IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 25th September 2007, 15:55
Ади Ади не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Германия
Мнения: 464
По подразбиране

Аз нямам конкретен час на ставане - денят ми започва по различно време в зависимост от това, какво трябва да се прави, кога трябва да се излиза и т.н. Винаги се будя с аларма, две, три... , иначе няма шанс просто Обичам да си поспивам, обичам да стоя и до късно, но напоследък гледам да ставам най-късно в 11 Ако веднага трябва да излизам някъде, обикновено ставам около час по-рано, като, според зависи от обстоятелствата, понякога си мрънкам разни работи под носа Заминавам към банята по пижамка/нощничка, правя, каквото правя, в една и съща последователност, после закусвам, докато се обличам, гримирам и т.н. Често се мотая прекалено много, въпреки че остават минутки до часа на излизане, затова някъде в този момент почва "Бързи и яростни" Напоследък често сутрин пия и кафе, ако има време, но по принцип не съм зарибена по първото кафе за деня
Излизам 3 минути преди трамвая ми, като пътят до спирката е около 6 със забързано ходене Пада лудо търчане, често примесено с оправяне на коса, слагане на балсам за устни и други останали дейности. Накрая, не знам как, стигам на спирката навреме и заминавам Това в Германия, като знам кога минава точно трамваят. Иначе в България се закъснява редовно
__________________
You've got me dancin' and cryin',
rollin' and flyin',
love don't let me go...
Отговори с цитат
  #132  
Стар 4th October 2007, 19:19
anastacia anastacia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: софия
Мнения: 265
По подразбиране

Пия кафе и закусвам.
А когато съм първа смяна на училище само кафе пия,ако пия,но не закусвам.Защото не мога да стана и ставам твърде късно и всичко става на автопилот,въпреки,че закъснявам.Лошо много лошо.В класа ми ме знаят като вечно закъснялата.
__________________
Живота е само миг,живей за мига!

http://lita_ford_fen_sait.phpbbportal.eu/index.php Мойто форумче.:P
Отговори с цитат
  #133  
Стар 5th October 2007, 12:10
desislava_stoqnowa desislava_stoqnowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 12
По подразбиране

ставам към 7 7 и 30 най късно докато направя закуската и изпия едно кафе и децата са станали и една и съща всеки ден
Отговори с цитат
  #134  
Стар 9th October 2007, 00:03
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

1во отивам в банята и после си пускам компа
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 9th October 2007, 07:27
mwraki mwraki не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 107
По подразбиране

Ставам след третото снуузване на алармата към 7 часа, изпълзявам от леглото, пия си витамините и сарженора, после един дълъг и ароматен душ, през това време кафето е готово, по хавлийка припкам да си го налея в червена чаша с надпис "BE HAPPY" и после сядам за малко пред компа. Обожавам да пия сутрешното си кафе по хавлийка след душчето Тази сутрин с Hello Mademoiselle Stephane Pompougnac
__________________
Fortes fortuna adiuvat !
Отговори с цитат
  #136  
Стар 9th October 2007, 08:10
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Ставам 8.00 часа, мия си очите, зъбите, оправям си стаята. Пия един черен чай с половин лимон, сядам на компа (да прегледам новите теми във форума) . 9.15-20 си правя 100 гр овесени ядки с едно кисело мляко и така започвам деня си.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 9th October 2007, 09:44
Nortisha Nortisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 78
По подразбиране

аз лично първо ходя до тоалетната после кафенце,закуска,малко музичка и на работа..
Отговори с цитат
  #138  
Стар 9th October 2007, 09:57
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Първата ми работа за деня е да сменя мокрия памперс на бебка.След това обличане,хранене и т.н. Бих правила и други неща,далеч по-приятни от бебешките занимания,но в момента няма как
Отговори с цитат
  #139  
Стар 9th October 2007, 21:56
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Амиии... когато съм на училище ставам, измивам се, обличам се, правя си нещо от косата слагам 2 тетрадки и изхвърчам (ставам в последния момент)
Ако съм на работа- довлачвам се до компа и пускам музика, взимам си душ, обличам се, опитвам да направя що годе сносна прическа за да не плаша никой в офиса или по пътя, излизам по рано да пия кафе с колежките.
А ако е неделя, ставам по обяд сядам на компа, пускам музика, кафе, и ако няма никой вкъщи дърпам и цигарка
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #140  
Стар 11th October 2007, 00:42
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

ами събуждам се доста трудно и късно най-често след 11 трябват ми поне 10 минути да се протекна и да се разсъня.Ако съм 1 смяна алеа ставам в шест с триста зора.Иначе почивка когато искам .ами какво правя пускам си музичка пускам си компа закусвам и правя упражненията или ходя да тичам.А ако съм на училище ставам обличам се оправям се закусвам и излизам .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какзапочватеденя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.