IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1561  
Стар 16th October 2013, 00:27
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Дии, извинявай ако вече сте го обсъждали или вече нямаш този проблем, искам само да помогна с малко инфо, което имам отпреди последната операция. Спомням си носа ти след първата операция и аз имах сходен проблем, който мислих, че е непоправим. Всъщност това, което разбрах е че проблемът не е просто висящата колумела, но и силно изразената чупка в ноздрите, която е често явление при прекомерно, непрецизно и агресивно намаляване на върха. Нарича се nostril retraction и в интернет има много изписано. Оказва се, че е доста сложна операция от гледна точка на това, че е много прецизна работата по ноздрите от тази гледна точка (няма нищо общо с намаляването им). Тоест моето желание беше прибиране на колумелата и издърпване на ноздрите една идея надолу, за да бъдат горе-долу на едно ниво.
Пак се извинявам, ако вече е изписано или вече нямаш този проблем.
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 18th October 2013, 10:19
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Дии, извинявай ако вече сте го обсъждали или вече нямаш този проблем, искам само да помогна с малко инфо, което имам отпреди последната операция. Спомням си носа ти след първата операция и аз имах сходен проблем, който мислих, че е непоправим. Всъщност това, което разбрах е че проблемът не е просто висящата колумела, но и силно изразената чупка в ноздрите, която е често явление при прекомерно, непрецизно и агресивно намаляване на върха. Нарича се nostril retraction и в интернет има много изписано. Оказва се, че е доста сложна операция от гледна точка на това, че е много прецизна работата по ноздрите от тази гледна точка (няма нищо общо с намаляването им). Тоест моето желание беше прибиране на колумелата и издърпване на ноздрите една идея надолу, за да бъдат горе-долу на едно ниво.
Пак се извинявам, ако вече е изписано или вече нямаш този проблем.
Аз имах подобен проблем с ноздрите, от провисналата колумела ми бяха мноого дълги и върховете им сочеха надолу, бяха по-ниско от основата им, ако мога така да се изразя. Дори не бях говорила това с Дилбер, но ми ги е коригирал перфектно! Сега са с нормален размер и положение. Вече толкова ми заспа този нос, че майка ми и годеника ми не си спомнят как съм изглеждала преди и че сега иззглеждам супер естетсвено

Рабиоса, задължително пак ще се видим в Истанбул, но този път и Нелка ще вземем
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 5th November 2013, 13:41
G85 G85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Някой от турските хирурзи прави ли стесняване на връх с местна упойка?
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 5th November 2013, 20:52
G85 G85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Pravyat oba4e zasto da e s mestna as moga da vi pomgna virha na nosali iskate da stesnite
Защото имам голям страх от пълна упойка.Искам да се стесни връхчето на носа,да
Отговори с цитат
  #1565  
Стар 6th November 2013, 10:39
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Имаш страх от пълна упойка, а не те е страх да ти ръчкат и бараникат носа в будно състояние и да чуваш всичко???
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 6th November 2013, 13:16
G85 G85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Имаш страх от пълна упойка, а не те е страх да ти ръчкат и бараникат носа в будно състояние и да чуваш всичко???
Да,страхът ми е че няма да се събудя от упойката,и да,не изпитвам страх да ми бърникат в носа.Раждала съм детето си със секцио и спинална упойка,така че имам опит и не се притеснявам от това да чувам всичко.
Отговори с цитат
  #1567  
Стар 7th November 2013, 09:54
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Не съм чувала някой скоро в България да е правил ринопластика със местна упойка, спряла ли си се на някой лекар?
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 7th November 2013, 10:42
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

I v tursiya ne se pravi s mesna upoyka
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 7th November 2013, 11:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Не съм чувала някой скоро в България да е правил ринопластика със местна упойка, спряла ли си се на някой лекар?
Сердев! Първото ми рино беше с местна. Горещо не препоръчвам!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 7th November 2013, 11:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението

Рабиоса, задължително пак ще се видим в Истанбул, но този път и Нелка ще вземем
Смятам да ходя до седмица, две. Не съм ходила на 6 месечната контрола. Освен това планувам още една корекция и искам да го обсъдя с Дилбер. Искате ли да си чукнем една среща там?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:20.