IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 14th December 2009, 03:11
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

по принцип не трябва да се стискат според мен =)
Отговори с цитат
  #62  
Стар 14th December 2009, 03:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
по принцип не трябва да се стискат според мен =)
Трябва,иначе няма как да се махнат.Имам опит 6 година с това.Неможе да се избегне стискането,все още не са измислили мачинка,която да ти ги махне като се докосне до кожата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #63  
Стар 20th December 2009, 18:46
Аватара на acne_free
acne_free acne_free не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: UK
Мнения: 1
По подразбиране

Аз съвсем наскоро разкрих за един нов вид лечение с специялно създадени калъфки (с някакъв вид антибактериялно покритие) на които се спи и те лекуват акне и екзема. Казват, че след 12 седмици спане на тези калъфки лицето изцяло се изчиства.

Аз даже имам блог на който ще показвам снимки, за да следя прогреса, тъй като от днес почвам да спя на калъфките
Отговори с цитат
  #64  
Стар 23rd December 2009, 23:59
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
по принцип не трябва да се стискат според мен =)
Трябва,иначе няма как да се махнат.Имам опит 6 година с това.Неможе да се избегне стискането,все още не са измислили мачинка,която да ти ги махне като се докосне до кожата
напротив с изтискването се причиняват тези белези и си обезобразявате кожата, acne out и от горе baneocin си избива всяка вътрешна пъпка и за два дена изсъхва и минава тва специално за хората със суха кожа казвам,иначе за тези с мазна само акне оут е достаъчно,пък и не съм чула от някой да се оплаква,невероятно е
но изтискването е най лошия вариянт,аз така процедирау преди да отида на дерматолог и си докарах невероятно гадна инфекция къдет три месеца трябваше да я лекувам,абе ужас...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 24th December 2009, 00:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Eveto
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
по принцип не трябва да се стискат според мен =)
Трябва,иначе няма как да се махнат.Имам опит 6 година с това.Неможе да се избегне стискането,все още не са измислили мачинка,която да ти ги махне като се докосне до кожата
напротив с изтискването се причиняват тези белези и си обезобразявате кожата, acne out и от горе baneocin си избива всяка вътрешна пъпка и за два дена изсъхва и минава тва специално за хората със суха кожа казвам,иначе за тези с мазна само акне оут е достаъчно,пък и не съм чула от някой да се оплаква,невероятно е
но изтискването е най лошия вариянт,аз така процедирау преди да отида на дерматолог и си докарах невероятно гадна инфекция къдет три месеца трябваше да я лекувам,абе ужас...
Абе напротив,щото съм минала по тоя път..тва измислено акне аут,което има само временен ефект, така съсухря кожата,въпреки,че ми е комбинирана,а не суха.
Белези е силно казано-имам пигментации,които се махат с пилинг
Това е от моя опит,всеки е различен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #66  
Стар 25th December 2009, 01:43
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

нз мене само акне аут ми помогна,аз бях с едни малки ситни гнойни гадинки,които избиваха преди цикъл,но наистина изсушава много,за тва съм слагала само върху пъпката и от горе банеоцин,а ако излизат постоянно си е от хормоните в повечето случай,едни противозачатачни оправят работата

а за стискането и при козметици за мене е ризсковано,една приятелка имам коят ходи редовно и става цялата в рани след козметик,,явно не е добра козметичката нз,ама за мен е много ризсковано и мисля че точно тва оправя проблема временно ,но с времето ти съсипва кожата,абе най си е добре на дерматолог да се отиде да види от къде идва проблема и да се лекува
Отговори с цитат
  #67  
Стар 25th December 2009, 10:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Охх,направо незнам.Не съм зле в момента,но в началото бях с кистозно акне,а такова акне няма начин да се премахне,ако не се чисти ръчно с изтискване-повярвай.Никое мазило,лосион или крем,всичките съм ги пробвала....временен ефект и така ми съсихриха кожата,че ми се ревеше направо,а акнето не се махаше.Добра козметичка с правилен начин на изтискване!Подходяща козметика -неомазняваща.И да се хване причината-при мен мисля е от хормоните.Пробвала съм с противозачатъчни-не става.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #68  
Стар 25th December 2009, 10:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Но мисля да си го взема само за пъпка да се мацва
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #69  
Стар 25th December 2009, 18:19
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Абе четох за един препарат - ZenMed Derma Cleanse и го препоръчах на братовчедка ми. За 1 седмица й мина. Всичко това го намерих докато четох разни статии в нет-а
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26th December 2009, 23:56
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

аз мислих,че става дума за обикновено акне,стискам палци всичко да се оправи,а и времето лекува,иначе и аз си бях изгорила кожата преди от всякви неща да пробвам,щото се мажех цялата,не знаех,че трябва само варху пъпчицата и не знаех,че трябва от горе нещо мазно да слагам и така изсушавах повече и увеличавах проблема,абе ужас,просто не трябва самолечение и това е,за това са специалистите
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акнепетнаотакне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:24.