IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16th February 2006, 10:25
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране Антицелулитни и отслабващи процедури, масажи ???

Момичета, интересува ме дали сте пробвали по салоните някви такива процедури и масажи?
Аз си признавам, че никога не съм ходила дори на масаж. Чувах за някъв апарат с вакум, от който се отслабвало доста, особено след раждане. А целутрона? Отслабва ли се от него или само заглажда?
Ще ми се да пробвам нещо, но нямам представа къде да отида.

От друга страна ми се ще да подаря един масаж за много близък мой човек

Помагайте!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2006, 12:25
ch ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

в момента ходя на антицелулитен масаж с вакуум и трябва да ти кажа че доста боли, но ефекта е сигурен. една моя приятелка стопи целулита си с 15 процедури + 3 литра вода на ден. струва си да опиташ, ако търпиш на болка и си упорита
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st February 2006, 19:58
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

не остават ли много синки от вакуума по краката?
каква е цената на процедурата?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st February 2006, 21:01
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Мен ме интересува предимно дали от вакум масажа се намаляват обиколки или само заглажда. От болка не ме е страх, нито от синини.
Иначе се разтърсих из интернет и на повеето места вакуум масажа варира между 17 и 20 лв. В пакет от 10 процедури излиза най-оферта.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2006, 10:12
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Лелее, какви са тея цени за ваккум??? Аз плащам по 8лв. на процедура и ходя само един път седмично, защото наистина остават синини. Не боли толкова много, аз изобщо не търпя на болка, но се справям блестящо с вакуума
Най-добре е да се комбинира с много течности, упражнения и силня воля ... скоро пробвах и термосауната, малко е гадно защото те увиват и те загряват и не издържах повече от 30мин, но май пак ще се прежаля.....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd February 2006, 10:25
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Клео, къде ходиш? И на вакуум и на термосауна?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2006, 14:20
ch ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Ако масажистът е добър, цената наистина варира от 25 до 20 лв. И да, МНОГО боли!! Не е задължително да остават синини, зависи от масажиста, ако е добър той ще знае по колко време да задържа вакуума, така че да не те посини, но боли много. И още нещо, въпреки че боли, по-добре е да стиснете зъби и да ходите през ден, от колкото само веднъж или два пъти седмично, защото иначе ефект няма, само се мъчиш и си даваш парите, а резултат няма да има, или ако има, то ще е минимален и след повече процедури. говоря от собствен опит, преди 2 години се подложих на процедурите и наистина целулита ми се разби за десет пъти. Тогава пиех по 3 литра вода, не спазвах диета или специален хранителен режим и не тренирах нищо. В последствие се отпуснах и напълнях, и сега, 2 години по-късно ми се налага пак да ходя на процедури..Но ефект има, гарантирам Ви! Просто е важно при кого ходите, по-добре малко по-скъпо, но резултатно, от колкото да се мъчите при аматьори без резултат. Ако имате още въпроси, питайте, с радост ще Ви помогна.
Поздрави
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd February 2006, 16:11
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Здравей ch
Аз се интересувам много от този вакуум масаж. Може ли да споделиш дали се намаляват обиколки с него? Къде ходиш и колко ти струват процедурите единично и в комплект.
Налага се да отслабна малко в рамките на няма и месец за едни снимки, а не ми се иска да си развалям режима на хранене, че тъкмо съм си го установила и се чувствам добре.
Та тези процедури дали ще помогнат да се стегнат 2-3см.
Мерси много!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd February 2006, 16:22
ch ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Здрасти Nimfea,
плащам по 20 лв. на процедура, в пакет от десет едната процедура ти излиза безплатна. Ходя в един много добър салон в Лозенец, малък е,но се посещава от доста известни дами в сферата на шоубизнеса, но не ми се ще да ти пускам контактите тук за да не излиза като реклама. Ако искаш дай мейл и ще ти пусна мобилния телефон на масажиста или ако имаш icq пиши на 178088387. Определено ще намалищ обиколката на бедрата си, мисля че 2-3 см са напълно постижими. Но не забравяй, че трябва да ходиш през ден! Иначе няма ефект. И се подготви за болката..
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd February 2006, 19:17
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Другият ми въпрос за въпросната процедура с вакуум е дали я правят на цялото тяло или само на определени участъци?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Антицелулитниотслабващипроцедуримасажи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:11.