IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2016, 16:54
hilas hilas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 1
По подразбиране Червени петна от акне

Здравейте! Искам да помоля за помощ как да се справя с червените петна от акне (белези).Аз съм момче на 16 години. Та накратко мажа се с acne out и си правя паста от хлебна сода с която се мажа , но не виждам особен ефект. Моля дайте ми домашни лекове!! Не искам съвети като иди на козметик или купи си този крем...препарат.. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th February 2016, 10:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Може би бързаш с ефекта. По принцип бабините рецепти с невен подпомагат зарастването на малки ранички. А иначе не е лошо редовно да се мажеш с нещо слънчезащитно (пази от появата на всякакви пигментации) - особено пък като ти се налага регенерация на кожата (заради акнето).
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th August 2016, 11:54
gaburata gaburata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Аз ползвам един крем с алое и прополис и още един само с алое, защото доскоро се борих с пъпки по лицето. Действат страхотно на кожата - заздравяват я, хидратират я, правят я по-здрава. Абе направо се родих с тях, иначе колко пари съм оставила по аптеките....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th August 2016, 11:26
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

hilas , няма да ти кажа отиди на козметик, но ще ти кажа отиди на ДЕРМАТОЛОГ! няма как без съвет за специалист, когато говориш за белези по кожата. Де да ставаше с домашни лекове, но истината е, че с неподходящи неща не само, че няма да имаш ефект, ами даже можеш да си причиниш много по-големи щети по кожата за цял живот. Не подхождай безотговорно, отиди на дерматолог да те прегледа, ако прецени, можете да направите примерно химически пилинг под негово наблюдение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Червенипетнаотакне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.