IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2014, 17:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Присаждане на коса?

Здравейте!
Някой има ли опит или мнение по тази интервенция? Питам особено за Истанбул?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th October 2014, 18:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Никога не съм се интересувала Нелка. Аз имам коса за трима

Все си мисля, че ако има някой с повече познания ще е мъШ.... па то такова жУвотно у нашиа форОм нема
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th October 2014, 18:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Никога не съм се интересувала Нелка. Аз имам коса за трима

Все си мисля, че ако има някой с повече познания ще е мъШ.... па то такова жУвотно у нашиа форОм нема
Аз имам един анцуг със скъсан джоб и като ми е студено си пъхам ръката там, ето сега даже както съм си легнал и с едната ръка барам мишата, а другата съм си я мушнал в джоба да ми топло на нея и ми е приятно
Искаш ли да ти дам да си пъхнеш ръката в скъсания джоб и да видиш има ли такова жУвотно у форума или не , даже нищо няма да искам в замяна
Я виж това хоп троп



********************

Веднъж като бях да се стрижа и си говоря със моята фризьорка и аз и говорех за чесъна и рициновото масло, които са много ефективни за такива проблеми, едни от най-ефективните от натуралните продукти и помагат и при алопацея.
Тя обаче ми спомена нещо което не го знаех като средство при косопад и за по силна коса и това е урината и аз след като прочетох по долната статия разбрах колко съм глупав и как съм изхвърлял толкова ценна течност в тоалетната.

http://lechenie.newage.bg/%D1%83%D1%...BD%D0%B8%D0%B5

Коментар номер 5 и 8 също е интересен ! След като знам всичко това и сега дори вместо да ставам през нощта до WC и да се разбуждам само се обръщам настрани и си чуркам в едно шише и после като стана ще си плакна лицето с урина, жабуркаме, промивка на носа и няколко глътки за вътрешно здраве

И на косата ще пробвам и ще ви кажа дали е станала по гъста и силна.
Как не съм го знаел това по рано, за хепатита бях чувал, че си пият хората урината и това много ефективен лек, но сега разбирам, че това си е направо безценна течност.

Но за да не ме обвините, че не пиша по темата ето ви това -

http://www.whatclinic.com/hair-loss/...air-transplant

http://en.estepera.com/

http://www.medicalparkhairtransplant.com/

Още на първо четене се вижда, че турците пак са много пред нас и във тези интервенции, щом имат такива големи клиники само за този проблем !

Последно редактирано от Pufpaf : 7th October 2014 на 20:31
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th December 2015, 13:56
zorni zorni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета
Моля дайте препоръки за добър лекар в турция за присаждане на коса, чела съм че там има добри в тази област. Мъжът ми постави задача да разпитам, така че сериозно съм се заела/
Много ще се съм ви благодарна

Последно редактирано от zorni : 20th December 2015 на 14:01
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd December 2015, 13:43
Аватара на NewSun
NewSun NewSun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Здрасти
Моя мъж ходи до Истанбул за да му присадят коса, доктора беше dr.Demir
Доволен е много от него, така че може да се свържете с него за една консултация.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th January 2016, 12:14
staniss staniss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен! Аз преди няколко дни се върнах от Истанбул. Бях точно при този доктор Демир! Всичко премина както беше говорено предварително. Ако някой се интересува да пита на лично съобщение, ще му дам подробности, цени, контаткти и т.н.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th January 2016, 18:01
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

staniss, май не могат да ти се пращат лични съобщения, пробвай да си оправиш настройките. Иначе може и да споделиш тук, би било полезно за повече хора.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th November 2018, 23:53
Wodo Wodo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Само не правете грешката ето тук да си присаждате коса plastic surgery bg. Д-р Николай Георгиев, който е много известен тук във форума от множеството недоволни и осъкатени хора. Намерил си е другар д-р Петър Костов, който "уж правел присаждане на коса", но за такива ниски цени които предлагат за България се оказва че използват лъжи и примамват хората като ги оставят в ръцете на евтини турски екипи непрофесионалисти, някой се представяли за лекари дори представете си само и отгоре на това за да, сте им в ръцете и да неможете нищо да направите ще трябва да плащате накуп цялата операция седмица предварително за да може българските турци да доведат турските нелегални екипи . Не вярвайте на лъжите им разпитвайте кой ще ви оперира.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.