IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th June 2006, 17:20
PCGeek PCGeek не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 101
По подразбиране

А в Петрич или Сандански?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st June 2006, 13:46
STIFLAR STIFLAR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 3
По подразбиране

е добре и последно кой е най трайния метод и къде да се ходи, но и цените да са по тънки Ако знаете или сте решили НАПИШЕТЕ!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st June 2006, 17:33
Ivory Ivory не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 16
По подразбиране

IPL технологията е опростен вариант на лазерите и не прецизира количеството енергия и доставянето й до космения корен, което може да доведе до изгаряне на околната тъкан с последващи хипо или хипер пигментации, оставащи понякога за винаги.

http://borex.business.bg/

Леле, мила, ама това изобщо не е верно, не мога да се начудя на наглостта им да пишат така, точно обратно е,, имам опит, не ги слушай тези измамници (без извинение) - аз ходих няколко пъти там и си правих цели крака без успех. Едва когато почнах да ходя на IPL при един дерматолог видях страхотна разлика - де що косми имаше изпокапаха! Ако един лазерен апарат струва, примерно, 10 000 евро, IPL-а би струвал към 200-300 000 евро (примерно). Този лазер на Борекс отдавна е изпаднал от употреба в по-напредналите кабинети. Пък и като се замислиш, какви са собствениците му? Не е без значение - никои от тях не е с медицинско образование. Бях им клиентка и съм разочарована.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th July 2006, 10:29
dodo dodo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1
По подразбиране епилация

Няколко думи за лазерната и фотоепилациите. И двете процедури се прилагат в белия свят по определени показания- фототип на кожата, вид на косъма, сезон, местоположение. Предлагат се и апарати от различни производители -по-качествени и не толкоз качествени, но затова пък евтини. Преди всичко ви съветвам тези процедури да се извършват от дерматолог, и то добър. В нормалните държави е абсолютно забранено лица без медицинско образование да работят с такива апарати. И то неслучайно и не е каприз. Просто с тях не се работи като на конвейр ( както често се прави у нас), а се прави индивидуална преценка за доза, честота и избягване на евентуални усложнения, за което са нужни специални познания. Лазерната епилация си има своите предимства, но и фотоепилацията си има добро приложение. Често най-добри резултати се постигат при комбинация от двата метода, но от дерматолог с достатъчно практика, знания и опит. Засега спирам. Ако има въпроси и мога да отговоря пак ще пиша.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th July 2006, 15:20
miroslava miroslava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте,искам да ви питам за фотоепилацията(за какво друго ).в интернет намерих сайта на студио Beauty Face и цените им за фотоепилация бяха просто страхотни(в пъти по евтини от другите салони).някой да си е правил процедури там?защото тия ниски цени са ми много съмнителни моля ви ако някой има мнение по въпроса да ми отговори. :P
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th July 2006, 15:24
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

абе тая фотоепилация не е ли опасна?
аз искам да си направя на триъгълника, ама ми се струва някво мн деликатно място и не знам, нещо се притеснявам
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th July 2006, 13:03
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Аз съм си правила фотоепилация в Бюти Фейс.. и съм доволна, само дето им е слаб апарата/или прилагат малко импулси и са необходими 7-8 процедури.
Правила съм си подмишници и отдолу всичко
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th July 2006, 13:46
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

И направи ли ги сичките процедури?
ефект?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th July 2006, 09:15
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
И направи ли ги сичките процедури?
ефект?

Неможах да направя всичките процедури (само 4ри) по простата причина че дойде лятото, а процедурите трябва да приключат поне месец преди излагане на слънце или в солариум.
При мен лично беше така - на подмишниците по 1 импулс.е само за 3-4 секунди усещаш болка все едно много иглички те бодват наведнъж и това е. След това те мажат с охлаждащ гел и няма пробс.
За триъгълника праскат повече импулси и доста боли на срамните устни, които между другото много трудно се повлияват от епилацията.
Не съм имала никви проблеми със зачервяване, обриване, изгаряне и т.н, но трябва да отбележа че космите ми бяха бръснаати доста време и бяха станали меко казано дебели. В този ред на мисли като се ходи на фотоепилация космите трябва да са избръснати същия или предния ден и да не е мазано с кремове или дезодоранти.
8-10 дни след процедурата космите започват сами да падат. През това време можете да ги бръснете или ако желаете на 6-7 ден с кола маска/епилатор. Около 5-6% от космите не изпадват. Ходи се пак в интервал от 20 до 40 дни в зависимост от мястото на което ти махат.
За 4ри процедури космите видимо се разредиха, особено на триъгълника(като изключим срамните устни). Останалите са тънки и сега shtе ги махам с кола маска или епилатор до есента, когато ще си продължа процедурите.
Та общо взето съм доволна.Единственото адно е че всеки меец като ходех в салона и все си правех още няква процедура (я почистване на лице, я вакуум)и такааааааа

Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th July 2006, 13:53
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

мерси
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Салоникоитопредлагаткачественафотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.