки случай е различен и не би трябвало да се настройваш с очаквания, че твоите гърди ще изглеждат по същия начин, само защото имплантите са същите.
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 10th October 2013, 16:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз мисля да се довериш на Стоянов. Преценката му е много точна повтарям го за милионен път ама е така.
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 10th October 2013, 16:35
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Ама дяволски сте прави и двете, ама нали човек като има избор и някаква предварителна представа какво харесва и как иска да изглежда и се вкарва в едни филми, дето след време се чуди на собствения си акъл...
А пък за зизите на Бижуто, понеже съм чела легенди)), та затова викам и аз да оплакна око
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 11th October 2013, 10:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Ама дяволски сте прави и двете, ама нали човек като има избор и някаква предварителна представа какво харесва и как иска да изглежда и се вкарва в едни филми, дето след време се чуди на собствения си акъл...
А пък за зизите на Бижуто, понеже съм чела легенди)), та затова викам и аз да оплакна око

Вечната човешка драма - дай му избор и го хврли в смут!

Не е трябвало да ти дава избор ИС! Радвам се, че на мен не ми даде. Ако беше казал аз да решавам, щях да имам много безсънни нощи и може би и до ден днешен щях да се питам дали съм направила правилен избор....

Искам само да изкажа мнение...
Аз съм доста слаба от кръста нагоре (дупе имам )
Ако и на теб ти се четат ребрата, препоръчвам анатомични..
Защото, въпреки, че моите са анатомични, пак има едно изразено очертаване на горните граници на импланта... Което мен ме дразни, защото не искам от самолет да си личат имплантите..

Общо взето ако искаш по-естествена визия , колкото и обобщено да е, избери анатомични. Въпреки, че съм виждала изключително добри изпълнения при кръглите. Лилито е едно от тях. Но на нея не и се очертава толкова изразително горния полюс, знам ли.. Като че ли моя е по-изразен...

Знам, че не помогнах много, но мисля, че каквото и да избереш, ще стане хубаво. В добри ръце си.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 12th October 2013, 09:07
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Нелка и аз съм слаба от кръста нагоре - ще ти метна ей сега едни снимки на мейла, да видиш за какво иде реч, само моля те не се плаши
А при теб, аз изобщо не разбирам за какъв горен полюс говориш - на снимките изобщо не се вижда такъв - при Лиляна - също. Но при мен са много изпразнени от горната страна, заради кърменето и затова ме е страх, че ще личи повече, а аз не искам.
Стоянов обаче каза, че въпреки повдигането, може би защото имам увисване и на жлезата, кръглия имплант щял да стои като анатомичен, но все пак с малко обем в горната част /щото сега хич го няма/.
А ако сложи анатомични се опасява, че горния полюс пак ще изглежда празен и вероятно ще имат вид на леко увиснали /ама как го написах само, дано да ме разбрахте/
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 12th October 2013, 16:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Видях!
Не си ме уплашила изобщо, моя старт беше по-"виснал". Единствното сложно при теб е асиметрията. Но ИС ще я коригира.

Верно си слабичка, и ти се броят ребрата. Не знам... Не говоря за нещо фрапантно, но ръба винаги си личи при кльощаво деколте...
НО! Сте избрали среден профил, което е ок в случая. Щом Стоянов казва кръгли на пъряо четене, слагай кръгли. Със сигурност има нещо предвид!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 12th October 2013, 18:32
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Нелка,
аз изрично го попитах за асиметрията дали не трябва да предвидим различен cc. импланти, но доки прави някакъв специален преглед със замерване на млечните жлези и каза, че на практика почти няма разлика в големината на жлезите на лявата и дясната гърда и затова асиметрията ще се коригира с обиране на повече кожа на по-голямата сиса.
Абе в крайна сметка слагам каквото е препоръчал доки и това е, да не се правя на по-компетентна от него...
И после ще показвам..., ама чак след втората операция де...
Нели, между двете операции, със сутиен и дрехи гърдите изглеждат ли прилично и ще мога ли да си позволя по-прилепнали блузи преди повдигането или 2-3 мес. да се настроя да ходя с някакви по-широки дрехи?
А има ли нещо специфично, което трябва да си нося за операцията и престоя в клиниката - имам предвид освен пижама, чехли и сутиен?
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 13th October 2013, 00:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Нелка,
аз изрично го попитах за асиметрията дали не трябва да предвидим различен cc. импланти, но доки прави някакъв специален преглед със замерване на млечните жлези и каза, че на практика почти няма разлика в големината на жлезите на лявата и дясната гърда и затова асиметрията ще се коригира с обиране на повече кожа на по-голямата сиса.
Абе в крайна сметка слагам каквото е препоръчал доки и това е, да не се правя на по-компетентна от него...
И после ще показвам..., ама чак след втората операция де...
Нели, между двете операции, със сутиен и дрехи гърдите изглеждат ли прилично и ще мога ли да си позволя по-прилепнали блузи преди повдигането или 2-3 мес. да се настроя да ходя с някакви по-широки дрехи?
А има ли нещо специфично, което трябва да си нося за операцията и престоя в клиниката - имам предвид освен пижама, чехли и сутиен?
Между двете операции гърдите на голо изглеждат зле. Аз ти пратих снимки. Обаче с дрехи са си супер! Дори с изрязано деколте са си екстра - въобще не личи, че нещо не е както трябва.

За болницата само пижама с копчета или цип отпред (да не се налага да я обличаш през главата. Сутиен и чехли. Това е. Другото е храна и пиене, те ти ги дават.
Аз бях помъкнала едни книги и лаптопи.... забрави! Не можеш да вдигнеш нищо по-тежко от лъжица.
Там е мн прияно, има си телевизорче и пр. Сестрите са готини. Само кураж и напред. И да - довери му се!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:30.