IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1141  
Стар 18th October 2013, 16:48
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тренировки за гърди хич не си и помисляй да правиш! Забравяш от тук нататък!!!
lily.ana права беше. Сега говорих със Стоянов и той ми каза,че няма смисъл да тренирам гърди,най много да си навредя.Всичко друго може,но не и силови тренировки (както и плуване също не),само разтягане може.Относно масажите,ми каза,че се масажира съвсем леко(не силово),идеята е не да мачкаш импланта ,а тази горна част ,която го покрива.Каза ми още ,сега да не ги пипам ,а след 6 месеца,когато отида при него,тогава ще ги погледне и ще ми обясни подробно.Понякога дори и до 6тия месец се случва да има такова втърдяване и боцкане,но като цяло каза,само сексуални масажи.)Така,че януари месец като отида при него,ще видим как е положението.
Та е възможно именно от тренировките предните дни,нещо да съм натоварила гръдния мускул и затова сега да имам нещо като контракции.

Последно редактирано от еti123 : 18th October 2013 на 16:50
Отговори с цитат
  #1142  
Стар 18th October 2013, 16:49
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Момичета, благодаря на всички за пожеланията и подкрепата - без вас щях да се лутам дълго време.
Специални благодарности на Нелка, Lily.ana, Шоки, Еti123 /дано не пропускам някой/ за компетентното мнение и разбира се за съветите, подплътени със снимков материал Оценявам жеста и доверието, което ми гласувахте, като изпратихте ваши снимки и ви уверявам, че наистина много ми помогнахте да направя окончателния избор /както на хирург, така и на импланти/.
Аз също съм готова /е след някой друг ден де/ да изпратя снимки, на онези от вас, на които им предстои такава операция, защото именно снимките са най-точното доказателство за не/професионализма на хирурга, както и за това как стои съответния вид имплант при жени със сходен старт.
Флъфи :* :* ,радвам се наистина за теб!Аз се нареждам първа ,ако може след няколко дни да ми пратиш снимка,нищо ,че вече го минах този път.
Отговори с цитат
  #1143  
Стар 18th October 2013, 17:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
lily.ana права беше. Сега говорих със Стоянов и той ми каза,че няма смисъл да тренирам гърди,най много да си навредя.Всичко друго може,но не и силови тренировки (както и плуване също не),само разтягане може.Относно масажите,ми каза,че се масажира съвсем леко(не силово),идеята е не да мачкаш импланта ,а тази горна част ,която го покрива.Каза ми още ,сега да не ги пипам ,а след 6 месеца,когато отида при него,тогава ще ги погледне и ще ми обясни подробно.Понякога дори и до 6тия месец се случва да има такова втърдяване и боцкане,но като цяло каза,само сексуални масажи.)Така,че януари месец като отида при него,ще видим как е положението.
Та е възможно именно от тренировките предните дни,нещо да съм натоварила гръдния мускул и затова сега да имам нещо като контракции.
И на мен Стоянов ми каза любовни масажи само . Все пак моите доста бавно омекнаха или поне на мен така ми се струваше и действително омекнаха като хората след въпросните любовни масажи, когато след около 6 месеца си хванах гадже .
Тези контракции , както ги наричаш, определено са ти от тренировките. Аз започнах тренировки след 6-тия месец и имах такива усещания в началото. Даже се отказах от коремните преси, защото от тях доста контракции в гърдите получавах. Но от тук насетне тренировки за гърди не правиш и никакви лицеви опори.
Отговори с цитат
  #1144  
Стар 18th October 2013, 18:10
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
И на мен Стоянов ми каза любовни масажи само . Все пак моите доста бавно омекнаха или поне на мен така ми се струваше и действително омекнаха като хората след въпросните любовни масажи, когато след около 6 месеца си хванах гадже .
Тези контракции , както ги наричаш, определено са ти от тренировките. Аз започнах тренировки след 6-тия месец и имах такива усещания в началото. Даже се отказах от коремните преси, защото от тях доста контракции в гърдите получавах. Но от тук насетне тренировки за гърди не правиш и никакви лицеви опори.
Шок,май и моите тръгват бавно към омекване..Все още са си твърди..
Значи спирам тренировките за гърди и това е.Проблем с коремните нямам,както и останалите,но все още изпитвам страх да тичам )).Че веднъж така с малкия бързахме да хванем транспорт и като се затичах,си ги подхванах,евентуално да не изпаднат )))))
Отговори с цитат
  #1145  
Стар 18th October 2013, 18:16
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Еееех чудесно позитивно настроение цари тук!

Флъфи, като се снимаш, ще чакам да пратиш и да видя!

Аз продължавам да отделям много време на ден в ровене по темата, изгледах сума ти клипчета от операции, интервюта с доктори, как се слагат импалнти в UK, в Америка, в Македония, дори в Полша ))
Сигурно за това операцията ми се струва безкрааайно далече..
Скоро ще ходя на лов за пижама за болницата.. Мисля и да си отгледам космите до тогава, та да ги елиминирам цялостно, че после не се знае кога ще съм способна на подобни дейности. ))

Пожелавам ви хубава вечер!
Отговори с цитат
  #1146  
Стар 18th October 2013, 18:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Шок,май и моите тръгват бавно към омекване..Все още са си твърди..
Значи спирам тренировките за гърди и това е.Проблем с коремните нямам,както и останалите,но все още изпитвам страх да тичам )).Че веднъж така с малкия бързахме да хванем транспорт и като се затичах,си ги подхванах,евентуално да не изпаднат )))))
Аааа аз моите си ги държах да не изпаднат доста време . Спомням си когато отидох на консултацията след месец и половина и ходя и си ги държа и док. ме пита ма защо ги държиш и аз- ми да не паднат. Той прихна да се смее. Аз също се засмях и му казвам, знам че няма да паднат ама такова усещане имам.
Отговори с цитат
  #1147  
Стар 18th October 2013, 18:22
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Еееех чудесно позитивно настроение цари тук!

Флъфи, като се снимаш, ще чакам да пратиш и да видя!

Аз продължавам да отделям много време на ден в ровене по темата, изгледах сума ти клипчета от операции, интервюта с доктори, как се слагат импалнти в UK, в Америка, в Македония, дори в Полша ))
Сигурно за това операцията ми се струва безкрааайно далече..
Скоро ще ходя на лов за пижама за болницата.. Мисля и да си отгледам космите до тогава, та да ги елиминирам цялостно, че после не се знае кога ще съм способна на подобни дейности. ))

Пожелавам ви хубава вечер!
хахаха Мандаринка,разсмя ме от сърце!))
Добре,че времето е по студено и чак толкова няма да е проблем за теб.Аз какво да кажа като си правих операцията на 15.07 )))С тези дренчета и тези лепенки под мишници,си беше голямо изпитание.))

Последно редактирано от еti123 : 18th October 2013 на 18:24
Отговори с цитат
  #1148  
Стар 18th October 2013, 18:27
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аааа аз моите си ги държах да не изпаднат доста време . Спомням си когато отидох на консултацията след месец и половина и ходя и си ги държа и док. ме пита ма защо ги държиш и аз- ми да не паднат. Той прихна да се смее. Аз също се засмях и му казвам, знам че няма да паднат ама такова усещане имам.
Шоки, този номер и аз го направих ))).Като ходих на контролен преглед и когато махнах сутиена,инстиктивно ги подхванах с две ръце и сестрите ме питат:
"Какво ги държиш тези гърди,няма да паднат спокойно“)))
(явно си е такова усещането при повечето)
малко далеч от темата,но използвате ли други социални мрежи като Фейсбук например?
п.с Отивам да гладя спирам повече с корекциите.

Последно редактирано от еti123 : 18th October 2013 на 18:31
Отговори с цитат
  #1149  
Стар 18th October 2013, 18:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Шоки, този номер и аз го направих ))).Като ходих на контролен преглед и когато махнах сутиена,инстиктивно ги подхванах с две ръце и сестрите ме питат:
"Какво ги държиш тези гърди,няма да паднат спокойно“)))
(явно си е такова усещането при повечето)
малко далеч от темата,но използвате ли други социални мрежи като Фейсбук например?
п.с Отивам да гладя спирам повече с корекциите.
Те го моя фейсбук - https://www.facebook.com/cecka.markova
Отговори с цитат
  #1150  
Стар 18th October 2013, 18:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Флъфи, честито и от мен! С радост да си ги "ползваш"!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:02.